Zavrieť

Porady

Už viac ako rok mám ženské problémy.

Už viac ako rok mám ženské problémy. Začalo to tým, že pri močení som mala pocit nedomočenia a ako keby sa mi stále dalo močiť. Išla som ku gynekologovi, našiel mi zápal a preliečil. Lenže mne sa čo sa týka toho moču nič nezlepšilo...istý čas som to takto nechala a potom navštívila urologa, moč čistý, žiadny zápal moč. mechúra ale povedal mi ze mam asi hyperaktivny močový mechur, pol roka som brala tabletky ale každé dva tyzdne sa mi to vracalo...nedavno som opat bola u gynekologa opat zapal...ktory sa mi preliecil az po troch tyzdnoch (maste, lieky, vyplachy rosalgin). A preslo par dni a opat s tym močom...Pri močení ma to niekedy stipe viac niekedy menej. Ja vlastne ani neviem co mi je....ci to suvisi s tymi zapalmi v posve alebo je to nieco v mocovej rure... ak ste niekto nieco podobne zazili bola by som velmi vdacna za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pinta je offline (nepripojený) pinta

    pinta
    ​Tá doba je príliš dlhá, až alarmujúca.Možno by stálo za to, vymeniť lekára, príp.aj oboch, Viem, že to niekedy nie je jednoduché, ale tieto problémy po určitej dobe prechádzajú do chronickej podoby a potom je liečenie komplikovanejšie, niekedy až márne.Ja som podobné zažila a pomohla zmena lekára.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    aj ja mám moč čistý ale na USG bolo vidno nánosy v močovom mechúre...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    tak po prvé gynekológ nemá riešiť zapálený močový mechúr na to je obvodný lekár alebo urológ, treba nájsť normálneho odborníka na to aby ti pomohol čo je v dnešnej dobe ťažké, poraď sa s obvoďákom čo ti poradí on, ja mám akútny močový mechúr už dlho a neviem sa tiež toho zbaviť...a žijem s tým aj ked ma to obťažuje,,,

    simap je offline (nepripojený) simap

    simap
    Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Ibaže ja nemám zápal močového mechúra. Ja nemám podľa výsledkov moča žiaden zápal. Moč je čistý. Podľa urológa mam hyperaktívny močový mechúr ( to znamená, že ten akoby robí impulzy a mozgu hovorí, že sa mi treba vymočiť ale pritom je močový mechúr prázdny). Urológ mi povedal, že ak by som mala zápal v pošve tak môže ale nemusí to súvisieť s týmto mojim problémom. Lebo tam je to vzájomne prepojené. A práve preto som šla k tomu gynekologovi a keďže mi zistil zápal v pošve tak som si myslela že to s tým súvisí...Brala som lieky Spasmed pol roka ...a stále sa mi to vracia....ale ten Wobenzym by som možno vyskúšala. Človek nikdy nevie. Aj tak ďakujem vám
    Indeed Trtkáš ako často ? S kým ? Máš stabilného sexualneho partnera ??
    lujza.j Indee....tak toto ma napadlo ako prvé, ale to by už žena mala vedieť....

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ja by som skúšala čaje - asi kombinácia týždeň, dva žihľavu, alebo zlatobyľ alebo brusnicu alebo urologický a ´další týždeň alchemilka, myší chvost. potom pauza a zas znova. A upratať si v hlave, prípadne vo vzťahu.

    Už viac ako rok mám ženské problémy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.