Zavrieť

Porady

Kotle na drevené pelety a drevo.

muri muri

muri je offline (nepripojený) muri

Technik PO a BOZP
Má niekto skúsenosti s kúrením na pelety a drevo. Plánujeme prestavať kúrenie z plynu na pelety. Prosím ak niekto má skúsenosti s týmto druhom kúrenia, napíšte svoj názor prípadne poraďte typ kotla.
Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Lusy R,v rubrike stavba som ti posunula starsiu temu,kde som nas problem rozoberala.mrkni si to-aky kotol do domu.
my mame woody od firmy opop,24 kW.

www.opop.cz
0 0
Matúš Kuľha Matúš Kuľha

Matúš Kuľha je offline (nepripojený) Matúš Kuľha

Mne osobne poradili s vyberom kotla a pravidelne od nich odoberam pelety uz 2 rok a cena peliet nie je az tak vysoka ako pises ty, a moze byt aj nizsia.
Ak sa ti to tam upchava tak mas pravdepodobne zly typ horaka.
Ja spotrebujem priblizne 6 ton za sezonu a kotol vidim iba raz tyzdenne pri dosypovani peliet a cisteni popola.
Naposledy upravil Richard : 03.09.13 at 20:50
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Môžete napísať presne aký tip kotla máte za koľko kupujete pelety a aký máte tip kúrenia podlahové radiátorové a akú plochu s tým vykurujete.Peletkový ma zaujíma hlavne preto že by som ním chcel zohrievať teplú vodu.Tiež momentálne riešim dilemu aký kotol .Zaujal ma tento zázrak http://www.inmat.sk/e-shop/kotly/enviro-pm-25kw
0 0
madlin madlin

madlin je offline (nepripojený) madlin

Prosím Vás p. Matúš, ak sa môžem opýtať, kde nakupujete drevené peletky a aká je ich cena? My sme túto zimnú sezónu začali vykurovanie rodinného domu kombinovaným kotlom na drevo a peletky. Zatiaľ sme spokojní a čo sa týka vykurovania peletkami, tak môžem potvrdiť, že do kotolne idem len raz do týždňa /proste paráda/. Dúfam, že nas vykurovanie nesklame ani v nasledujúcom zimnom období. Vopred ďakujem za odpoveď.
0 0
Miroslav Porubiak Miroslav Porubiak
v polsku v castorame majú kotly na pelety od dákych 1100 eur,,,,,,,,,,
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať