Zavrieť

Porady

Politika s humorom

V nadväznosti na momentálnu dusnú atmosféru v sférach podnikateľských a politických otváram takúto zásuvku...
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

lujza.j
.

Luí.Nabudúce vyber viečo také, kde debilátor-ilustrátor udrží proporcie
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Možno je načase vysloviť tézu, ktorej sa u nás mnohí boja ako čert kríža:
Rusi sa pod vplyvom dlhoročnej propagandy ako národ sfašizovali. Zachcelo sa im krvi a dobývania území. Zažiadalo sa im rozsievať hrôzu a smrť, lebo sa ich svet začal málo báť. Ako sa na sfašizované národy patrí, zároveň uverili vo vlastnú nadradenosť a vyvolenosť, pochádzajúcu od boha. Uverili, že ich poslaním je zachrániť zvyšok ľudstva. A vyzabíjať tých, čo sa nebudú chcieť nechať zachrániť - zotročením.
Takýto svetonázor sa postupne vytvoril u veľkej väčšiny Rusov. Či sa to niekomu páči alebo nie. No a pôvodne bezvýznamný kágebáčik s ťahom na bránku Putin urobil iba to, že prianiu väčšiny svojho ochotne zmanipulovaného ľudu v pravý čas vyhovel. A začal krvavú vojnu, ktorú si Rusi - želali.
Nepochybne, Putinova vina je neodpustiteľná a trestuhodná. Ale vôbec nie je sám. Putinov je dnes v Rusku - koľko?
Sto miliónov?
Menej?
Viac?
Sme obeťami najväčšej kamufláže 21 storočia!!!
Ukrajinci nás klamali!!!
Armádu okupantov zo Sovietskeho Ruska všade na Ukrajine vítajú, zasypávajú ich kvetmi, lebo prišli Ukrajinu denacifikovať.
Nikto nevie, čo to je, ale keď je to dôležité pre Putina, musí to byť dôležité pre svet.
Ruska armáda s chirurgickou presnosťou triafa len vojenské ciele, výzbroj ktorú by jej závideli Marťania, vylučuje aj drobné zranenia civilistov.
Je to aj pomsta Američanom za ich podzemné laboratóriá a každý súdny človek vie, že to Rusi už museli urobiť.
Je neuveriteľné, ako Ukrajinci klamú svet, dokážu banderovcov zamaskovať, že vyzerajú ako tehotné ženy, malé deti, vycvičili tisícky hercov, nakrútili videa za ktoré by sa nemuseli hanbiť Spielbergove štúdiá, tisícky figurín s krvavými trupmi, na bicykloch v jamách, v jarkoch pri ceste. Hektolitre umelej krvi, makety zhorených obytných domov, celých štvrti.
To všetko podľa vás zorganizoval ten feťák prezident.
Oklamali stovky štábov, zaplatili dvanástim novinárom, čo akože umreli.
Boli to ti isti filmári, čo nakrúcali fiktívny let na mesiac, všetky noviny zamorili fotkami násilia a chudobnými ľuďmi, pritom utečenci čo sem chodia sú boháči a chodia sem aby mali fazuľu, ryžu a obnosené veci zadarmo.
Grandiózny podvod a nikto na to neprišiel, iba Ty si odhalil PraUdu
vytretý dezolát z Widliboyského Sedlákova , s ledva vychodenou učňovkou a mizernou gramatikou.
Ty, dlhodobo nezamestnaná, neschopná vytretá krava, čo predsa NEUVERÍŠ MEJNSTRÍMU,
Ty, tupý násilný bulo v zelenom tričku, čo pochoduje po námestí obmotaný NACI zástavou.
Ty, môj bývalý kamarát, ktorému zadrbalo a po rokoch hybridnej vojny ma hovná v mozgu.
Pekne ste to prehliadli, vy prebudení, Infovojna a Hlavnespravy vás vytrénovali neveriť ničomu.
Ríša fantázie je nekonečná a vy ste tam zablúdili.
Dúfam, že sa raz vrátite, lebo keď ten Kremeľsky botoxový diktátor skape a zmizne z trónu ,
a bude treba naprávať tento chorý svet.



Odkaz pre rusofilov - toto sú vaše argumenty....
to je z tvojej hlavy alebo ti niekto pomohol spísať?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž popravde - čakal som práve na tvoje rozumy, ale keďže ty nič, tak som si pomohol inde.
Mimochodom - už ani na tvoje rozumy nie som zvedavý.... často myslíš tak, ako keby si nemyslel....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Nuž popravde ....
Nuž popravde...ja som na tie hlúposti ani nechcel reagovať.
Len by ma zaujímalo kde na ne chodíš...
Ty už fakt nemyslíš...inými slovami = nerozmýšľaš.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Nuž popravde - čakal som práve na tvoje rozumy, ale keďže ty nič, tak som si pomohol inde.
Mimochodom - už ani na tvoje rozumy nie som zvedavý.... často myslíš tak, ako keby si nemyslel....
Tvoje heslo? "kto nemyslí s nami, myslí proti nám" lenže to nejde, takže nemyslí
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

hlásne trúby
2022-04-10-HlasneTruby.jpg  
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
hlasné trúby
Matovič, Hegera a Naď na koloch...správne, len je tam jedna chybička.
Správne vy to malo vyzerať síce trošku inak, ale čo už.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nara%C...AD_na_k%C5%AFl
Tých kolov je tam nejak málo...kde sú ostatní ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
Nuž popravde ....
Nuž popravde...ja som na tie hlúposti ani nechcel reagovať.
Len by ma zaujímalo kde na ne chodíš...
Ty už fakt nemyslíš...inými slovami = nerozmýšľaš.
Ako ty myslíš - tvoj názor. Ono - je pekné sedieť v pivnici niekde pod lesom a svet je gombička a pritom byť 100km od hranice. Ozaj - bol si tam - na hranici? Pochybujem - ja som si jednu noc to vyskúšal, rozvážať tie ženy s malými deckami tam, kde im poskytli ubytovanie. A tá noc mi stačila, aby som pochopil, čo sa tam deje.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
A tá noc mi stačila, aby som pochopil, čo sa tam deje.
Sorry, ale to si teda fakt iný...
Na základe jednej noci (keď bol konflikt v počiatku) ti stačilo urobiť si jeden pohľad ?
Ta fasa....

Sme boli dnes u "syna"...dal mi jednu otázku...a debata trvala skoro hodinu.
Mladý je TIRák...vrátil sa včera zo západu.
Čo tam vystrájajú ukrajinskí TIR šoféri...tak to je na neuverenie.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Konečne splniteľný sľub
Keďže Rusko je krajina, kde na skorumpovaných politikov nedočiahnu zákony, zatiaľ čo na naivné stáda ich priaznivcov dolieha mizéria rádovo väčšia, než na Slovensku, je logické, že si Fico za svoje obete vybral práve nešťastníkov s touto diagnózou. Netreba ich ľutovať, plne si to zaslúžia.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

.
278164727_4985017828212715_7152206353279613584_n.png  
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
-
278223499_1364577534008254_4605015981773495088_n.jpg  
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Najnovšie posily z EU
Screenshot 2022-04-04 at 19-34-25 Fotografie na stene Zdeněk – 302 fotografií VK.png  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať