Zavrieť

Porady

Politika s humorom

V nadväznosti na momentálnu dusnú atmosféru v sférach podnikateľských a politických otváram takúto zásuvku...
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

bjuty smis
vraj sa už aj blaha a miestna úderka hlási )))
Pravdaže aj so starou Blažkovou, Kapitáň sa tiež nenechá zahanbiť, chýba už len šialená Anča

Naposledy upravil majkii : 28.09.22 at 18:12
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
Nič v zlom - tuším ti krpatie mozog. Mnohí tu vedia, že som abstinent, len ty - vo svojej ješitnosti - neprestávaš rýpať všade, vždy a do každého.
Šak v pohode...to aspoň znamená, že nejaký mozog aj mám...na rozdiel od teba.

Rýpem ? Ešte som ani len nezačal...ja sa len a len pýtam, dávam otázky.
Takže znova zopakujem..." Už si konečne pochopil príspevok ??? "

misoft
buchač
.........
Takže ty ideš tvrdiť, že ukrajinci mobilizovali úplne triezvi ?
Spomeň na doby rukovania brancov, že ako to vyzeralo vo vlakoch a na staniciach.

................
Zdá sa, že už začínaš moralizovať!
Vtedy sa NESLO bojovať na frontu, nešlo sa zabíjať - tak sem NEPLEŤ tie doby, pretože sa začínaš strápňovať uvádzaním toho, čo bolo za ZVS. Vtedy sa šlo "slúžiť" (a tiež premárniť 2 roky).
Samozrejme, že sa nešlo bojovať.
Chlapci išli na vojenčinu a zodrali sa pod obraz Boží.
Rusi idú bojovať, a vy sa tu čudujete, že sa opijú ???
Sleduješ ten rozdiel, no výsledok (opitie sa) je rovnaký ? Akurát s tým rozdielom, že vtedajší branec sa opil ešte nie raz...no pre nie jedného rusa to bude posledná fľaša.

Tak kto sa tu strápňuje, komu krpatie mozog ? Ja to veru nie som.
Fakt ti ostáva len dávať stupídne obrážťoky...na riadnu diskusiu proste nejak nemáš.
Zato TY máš stupídne "argumenty" - prekrúcaš všetko, čo sa dá. Teraz ich "mobilizujú" v "mene" toho, aby sa "naplnil" sen jedného šibnutého - lenže TY to nevidíš. A to je rozdiel. Predtým (u nás) sa branci ožrali, potom sa ožierali na vychádzkach, ale potom sa VRÁTILI domo celí, zdraví. A teraz čo? Tí to sa ožerú, pošlú ich "bojovať a vrátia sa v čiernom vreci, alebo skaličení. A (neoverené) vraj aby bojovali, tak ich chlastom a drogami napchávajú - otupujú ich. Ale TY to znova nevidíš.
Maj si svoju pravdu - ale skutočnosť nezmeníš! A čo som predtým napísal - platí na teba v plnom rozsahu.
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ty nie si normálny.....
0 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Naposledy upravil misoft : 29.09.22 at 05:54
crop-860161-p201508180646701.jpg  
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Agenti Petrov a Baširov sa zase činili
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tak keď je reč o šibnutych....
FB_IMG_1664438367403.jpg  
2 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Tak keď je reč o šibnutych....
To je návrh hodný prehliadačky pahorkov a toho čo je pod nimi. čo si myslí že sú namierené na zemľanky?
0 2
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

lujza.j
Tak keď je reč o šibnutych....
Klasická hoaxerská megatupina. Až na to že nič také von der Leyenová nepovedala, a konšpirátorská stránka parlamentnilisty.cz vychádzala z recesistického satiristického článku stránky Berliner Express. https://manipulatori.cz/hoax-zautoci...irickeho-webu/

3 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pána beka ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

bjuty smis
pána beka ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hmm čo na to povedať, neprekvapuje ma to, aká porada, také hoaxy. A hanba nikde!
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

majkii
bjuty smis
pána beka ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hmm čo na to povedať, neprekvapuje ma to, aká porada, také hoaxy. A hanba nikde!
ale však politika s humorom.......taká je téma...a to im ide na 1.
a ešte v ekonomike tu sformovali strašne silnú bunku....

očkovanie a covid to si už ani netrúfam ich príspevky prečítať......
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

bjuty smis
majkii
bjuty smis
pána beka ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hmm čo na to povedať, neprekvapuje ma to, aká porada, také hoaxy. A hanba nikde!
ale však politika s humorom.......taká je téma...a to im ide na 1.
a ešte v ekonomike tu sformovali strašne silnú bunku....

očkovanie a covid to si už ani netrúfam ich príspevky prečítať......
Veď hej, neuvedomil som si Politika s humorom , otázka je či hoaxy sú vtipné alebo podlé?
To je asi vec vkusu a mentálneho nastavenia.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

majkii
lujza.j
Tak keď je reč o šibnutych....
Klasická hoaxerská megatupina. Až na to že nič také von der Leyenová nepovedala, a konšpirátorská stránka parlamentnilisty.cz vychádzala z recesistického satiristického článku stránky Berliner Express.
A navyše - ona nie je nemecká ministerka obrany, tou je Annegret Kram-Karrenbauer - HOAXári si ani toľko námahy nedali, aby uvádzali správne mená. Svedčí to o ich vysokom IQ - teda nulovom IQ. Prevzali to od nemeckého HOAX plátku.
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
majkii
lujza.j
Tak keď je reč o šibnutych....
Klasická hoaxerská megatupina. Až na to že nič také von der Leyenová nepovedala, a konšpirátorská stránka parlamentnilisty.cz vychádzala z recesistického satiristického článku stránky Berliner Express.
A navyše - ona nie je nemecká ministerka obrany, tou je Annegret Kram-Karrenbauer - HOAXári si ani toľko námahy nedali, aby uvádzali správne mená. Svedčí to o ich vysokom IQ - teda nulovom IQ. Prevzali to od nemeckého HOAX plátku.
ak chceš v niečom argumentovať, tak si aspoň prečítaj čo píše wiki a pozri rok "údajného" výroku.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

misoft
majkii
lujza.j
Tak keď je reč o šibnutych....
Klasická hoaxerská megatupina. Až na to že nič také von der Leyenová nepovedala, a konšpirátorská stránka parlamentnilisty.cz vychádzala z recesistického satiristického článku stránky Berliner Express.
A navyše - ona nie je nemecká ministerka obrany, tou je Annegret Kram-Karrenbauer - HOAXári si ani toľko námahy nedali, aby uvádzali správne mená. Svedčí to o ich vysokom IQ - teda nulovom IQ. Prevzali to od nemeckého HOAX plátku.
Ten hoax vyrobili v roku 2018 a teraz ho "poraďáčka" reinkarnovala , v tom čase (2018) bola ministerkou obrany Nemecka https://sk.wikipedia.org/wiki/Ursula..._Leyenov%C3%A1

pavol54
misoft
majkii
lujza.j
Tak keď je reč o šibnutych....
Klasická hoaxerská megatupina. Až na to že nič také von der Leyenová nepovedala, a konšpirátorská stránka parlamentnilisty.cz vychádzala z recesistického satiristického článku stránky Berliner Express.
A navyše - ona nie je nemecká ministerka obrany, tou je Annegret Kram-Karrenbauer - HOAXári si ani toľko námahy nedali, aby uvádzali správne mená. Svedčí to o ich vysokom IQ - teda nulovom IQ. Prevzali to od nemeckého HOAX plátku.
ak chceš v niečom argumentovať, tak si aspoň prečítaj čo píše wiki a pozri rok "údajného" výroku.
Pavol, škoda, že si si neprečítal niečo o tom "údajnom" výroku skôr ako si napísal svoju reakciu na ten hoax a domievam sa dal aj užitočné (ak sa mýlim ospravedlňujem sa). Dohľadať to, že je to trollovina mi trvalo asi pol minúty
Naposledy upravil majkii : 29.09.22 at 19:28
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

@majkii - ale i to svedčí o yntelygenciji HOAXárov - nie?
Vyťahujú staré, neaktuálne... a podávajú to ako "nové".
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

majkii
misoft
majkii
lujza.j
Tak keď je reč o šibnutych....
Klasická hoaxerská megatupina. Až na to že nič také von der Leyenová nepovedala, a konšpirátorská stránka parlamentnilisty.cz vychádzala z recesistického satiristického článku stránky Berliner Express.
A navyše - ona nie je nemecká ministerka obrany, tou je Annegret Kram-Karrenbauer - HOAXári si ani toľko námahy nedali, aby uvádzali správne mená. Svedčí to o ich vysokom IQ - teda nulovom IQ. Prevzali to od nemeckého HOAX plátku.
Ten hoax vyrobili v roku 2018 a teraz ho "poraďáčka" reinkarnovala , v tom čase (2018) bola ministerkou obrany Nemecka https://sk.wikipedia.org/wiki/Ursula..._Leyenov%C3%A1

pavol54
misoft
majkii
lujza.j
Tak keď je reč o šibnutych....
Klasická hoaxerská megatupina. Až na to že nič také von der Leyenová nepovedala, a konšpirátorská stránka parlamentnilisty.cz vychádzala z recesistického satiristického článku stránky Berliner Express.
A navyše - ona nie je nemecká ministerka obrany, tou je Annegret Kram-Karrenbauer - HOAXári si ani toľko námahy nedali, aby uvádzali správne mená. Svedčí to o ich vysokom IQ - teda nulovom IQ. Prevzali to od nemeckého HOAX plátku.
ak chceš v niečom argumentovať, tak si aspoň prečítaj čo píše wiki a pozri rok "údajného" výroku.
Pavol, škoda, že si si neprečítal niečo o tom "údajnom" výroku skôr ako si napísal svoju reakciu na ten hoax a domievam sa dal aj užitočné (ak sa mýlim ospravedlňujem sa). Dohľadať to, že je to trollovina mi trvalo asi pol minúty
Ja som nekomentoval ani neposudzoval pravdivosť výroku ale to že "udajne" tvrdila o zameraní rakiet. Na jednej aj druhej strane majú strategické rakety (pre svoju vysokú výrobnú cenu a ničiacu silu) trvale naprogramované dráhy letu na zničenie veľkých aglomerácií, takže či to povie uršula a vladimír alebo joe je bezpredmetné a údajné nezmyselné výroky sú len na masírovanie podvedomia obyvateľov
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

misoft
@majkii - ale i to svedčí o yntelygenciji HOAXárov - nie?
Vyťahujú staré, neaktuálne... a podávajú to ako "nové".
ešte majú v zásobe, isté je že zrepasujú na porade nejaké, čo narobíš ako vraví bjuty však Politika s humorom
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať