Zavrieť

Porady

Hľadám spoločníka

Dobrý deň, hľadám spoločníka - spolumajiteľa otvorenia fitness centra v Prešove.
Mám plán a polovicu investícií. Vážni záujemcovia ozvite sa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    ja som za , vždy je lepšie sa do niečoho pustit a potom skrachovať, ako nerobiť nič,

    skrachovanie je najúčinnejšia cesta zbierania skusenosti, je to jednoducho niečo nezabudnuteľné....

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    No daj že aké? v KE teraz pribudol Golem , 7 days hneď znížili cenu , Forma poloprázdna , Tempus detto tak že aké? a koľko bude stáť vstup?

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Indeed Pozri príspevok
    ja som za , vždy je lepšie sa do niečoho pustit a potom skrachovať, ako nerobiť nič,

    skrachovanie je najúčinnejšia cesta zbierania skusenosti, je to jednoducho niečo nezabudnuteľné....
    Vačšiu blbosť som dlho nepočul.
    Radšej nerobiť nič ako prerobiť.
    Indeed rozumny človek nechce prerobiť, ale čo ked sa stále nachádzaju nevyliečiteľní optimisti ???

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Pivko, Indeed povedal najväčšiu múdrosť podnikateľského sveta. Ja som svojimi chybami prerobil dokopy asi 10 000eur, ale z tých chýb som sa poučil a teraz viem robiť rozhodnutia, ktoré mi ušetria viac ba čo je lepšie robím rozhodnutia na ktorých zarobím. Dôležité je ale POUČIŤ sa z neúspechu.Pretože nie ten je hlupák, ktorý spraví chybu, ale ten, ktorý tie chyby opakuje. Takže robiť niečo a neuspieť je 100x lepšie ako nerobiť nič. (samozrejme ak sa z neúspechu poučíš)

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    To je síce pekná myšlienka, ale druhí ti ich chyby nepovedia. A ak aj áno, tak určite nie dopodrobna a ak aj áno ,tak určite nebudeš mať pri tom tie pocity, ako mali oni keď ich prežívali. Edison zlyhal pri tvorbe žiarovky 1000x, poučil si sa z tých chýb nejako? Ja som zlyhal tiež niekoľko krát. Poučil si sa z mojich chýb?

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Dantess Pozri príspevok
    To je síce pekná myšlienka, ale druhí ti ich chyby nepovedia. A ak aj áno, tak určite nie dopodrobna a ak aj áno ,tak určite nebudeš mať pri tom tie pocity, ako mali oni keď ich prežívali. Edison zlyhal pri tvorbe žiarovky 1000x, poučil si sa z tých chýb nejako? Ja som zlyhal tiež niekoľko krát. Poučil si sa z mojich chýb?
    Basnik pro stromy nevidi les. Cela porada je o tom aby sa ludia ucili z chyb inych . Samozrejme nie vsetko sa tu prebera a to co sa prebera, sa neprebera do hlby, ale aj tak si myslim, ze mnohemu sa da vyhnut, ak sa poucis z chyb inych a pocity co pri tom mali ked sa mylili, Ti pramalo budu chybat a v uceni by Ti nijako nepomohli. Takze aj tak, aj tak sa da.
    pivko Pozri príspevok
    No daj že aké? v KE teraz pribudol Golem , 7 days hneď znížili cenu , Forma poloprázdna , Tempus detto tak že aké? a koľko bude stáť vstup?
    Ja by som chcel niečo jednoduché. Vstupný vklad okolo 50 - 60 tisíc euro. Neobmedzené mesačné vstupné by sa pohybovalo okolo 19 euro.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    alaya1 Pozri príspevok
    Ved tu jše uz pomaly viac fitness, ako tych, co chcu cvicit....
    ja by som chcel cvicit......len sa mi nechce.....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    vulxy Pozri príspevok
    ja by som chcel cvicit......len sa mi nechce.....
    ani mne sa nechce...ale chodím ale nechcel si nedávno niečo meniť že niečo dopapáš a začínaš....

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    vsak aj som......ale po tyzdni bol vysledok +1kg tak som s tym skoncil....to mam za svoju snahu.....ale od zajtra zacnem zse len dneska chodil mikulas reku uz tie sladkosti nevyhodim

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    Ozvi sa mi na moroz.richard@gmail.com. 20 litrov mám k dispozícií, ale chcem vidieť čísla, veci ohľadom nehnuteľnosti atď, atď...
    MRichardM Pozri príspevok
    Ozvi sa mi na moroz.richard@gmail.com. 20 litrov mám k dispozícií, ale chcem vidieť čísla, veci ohľadom nehnuteľnosti atď, atď...

    Ak ma niekto záujem, ozvite sa. moroz.richard@gmail.com sa ozval, napísal som mu, dodnes som však od neho nedostal odpoveď. Tak ešte raz, hľadám niekoho seriózneho.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Ved tu jše uz pomaly viac fitness, ako tych, co chcu cvicit....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pivko Pozri príspevok
    No daj že aké? v KE teraz pribudol Golem , 7 days hneď znížili cenu , Forma poloprázdna , Tempus detto tak že aké? a koľko bude stáť vstup?
    Nedá ...že prekvapenie šéfa podniku ...obchodné tajomstvo ..
    Ale ani sa nečudujem ...
    Na druhej strane , muselo by to by fakt niečo nové , ale čo je to v dnešnej dobe ?
    Okamžite konkurencia okuká a zavedie do svojej činnosti - ponuky ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.