Zavrieť

Porady

Možem žalovat energetické centrum za nevyplatený preplatok faktúry za plyn

Už vyše mesiaca čakám na vrátenie zálohovej platby za plyn ktorú majú vrátiť v dôsledku chyby s ich strany na info linke ma stále naťahujú aby som sa neobával že do pár dní to bude vyplatené už je to asi mesiac a pol . Chráni ma v tomto prípade nejaký zákon ? Pomože mi to ak v tejto veci dám tresné oznámenie ? Alebo je lepšie riešit to cez média ?? Poradte prosím niekto čo by bolo vhodné urobit.Za ohotu veľmi pekne ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ako bývalí obchodní zástupcovia vieme vierohodne potvrdiť, že odberatelia v PSK boli zavádzaní v roku 2012 aj informáciou o tom, že 5 ročná garancia nižších cien nie je zároveň viazanosťou. Vzhľadom k tomu vznikli konfrontačné debaty medzi vedením pobočky v PO a obchodnými zástupcami, ktorí mali záujem dôveryhodne tento argument preveriť. Výsledok je taký, že na pobočke v PO ostal 1 človek, pretože ostatní nechcú klamať na príkaz vedenia uvedenej pobočky.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Pozri si zmluvu, malo by to tam byť riešené a podľa toho sa drž. A nie je to to energetické centrum, čo dávali minule v TV, že už začali vracať preplatky? Každý mesiac vrátia 2000 ľuďom, viacej fyzicky nestihnú. Zdôvodnili to veľkým nárastom klientov a neboli na to pripravení. Vracajú tým, čo čakajú od septembra, takže ešte si asi počkáš mesiac - dva.

    nomras je offline (nepripojený) nomras

    nomras
    No volal som tam a vyšiel som stým na pracovníčku call centra spoločnosti a potvrdila mi to že nabrali vela ludí a teraz majú problém a však volal som na úrad regulácie sieťových odvetví a tam mi jedna s pracovníčok povedala že je to na žalobu a ide o nejaký zákon a nedovolenom majetkovom obohatení čo je na žalobu.Neviete niekto o aký zákon presne ide ?????

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    su to podvodnici a v tv bolo dodane v tej reportazi co spomina wagner,ze zaujimave ze faktury stihaju posielat-ved to bola trapna vyhovorka,sama ich hovorkyna sa pritom posmesne tvarila a povysenecky usmievala-tych staznosti je mnoho a boli pranierovany uz takmer vsetkych slovenskych tv aj za preplatky-jednemu podnikateovi dlzia stovky eur.
    Napis im doporucene vyzvu na uhradenie dlznej sumy do 15 dni od dna dorucenia a ked ti peniaze neuhradia do 30 dni,tak poziadaj sud o vydanie platobneho rozkazu aj s trovmi konania a urokom z omeskania.

    nomras je offline (nepripojený) nomras

    nomras
    Pokial ide o zmluvu podpísanú mojou starou mamou , môže mi dať splnomocnenie na všetky úkony ???ďakujem

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    nomras Pozri príspevok
    Pokial ide o zmluvu podpísanú mojou starou mamou , môže mi dať splnomocnenie na všetky úkony ???ďakujem
    Samozrejme, že môže. Ale si si istý, že chceš za ňu riešiť právne veci, ak sa pýtaš takéto banálne veci?
    Ja len aby si jej nespravil viac škody ako osohu.

    Možem žalovat energetické centrum za nevyplatený preplatok faktúry za plyn

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.