Zavrieť

Porady

Prihlásenie nového motorového vozidla

Ahojte poradáci potrebovala by som od Vás pomoc - do firmy kúpilo sa nové auto kde je výkon motora do 150 kW. Podľa nového zákona treba zaplatiť poplatok 957 € je to možné ? Komu sa to platí polícií alebo DÚ ja mám vedomosti len a tom, že auto prihlásim na DÚ na predpísanom tlačive a nič viac. Neviete mi na rýchlo pomôcť. Ďakujem Vám vopred.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Na polícii pri zapísaní vozidla do evidencie.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Monika C. Pozri príspevok
    Ahojte poradáci potrebovala by som od Vás pomoc - do firmy kúpilo sa nové auto kde je výkon motora do 150 kW. Podľa nového zákona treba zaplatiť poplatok 957 € je to možné ? Komu sa to platí polícií alebo DÚ ja mám vedomosti len a tom, že auto prihlásim na DÚ na predpísanom tlačive a nič viac. Neviete mi na rýchlo pomôcť. Ďakujem Vám vopred.
    Registračný poplatok sa platí na polícii, firma zaplatí 957€ a poplatok za značky 33€. Nad sumu 300€ sa platí formou šeku, ktorý dostaneš na polícii.

    Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

    43 ročná účtovníčka Monika C.
    Ďakujem Xanti za pomoc toto som vyčítala aj ja takže zaplatia na polícia tú sumu čo je podľa mňa až abnormálne nevieš je to nato nejaké tlačivo alebo len tak to zaplatia.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Monika C. Pozri príspevok
    Ďakujem Xanti za pomoc toto som vyčítala aj ja takže zaplatia na polícia tú sumu čo je podľa mňa až abnormálne nevieš je to nato nejaké tlačivo alebo len tak to zaplatia.
    A preco ste to nekupili v septembri?

    Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

    43 ročná účtovníčka Monika C.
    Kúpila to šéfka ja o tom nerozhodujem v septembri kúpila jedno a koncom novembra druhé.

    Prihlásenie nového motorového vozidla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.