Zavrieť

Porady

Ako sa starat o plet v 25?

Ahojte, nedavno som oslavila 25 narodeniny a je to pre mna tak trochu "sok", ze uz mam tolko
Na nete je vela rad, ako sa v tomto veku start o plet. Chcela som sa spytat, ako to robite vy, resp ake su vase skusenosti s jednotlivymi znackami kozmetiky.
Je kopa reklam na rozne kremy, sera, BB kremy a pod a priznavam, ze v tom mam zmatok. Chcela by som nieco kvalitnejsie, najlepsie nieco na prirodnej baze, ale zaroven vyzivujuce do hlbky (tusim sa teraz zacala pouzivat nejaka nova technologia podla Nobelovej ceny). Plet mam myslim celkom dobru,
Nezvykne sa mi robit akne, mam trochu mastnejsiu T-zonu, ale nic strasne to nie je. Zacinaju sa mi robit male vrasky okolo ust (viditelne zatial len pri silnejsom svetle).Pouzivam cistiaci gel, obcas peeling, hydratacny krem denny aj nocny, z casu na cas si dam masku. Nemam nejaku oblubenu znacku, ako studentka sa priznam, ze som kupovala casto to, co bolo prave v akcii Chcela by som si takuto bezproblemovu plet udrzat co najdlhsie a teraz je zrejme najvyssi cas zacat na tom pracovat.
Teda aku dennu a tyzdennu starostlivost mi radite a pripadne viete odporucit kvalitnu znacku kozmetiky?
Usporiadat
belanie belanie

belanie je offline (nepripojený) belanie

Ahoj,
mám rôzne skúsenosti so značkami nivea, garnier, avene, bioderma, isispharma a pod., pričom výsledok pre mňa nebol veľmi efektívny. Nakoniec som zakotvila pri prípravkoch starostlivosti o pleť kozmetiky Mary Kay a som s nimi veľmi spokojná, a to do takej miery, že som sa stala aj ich kozmetickou poradkyňou. Nebudem hovoriť, že naše prípravky sú najlepšie, každá žena má možnosť ich zdarma najskôr vyskúšať a potom sa rozhodnúť, či sa jej páčia alebo nie. Súčasťou toho vyskúšania, je aj navolenie vhodnej kombinácie produktov presne na daný typ pleti a s tým spojené poradenstvo. "Na diaľku" nie je ľahké povedať, aký typ pleti máš, ale ak si chceš krásnu pleť udržať čo najdlhšie, starať sa o ňu treba (min. čistenie, výživa, tonizácia, hydratácia, ochrana).
Naše prípravky nie sú len na prírodnej báze, ale sú zložené hlavne z prírodných výťažkov a sú vyrábané ako "eko-friendly" a "nature-friendly"
Ak máš záujem, môžme sa na takom poradenstve dohodnúť....
b.
0 0
19empty19 19empty19

19empty19 je offline (nepripojený) 19empty19

belanie Pozri príspevok
Ahoj,
mám rôzne skúsenosti so značkami nivea, garnier, avene, bioderma, isispharma a pod., pričom výsledok pre mňa nebol veľmi efektívny. Nakoniec som zakotvila pri prípravkoch starostlivosti o pleť kozmetiky Mary Kay a som s nimi veľmi spokojná, a to do takej miery, že som sa stala aj ich kozmetickou poradkyňou. Nebudem hovoriť, že naše prípravky sú najlepšie, každá žena má možnosť ich zdarma najskôr vyskúšať a potom sa rozhodnúť, či sa jej páčia alebo nie. Súčasťou toho vyskúšania, je aj navolenie vhodnej kombinácie produktov presne na daný typ pleti a s tým spojené poradenstvo. "Na diaľku" nie je ľahké povedať, aký typ pleti máš, ale ak si chceš krásnu pleť udržať čo najdlhšie, starať sa o ňu treba (min. čistenie, výživa, tonizácia, hydratácia, ochrana).
Naše prípravky nie sú len na prírodnej báze, ale sú zložené hlavne z prírodných výťažkov a sú vyrábané ako "eko-friendly" a "nature-friendly"
Ak máš záujem, môžme sa na takom poradenstve dohodnúť....
b.
Nechcem byť hnusná, ale zaregistrovať sa len prednedávnom a hneď na to sa pridať do ako sa starať o pleť a napísať že mary kay by som prežila, ale robiť si tu reklamu a k tomu hneď aj ponúkat produkty a dohodnutie poradenstva? Znie mi to presne tak ako keby si sa práve stala mary kaykov a hľadáš si zákazníčky. A ten text, presne ako keby som to počula u dvoch ďalších iných mary kay báb, ktoré mi to povedali a hneď potom mi ponúkli krem za 40eur. A k tomu natur, pozri si môj prvý príspevok v tejto diskusii (ak to tak môžem nazvať diskusiou). To pokladám za prírodné, 100% na prírodnej báze.
Naposledy upravil 19empty19 : 24.01.13 at 15:42
0 0
belanie belanie

belanie je offline (nepripojený) belanie

19empty19 Pozri príspevok
Nechcem byť hnusná, ale zaregistrovať sa len prednedávnom a hneď na to sa pridať do ako sa starať o pleť a napísať že mary kay by som prežila, ale robiť si tu reklamu a k tomu hneď aj ponúkat produkty a dohodnutie poradenstva? Znie mi to presne tak ako keby si sa práve stala mary kaykov a hľadáš si zákazníčky. A ten text, presne ako keby som to počula u dvoch ďalších iných mary kay báb, ktoré mi to povedali a hneď potom mi ponúkli krem za 40eur. A k tomu natur, pozri si môj prvý príspevok v tejto diskusii (ak to tak môžem nazvať diskusiou). To pokladám za prírodné, 100% na prírodnej báze.
Neviem prečo sú úprimnosť a rada z mojich skúseností považované hneď za reklamu, ale budiš. Kozmetiku Mary Kay používam viac ako rok, tak si myslím, že dnes už viem posúdiť jej účinky na mojej pleti a porovnať ich s ostatným prípravkami, ktoré som používala predtým. Dala som ti radu, že sa nedá "z fleku" povedať, čo máš na pleť používať /tým myslím či prípravky gélové alebo krémové/, keď to závisí od typu tvojej pleti a všetko ostatné o pleti bolo popísané vyššie, tak som sa nechcela opakovať.
Základnú starostlivosť o pleť aj jej udržiavanie som tiež uviedla, tak to ešte upresním: čistenie-krém alebo gél, výživa-maska príp.sérum, tonizácia-pleťová voda alebo tonikum, hydratácia-krém a ochrana-makeup. V princípe, ak to budeš dodržiavať o pleť bude postarané relatívne dobre. Ešte závisí od toho aké účinné látky a KOĽKO budú mať prípravky, ktoré budeš na seba dávať. Odporúčam na pleť používať neparfémovanú kozmetiku (kvôli možnej alergickej a nežiadúcej reakcii) a keď si budeš v drogérii vyberať prípravky, držím palce pri hľadaní.
Iná zákonná možnosť kúpenia produktov MK ako od poradkyne nie je a to je zrejme dôvod, prečo ti tie baby po poradenstve ponúkli nejaký krém. Lebo darmo by sa ti prípravok páčil a pozdával, ak by si nemala možnosť si ho zobrať domov používať.
V úplnom úvode bola otázka "Teda aku dennu a tyzdennu starostlivost mi radite a pripadne viete odporucit kvalitnu znacku kozmetiky?"
Tak teda, ja poznám prípravky kvalitnej kozmetiky Mary Kay aj na dennú aj na týždennú starostlivosť aj sú rozdelené na rady podľa rôznych typov pleti.
V obchode ju bohužial nekúpiš, ani nenájdeš vzorky, ale môžeš požiadať o vzorky na stránke www.marykay.sk alebo u svojej kozmetickej poradkyne.
Moje odporúčania a rady využiť nemusíš, keď sa ti nepáči spôsob podania informácií.
Ku kozmetike na 100% prírodnej báze by som bola len trošičku opatrná, lebo aj pleseň (ktorá vzniká keď nie je prítomný žiaden stabilizátor účinných zložiek, ktoré sa rýchlo rozkladajú prístupom vzduchu a pod.) je tiež 100% prírodná, ale už nie až tak pre pleť prospešná.
b.
Naposledy upravil belanie : 24.01.13 at 16:28
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

belanie Pozri príspevok
Ahoj,
mám rôzne skúsenosti so značkami nivea, garnier, avene, bioderma, isispharma a pod., pričom výsledok pre mňa nebol veľmi efektívny. Nakoniec som zakotvila pri prípravkoch starostlivosti o pleť kozmetiky Mary Kay a som s nimi veľmi spokojná, a to do takej miery, že som sa stala aj ich kozmetickou poradkyňou. Nebudem hovoriť, že naše prípravky sú najlepšie, každá žena má možnosť ich zdarma najskôr vyskúšať a potom sa rozhodnúť, či sa jej páčia alebo nie. Súčasťou toho vyskúšania, je aj navolenie vhodnej kombinácie produktov presne na daný typ pleti a s tým spojené poradenstvo. "Na diaľku" nie je ľahké povedať, aký typ pleti máš, ale ak si chceš krásnu pleť udržať čo najdlhšie, starať sa o ňu treba (min. čistenie, výživa, tonizácia, hydratácia, ochrana).
Naše prípravky nie sú len na prírodnej báze, ale sú zložené hlavne z prírodných výťažkov a sú vyrábané ako "eko-friendly" a "nature-friendly"
Ak máš záujem, môžme sa na takom poradenstve dohodnúť....
b.
robíš tu reklamu...myslím, že každá z nás vie o existencii tejto kozm. a ked bude mať niekto záujem bude kontaktovať.....prezentácia na silu....
0 0
19empty19 19empty19

19empty19 je offline (nepripojený) 19empty19

belanie Pozri príspevok
Ku kozmetike na 100% prírodnej báze by som bola len trošičku opatrná, lebo aj pleseň (ktorá vzniká keď nie je prítomný žiaden stabilizátor účinných zložiek, ktoré sa rýchlo rozkladajú prístupom vzduchu a pod.) je tiež 100% prírodná, ale už nie až tak pre pleť prospešná.
b.
Keďže to všetko sú rastlinné výrobky v mojom odkaze, tak plesne rozkladajú organickú hmotu. Plesne nájdeme na zahnívajúcich organických substrátoch. Hnitie organických zvyškov prebieha všade (v teplom a vlhkom prostredí, pod vodou...).
Veľmi veľké množstvo tých produktov (napr. krémy) sa hneď dajú do chladničky (čiže chladné miesto, lebo tam sa plesne nerozmnožujú). Tie krémy, keby že si to prečítaš, tak za každým "receptom" je približne, že sa to nemá používať viac (v priemere) ako 1 rok, a nie ako tie vaše (práve pozerám na jednu krabičku) 2-3 roky. A ten chalan čo to vyrába je vyštudovaný etnobotanik (veda ktorá skúma vzťahy medzi rastlinami a človekom - ako pôsobia rastlinné látky na ľudský organizmus), takže vďaka hentakým ľuďom existuje napríklad aj Mary Kay (aj keď z 50 vecí čo obsahuje krém napr. tých čo ponúkate aj vy je prírodných asi 5 a všetko ostatné je chémia jak vyšitá). Trocha biológie a chémie. A len tak pomimo Mary Kay Ash môže hovoriť o neviem čom všetkom, ale genetiku neoblafneš. Týmto som ťa ale nechcela uraziť, len som napísala čo si myslím, pretože odkedy mi Mary Kay zhoršila môj pôvodný stav kože nadávam na túto značku (našťastie sa mi to upravilo).
0 0
pralinka19 pralinka19

pralinka19 je offline (nepripojený) pralinka19

Už tu bolo veľa popísaného, zatiaľ ti stačí hydratačný krém ale každému vyhovuje niečo iné, takže je zbytočné radiť niečo konkrétne. Ja mám celkom problematickú a citlivú pleť a hlavne oči. Očný krém už ani nepoužívam po tom ako mi po viacerých pokusoch napuchli oči tak, že som ich nemohla ani otvoriť. Teraz si na oči dávam len modrú indulonu a môžem povedať že vrásky čo sa mi začali pod očami robiť sú stabilizované, dokonca možno lepšie keď je pleť vyživená a premastená aj bez drahých krémov. Ale to som sa už rozpísala, to hlavné čo som chcela dodať: nezabúdaj na krk, na tom vidieť stopy starnutia najviac. Neviem ako ostatní, ale mňa nikdy nenapadlo si natierať aj krk až kým mi to nepovedala jedna známa kozmetička a odvtedy sa jej rady držím.
0 0
veve24 veve24

veve24 je offline (nepripojený) veve24

Dakujem vam vsetkym za tipy Urcite si budem castejsie natierat ten krk. Aj doteraz som to robila ale priznavam, ze nie vzdy. Kupila som si obycajnu modru niveu a som spokojna K tomu som si doma vyrobila vlstne serum zo sipkoveho a hroznoveho oleja. Som s tym zatial spokojna, plet je pevnejsia
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

veve24 Pozri príspevok
Dakujem vam vsetkym za tipy Urcite si budem castejsie natierat ten krk. Aj doteraz som to robila ale priznavam, ze nie vzdy. Kupila som si obycajnu modru niveu a som spokojna K tomu som si doma vyrobila vlstne serum zo sipkoveho a hroznoveho oleja. Som s tym zatial spokojna, plet je pevnejsia
stále treba....a nezabudni na dekolt .....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať