Zavrieť

Porady

Aký kurz/školenie pre uplatnenie na trhu práce?

Dobrý deň. Aký kurz by ste odporučili pre lepšiu pozíciu na trhu práce? Mám dlhoročnú prax v oblasti riadenia výroby, teamleader. Ešte pracujem, ale vyzerá to tak že už nie nadlho - firma kolabuje. Viete poradiť nejaké školenie, čo by mi pomohlo pri uchádzaní sa o prácu. Doposiaľ som bol neúspešný, nakoľko je práce málo a neviem čo by mi s mojou praxou pomohlo pri uchádzaní sa o novú - lepšiu prácu. Viem že IT dnes letí, ale to by som zas nechcel celé dni iba sedieť pred monitorom, aj keď počítačom a operačným systémom veľmi dobre rozumiem. Rozmýšľal som nad kurzom BOZP, alebo nejaký audit/ISO - STN. No sám neviem, čo by bolo vhodnejšie a zaujímavejšie na trhu práce. Vedeli by ste mi poradiť...možno aj z vlastnej skúsenosti? Vopred ďakujem.
Naposledy upravil miguel.santoro : 03.01.13 at 14:46
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kamosBA je offline (nepripojený) kamosBA

    kamosBA
    odporucam kurz bezpecnostneho technika a zaroven technika poziarnej ochrany. s touto kombinaciu mate dobru sancu, ale samozrejme treba sa aj snazit a mat problematiku dobre nastudovanu. auditora neodporucam, dopyt je slaby a bez praxe mala sanca na zisk zakazok.

    Aký kurz/školenie pre uplatnenie na trhu práce?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.