Zavrieť

Porady

Vyhla sa plateniu koncessi RTVS, da sa to jednoduho a na vela rokov..ako je to mozne?

zera zera

zera je offline (nepripojený) zera

Kupili sme byt .Byvala majitelka kupila iny byt. Byvala majitelka si ale neprehlasila miesto trvaleho pobytu v elektrarnach.V elektrarnach ma nahlaseny trvaly pobyt v nasom byte a prechodny pobyt v jej sucastnom byte.Kontaktnu adresu na faktury udava svoj prechodny pobyt. Takze do prechodneho pobytu jej chodia faktury.
Elektrarnam som pisala ze nema trvaly pobyt u mna.Elektrarne mi odpisali ze len ona moze zmenit miesto travaleho pobytu za nu to nemozem urobit.
Takze takto uz 9 rokov neplati ziadne koncesie.Hneva ma to z principu pre jej vychcanost ...
Ma niekto nejaku radu? Elektrarnam som poslalla dva doporucene listy ze byvala majitelka nema u mna trvaly pobyt v mojom byte..oni ze ja nemozem nic prehlasovat, kedze si to len a len ona musi vybavit. Stredisku koncessi tiez ja nemozem za ineho nieco nahlasit.
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

zera Pozri príspevok
Kupili sme byt .Byvala majitelka kupila iny byt. Byvala majitelka si ale neprehlasila miesto trvaleho pobytu v elektrarnach.V elektrarnach ma nahlaseny trvaly pobyt v nasom byte a prechodny pobyt v jej sucastnom byte.Kontaktnu adresu na faktury udava svoj prechodny pobyt. Takze do prechodneho pobytu jej chodia faktury.
Elektrarnam som pisala ze nema trvaly pobyt u mna.Elektrarne mi odpisali ze len ona moze zmenit miesto travaleho pobytu za nu to nemozem urobit.
Takze takto uz 9 rokov neplati ziadne koncesie.Hneva ma to z principu pre jej vychcanost ...
Ma niekto nejaku radu? Elektrarnam som poslalla dva doporucene listy ze byvala majitelka nema u mna trvaly pobyt v mojom byte..oni ze ja nemozem nic prehlasovat, kedze si to len a len ona musi vybavit. Stredisku koncessi tiez ja nemozem za ineho nieco nahlasit.
Bud si pod vplyvom nejakej omamnej látky ked dokážeš vyprodukovať tak brutálnu rozporuplnosť a nezmysel
alebo pozeraš veľmi telenovely a tvoj usudok postupne degraduje.

nemože byť pravda,čo píšeš ani náhodou,nakoĺko koncesionarske poplatky su zahrnute na Lístočku z názvom INKASO
zelenom alebo modrom,podĺa sposobu akým sa platí.
INKASO je nedeliteĺným zväzkom týchto platieb : Koncesionarske poplatky,zálohová platba za el.energiu,
zálohová platba za plyn
V žiadnom prípade sa tieto platby nedajú rozdeliť resp.neplatiť za nich lebo do 2 mesiacov bude odberné miesto ODPOJENÉ !
Naposledy upravil Indeed : 29.12.12 at 07:37
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Indeed Pozri príspevok
Bud si pod vplyvom nejakej omamnej látky ked dokážeš vyprodukovať tak brutálnu rozporuplnosť a nezmysel
alebo pozeraš veľmi telenovely a tvoj usudok postupne degraduje.

nemože byť pravda,čo píšeš ani náhodou,nakoĺko koncesionarske poplatky su zahrnute na Lístočku z názvom INKASO
zelenom alebo modrom,podĺa sposobu akým sa platí.
INKASO je nedeliteĺným zväzkom týchto platieb : Koncesionarske poplatky,zálohová platba za el.energiu,
zálohová platba za plyn
V žiadnom prípade sa tieto platby nedajú rozdeliť resp.neplatiť za nich lebo do 2 mesiacov bude odberné miesto ODPOJENÉ !
všetko sa platí z účtu inkasným príkazom môže byť inkaso koncesia, samostatne podľa zálohových fa iné pravidelné úhrady ktoré nemusia mať s inkasným účtom nič spoločné
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

zera Pozri príspevok
Odpoved pre daru. To ze neplati koncesie niekolko rokov sa mi sama chvalila.Postu si sice nechava zasielat inde, ale elektrarne raz za rok posielaju taky vypis dodatok k zmluve na adresu trvaleho pobytu, a to mne doslo do skranky, hoci to bolo urcene pre nu. Postarka vedela ze byvala v mojom byte tak to vhodila mne do skranky. Ja by som to kludne odoslala a necitala, ale nebrala mi telefon.tak som to otvorila.Podla toho viem ze ma ine odberne miesto ako ja...Cize vychadza mi s toho jedine to ze prehlasila na urade pre koncesie -ze ma dve nehnutelnosti a preto nemusis zdvojene platit..a preto neplati vobec
no ved musi mat ine odberne miesto ako ty, bolo by asi divne ak by na jeden elektromer boli dve zmluvy/odberne miesta ... ako by rozratavali spotrebu???
0 0