Zavrieť

Porady

Drogy

Reagujem na tému:Petícia za Dušana Cinkotu, ktorú zase nejaká dobrá duša ktorá nie rada počúva o niečom čo nechce uzatvorila.Prečítal som si všetky príspevky a s úžasom sledujem ako obviňujete súdy, políciu, dílerov, predaj alkoholu a.t.ď. Zamyslel sa už niekto nad tým, z čoho pramení alkoholizmus u neplnoletých a závislosť na drogách? Nie je to vo veľkej miere spôsobené výchovou dieťaťa? Nie je príkladom závislosti ulica? A aký je dôvod tohto počínania? Výchova maloletého! A kto je na vine? Rodič a spoločnosť! Keď príde domov dieťa opité alebo nadrogované je už neskoro. A nie je to spôsobené tým, že sme sa o dieťa nezaujímali? S kým sa stretáva, kedy chodí domov a.t.ď. Nenapadlo Vás odkiaľ na to berú? S pokladničky určite nie, také deti drogy neužívajú.Neprispievame im na to my? Lebo keď nie, tak kradnú alebo robia iné veci. A zas sme pri výchove. Vždy budem tvrdiť, že dieťa musí byť zamestnané tým čo ho baví, jasné že nie drogami a alkoholom ale to už pri vývoji dieťaťa musí rodič zistiť, akým smerom ho posúvať. Na čo má nadanie. A k alkoholizmu dospelých, pijú muži, ženy, zabíjajú sa. Asi je im v tomto štáte tak dobre, že nevedia čo od rozkoše. A Cinkota? Narkomanom bol a aj je, tak dostal čo zaslúžil, mal sa poučiť, že po vodu s jedným džbánom do nekonečna chodiť nebude.
Usporiadat
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

eNBe Pozri príspevok
Nerozumiem, prečo ľudia majú tendenciu hľadať vinníkov. Ak sa môžem zapojiť, tak z vlastnej skúsenosti, nemá cenu niekoho obviňovať, ak je problém, tak ho treba vyriešiť. Ja som bral drogy veľmi dlho, predtým ako soms nimi začal, tak som mal aj koníčky, aj lásku oboch rodičov. A rodičia me nevychovali zle. Prečo som začal? Lebo som si myslel, že ak raz vyskúšam, tak sa nič nestane. A vyskúšla som. Nemohli to ovplivniť ani rodičia, ani výchova, ani moje koníčky. Nikto nezačne brať drogy s tým, že sa chce stať narkomanom.
Môže za to, že si začal fetovať, díler?

Mimochodom, vraj ten, čo Cinkotovi predal drogy, dostal 5 rokov.
0 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
Llívia Pozri príspevok
Môže za to, že si začal fetovať, díler?

Mimochodom, vraj ten, čo Cinkotovi predal drogy, dostal 5 rokov.
Nie, bol to môj výber, prvý krát mi to ponúkol kamoš ktorý už s tým mal skúsenosť.

Čo sa týka dílerov, tak tých absolútne neriešim, je strašné keď niekto žije na úkor druhého a ničí toľko životov.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Llívia Pozri príspevok
Mimochodom, vraj ten, čo Cinkotovi predal drogy, dostal 5 rokov.
Nebol uz Cinkota za rovnaky trestny cin odsudeny?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1 Pozri príspevok
Pan Cinkota sa prihlasil v noci do ustavu na vykon trestu. Nezavidim mu, je to mlady clovek. Ale nelutujem ho, to v ziadnom pripade.
...nuž , keď je Cinky mladý ( (* 13. október 1970 ).....tak ja som potom starý ded...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač Pozri príspevok
...nuž , keď je Cinky mladý ( (* 13. október 1970 ).....tak ja som potom starý ded...
Furt lepšie ako starý .ujo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj Pozri príspevok
Furt lepšie ako starý .ujo
Kľudne aj to ......hocikedy ...
Ibaže ak ja budem ten juch , tak sa nič nedeje ..
Ak ale ostane starý tým oným , tak sa rehoce ešte aj zahraničie ....alebo čuduje ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
...nuž , keď je Cinky mladý ( (* 13. október 1970 ).....tak ja som potom starý ded...
Hehehehehe - možno obal by údržbu a nový lak potreboval, ale obsah je v tebe furt ako za mlada - medzi 18-30! U Cinkiho je to asi naopak - potreboval by výmenu obsahu (no možno aj kus úpravy obalu).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

U niekoho aj fasádu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chlapci vy co sa tu "masírujete"
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať