Zavrieť

Porady

autonehoda, postup

Dobry den, mal som smyk a nepodarilo sa mi ubrzdit auto a nabural som do dopravnej znacky. Mam prasknuty naraznik ale znacka je len mierne zohnuta. Ako mam postupovat ? Mam volat policiu alebo to niekde nahlasit ? Som zaciatocnik a neviem si rady. Dakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
Nie nemam len povinnne, ide mi skor o to aby mi kvoli tomu nezobrali papiere ze som to nenahlasil alebo nieco... Auto si dam spravit.

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Xanti
No poškodil si majetok štátu - značku - ak zavoláš políciu dostaneš pokutu. Ak ju nezavoláš a oni cez kamerový systém ťa zistia tak Ti vezmú papiere ak je moc značka zničená.
Ja by som asi skúsila zavolať na políciu a opýtala sa tam. Možno Ti povedia, že to nič nie je.

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

bubkoch
Rikhard Juriga Pozri príspevok
Dobry den, mal som smyk a nepodarilo sa mi ubrzdit auto a nabural som do dopravnej znacky. Mam prasknuty naraznik ale znacka je len mierne zohnuta. Ako mam postupovat ? Mam volat policiu alebo to niekde nahlasit ? Som zaciatocnik a neviem si rady. Dakujem.
myslim ze najlepsie co mozes teraz urobit je byt ticho a auto si dat potichu opravit !
predpokladam ze momentalne nestojis na mieste nehody pred autom a nepises na poradu cakajuc na radu co mas robit ...
takze ked ta policajti vypatraju (napriklad na zaklade svedkov), dostanes nielen mastnu pokutu ale aj prides o papiere

no s mierne ohnutou znackou by som si starosti nerobil, takych je u nas vela

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.