Zavrieť

Porady

napadnutie psom

dobry den dnes napadli dvaja vlciaci mojho labradora, poznam majitela uz nasho psa napadali druhy krat. jeden mu hryzol do krku asi 3 minuty branil som ho vlastnim telom kopal a tlkol do hlavy, po chvili prisla asi zena majitela v strese ze prepacte prepacte, este bol so mnou kamarat ten kopal toho psa ako sa dalo nechcel sa odtrhnut ani za svet. minule sme to vyriesili dohovorom ze uz nebudu pustat psov na volno. teraz to uz tak nenecham. nas pes nema nejake velke zranenia ale aj tak. ako postupovat podat oznamenie na obecnom urade ? alebo na policii ? dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ak máš očitého svedka - oznám na obecnom úrade. Zatiaľ napadli len tvojho psa, nabudúce však môžu ísť po človekovi. Obecný úrad po prešetrení musí riešiť (asi pokutičkou).

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    Oznám to na obecnom úrade. Takýto pes bude označený za nebezpečného psa a mal by sa pohybovať na verejnom priestranstve len s náhubkom.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Myslim si, ze v prvom rade trebalo zistit, ci su psy ockovani na besnotu, potom by som podala podnet na policiu a na obecny urad.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    misoft Pozri príspevok
    musí riešiť (asi .......).
    misoft - šak poznáme "úrady" - nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.