Zavrieť

Porady

Overenie obchodného partnera

Viem, ze tu su podobne temy,ale nezodpovedali moju otazku uplne. Potrebujeme overit potencionalneho obchodneho partnera. Sidlo ma v Britanii. Overili sme si ho tam cez tu verejne dostupnu siet registracnych cisel - cize existovat existuje. Ale nemame istotu, ci naozaj disponuje takym mnozstom komodity,ako nam ponukol a ako od neho chceme zakupit. Ako si overit toto? Su nejake firmy, ktore by to overili za nas? Alebo nejaky zabezpeceny sposob platby - dame peniaze do depozitu banke na Slovensku, on posle tovar a peniazemu budu uvolnene,az ked budeme s tovarom spokojni? jedna sa o velke mnozstva a dost velke sumy, tovar ma prist zo Spanielska, co je dost daleko na osobnu navstevu. Dakujeme za tipy, rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    píšeš o veľkých množstvách, sumách a zdá sa ti veľa za letenku do španielska . Asi by som tú jednu cetu obetoval aby som to preveril

    Overenie obchodného partnera

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.