Zavrieť

Porady

Egypt powder, Egyptská hlinka -

V piatok sme boli v Max-e v Prešove. Dve dámy( tam ponúkali Egypt powder za 20 Eur, perfektne to predviedli, zaujalo ma to -zakúpila som si. Balená bola v hlinenej dôze, firma MIJA ( p.Milota a Jana.) Večer som hľadala informácie na internete, objavila som ešte jeden výrobok LILLE, ten bol v plastovej čiernej krabičke. Zistila som aj kontakt na tú dámu,p.Vasilová.Zavolala som jej, lebo som mala obavy , že som bola podvedená. Každá tvrdí , že falzifikát predáva tá druhá.

Prosím, vedel by mi niekto pomôcť a poradiť, ktorý výrobok je pravý a aké máte skúsenosti s používaním Egyptskej hlinky? ĎAKUJEM PEKNE.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Diana13 je offline (nepripojený) Diana13

    Diana13
    výrobcov je naozaj viac, ja som si kúpila priamo v Egypte na dovolenke v Hurgháde egyptský púder už pred pár rokmi a je veľmi podobný práve púdru "MIJA" ktorý práve používam, som s ním veľmi spokojná. Zakúpila som si ho na INTERBEAUTY v Bratislave. Môžem doporučiť.

    rebeccca je offline (nepripojený) rebeccca

    rebeccca
    aj ja mam hlinku od MIJA a mala sm aj od LILLE a moj nazor je taky ze MIJA ma podla mna krajsiu farbu a co je v umeline predca garciogeny a nechapem prirodne trblietky sa tam ako dostali to je moj nazor ale doporucujem od firmy MIJA jednoznacne

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lujza.j Pozri príspevok
    výrobcov je možno aj viac...prepáč, ale mať tvoje starosti...
    ...pokiaľ nemáš na hrudi a či na ksichte hlinu ......no problém ...

    Egypt powder, Egyptská hlinka -

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.