Zavrieť

Porady

Viete mi poradit dobrý epilator od značky philips bez nabíjania?

Dobrý den,
chcem sa s Vami poradit kto ma doma alebo vyskusal nejaky epilator od značky philips ktorý sa nemusi dobíjat resp.funguje nepretržite a neobsahuje ziadnu poistku proti prehrevaniu.Doma mam epilator philips HP 2843/44 bola som s ním spokojna no uz mi odchádza a tak by som chcela nejaký novy ale bez nabijania.Budem rada ak mi poradíte vo vybere dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    kedy si ho kupovala....tiež som bola kedysi spokojná s výrobkami od philips...dnes sa im vyhýbam...

    http://www.philips.sk/c/epilatory/24...ONSUMER%3Dtrue

    skús si najsť tip, ktorý ten tvoj nahradil

    satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

    Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac satanek01
    no ja som ho mala uz davno, mala som aj braun ale philips sa mi práve osvedcil no pozerala som ten link lenze všetky tieto nove su aspon si myslím na akumulatorové nabíjanie kde sa nestíham oholit a musim cakat nato kedy sa zasa znova nabije;o(ale ďakujem za pomoc

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    satanek01 Pozri príspevok
    no ja som ho mala uz davno, mala som aj braun ale philips sa mi práve osvedcil no pozerala som ten link lenze všetky tieto nove su aspon si myslím na akumulatorové nabíjanie kde sa nestíham oholit a musim cakat nato kedy sa zasa znova nabije;o(ale ďakujem za pomoc
    no to snáď nie, ale ty vieš tiež mám philips, ale to už je starec, ale s káblom...ved je kopec iných značiek je si z čoho vybrať...
    lujza.j poznám tento typ....:-D

    Viete mi poradit dobrý epilator od značky philips bez nabíjania?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.