Zavrieť

Porady

Ako odstranim Doplnky v Exceli 2007?

V Exceli 2007 sa mi ulozila na vrchnej liste zalozka Doplnky (asi z ineho Excel suboru, ktory som stiahla, pretoze predtym som ju tam nemala ale ani ju neinstalovala). Chcela by som ju odtial odstranit, pretoze sa ukazuje v kazdom mojom Excel subore.

Dakujem vopred za pomoc.
Naposledy upravil Richard : 07.12.12 at 22:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Ahoj... musel by som to vidieť, takto neviem presne o čo sa jedná. Ale skús sa s tým pohrať... Klikni na jednu zo záložiek pravým tlačidlom myši (myslím si, že sa jedná o skôr správny názov "karta")... Sú tam: Súbor, Domov, Vložiť... Otvorí sa Ti menu a ľavým tlačidlom myši klikni na "Prispôsob pás s nástrojmi". Otvorí sa Ti: "Program Excel - možnosti". V pravo je výberové menu "Prispôsob pás s nástrojmi", vyber - "Hlavné karty" a nižšie zruš výber "Doplnky"

    lucrecia je offline (nepripojený) lucrecia

    lucrecia
    Ahojte,

    no nejak stale neviem odstranit tie doplnky. Ak kliknem pravym tlacidlom mysi na nejaku kartu, tak sa mi tam objavia iba moznosti ako upravit panel s rychlymi nastrojmi, nie samotne karty. Ja mam Excel 2007 verziu, kde je karta Doplnky, no rada by som ju odtial odstranila.

    Dakujem za pomoc.

    Ako odstranim Doplnky v Exceli 2007?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.