Zavrieť

Porady

syrove nite

spravila som syrove nite a nejak mi stvrdli a trochu uschli neviete preco? mam ich v doze zakrite treba ich este do niecoho namocit v slanom naleve som ich uz mala.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    Imrišatko Pozri príspevok
    spravila som syrove nite a nejak mi stvrdli a trochu uschli neviete preco? mam ich v doze zakrite treba ich este do niecoho namocit v slanom naleve som ich uz mala.
    Aj keď ich máš v dóze, jednoducho schnú, si myslím.
    Tiež sa mi niekedy stane, že sú také tvrdšie, možno to je syrom. Nerobím často, ale zdá sa mi ,že keď sa dobre nespracuje v horúcej vode a pekne sa neťahá /ako keď Čiňania robia rezance/ potom sa aj horšie ťahajú a nemajú takú kvalitu. Škoda, že moja mama už nežije, tá sa naťahala ajáj, ja v detstve len málo, a teraz sa nemám koho opýtať.
    Pravda pravdúca, "čo sa za mladi naučíš na starosť akoby si našiel" sa u nás hovorilo

    Imrišatko je offline (nepripojený) Imrišatko

    Imrišatko
    Práveže ťahať sa ťahali celkom dobre. robievam len tak pre rodinu ale teraz som pozvana na trhy do naseho materskeho centra kde si kazdy moze popredat co doma vyraba a nite som robila vcera a trhy su vo stvrtok tak neviem ci mi vobec dovtedy vydrzia

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    No ja to robiť neviem ,ale také dobré aké mi posiela kamarát z Terchovej som ešte nejedol.

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    Imrišatko Pozri príspevok
    Práveže ťahať sa ťahali celkom dobre. robievam len tak pre rodinu ale teraz som pozvana na trhy do naseho materskeho centra kde si kazdy moze popredat co doma vyraba a nite som robila vcera a trhy su vo stvrtok tak neviem ci mi vobec dovtedy vydrzia
    Skús ich ešte namočť do slanej vody, uvidíš

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    pivko Pozri príspevok
    No ja to robiť neviem ,ale také dobré aké mi posiela kamarát z Terchovej som ešte nejedol.
    Na druhej strane Rozsutca ich vymysleli

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.