Zavrieť

Porady

Poslal som platbu cez PAYPAL ale na nesprávny email a peniaze nemám ani ja ani obchodník, čo s tým?

zdravím ja mám tiez problém z pay palom kupoval som si boty ale predajca vraj neprijal platbu alebo bola zlá emailova adresa a peniaze mi prisli spat ze vraj...ale niesu na paypali ani v banke ??? vie mi niekto poradit viem aj pridat screen z paypalu ako to tam vyzera
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ak sa to stalo cez eshop platobný systém, tak je to ich chyba, ak si to posielal priamo na email ty, tak je to tvoja chyba.

    Každopádne treba kontaktovať PayPal aby stornovali platbu, pretože išla na nesprávny email.
    Rovnako by som písal aj na ten "zlý" email a vyzval prijímateľa aby to vrátil...

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    wrah706 Pozri príspevok
    mám podobný problém.. vedel by mi niekto pomoct ??? kupil som si boty ale predavajúci neprijal moju platbu a napisali mi z paypalu ze mi vrátili peniaze ale na paypal ucte nie su ani v banke co s tým ?
    Nerefundovali Ti peniaze na kreditku?

    Patron je offline (nepripojený) Patron

    Patron
    Ak si platil za tovar a tak si aj zvolit firmy platenia v paypal-i, tak ti to pravdepodobne paypal vratil na kreditku podla toho co si pisal. Pozor, ak si poslal bubaky ako dar (gift) tak sa s nimi mozes s najvacsou pravdep. rozlucit

    Poslal som platbu cez PAYPAL ale na nesprávny email a peniaze nemám ani ja ani obchodník, čo s tým?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.