Zavrieť

Porady

Pomoc ľuďom

Z témy: http://www.porada.sk/t190787-prosim-pomozte.html
Melnick Pozri príspevok
...Pri hľadaní témy o ľudoch, ktorí potrebujú pomoc som mala problém, lebo som žiadnu nenašla a prehrabávala som sa fakt dlho a pretože som bola v časovej tiesni, využila som tému, názov ktorej vystihoval, to, čo som hľadala ... ( a nemyslím, že sa hrabem v mŕtvolách - tá poznámka je morbídna, a z pohľadu, problému, kvôli ktorému som ju opäť otvorila, už úplne.)
Našťastie som dostala link na článok o jednej rodine, ktorá pomoc potrebuje, takže to, kde poputuje pomoc je nateraz vyriešené.
Tiež som žiadnu takúto tému nenašla, preto ju zakladám

Môžete sem písať o ľuďoch, ktorí potrebujú finančnú alebo materiálnu pomoc, o zbierkach (fin/mat) alebo aj ak chcete niečo darovať a hľdáte niekoho, komu by sa veci hodili
Naposledy upravil Llívia : 10.01.13 at 12:04
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Poprosim ak ma niekto chut na nemiestne komentare, nech si ich necha v tomto pripade pre seba.




Nádej v počítači
Statočná Gabriela momentálne žije takmer izolovaná od sveta. Samkovo správanie sa totiž nepodobá tomu, aké väčšina ľudí pozná u zdravých detí. „Bohužiaľ, je aj agresívny. To sa dá ovplyvniť minimálne. Medzi ľudí veľmi nemôžeme, väčšina na nás zazerá, vznikajú nedorozumenia. Autizmus to tak zariadil...,“ opisuje nepríjemnú súčasť synovej choroby. Rodina sa snaží robiť všetko pre to, aby Samka rozptýlili a pomohli mu rozvíjať sa. „Hľadáme pre neho motivačné veci. Vtedy je ochotný niečo sa naučiť, spolupracovať. Veľmi by nám pomohol počítač. Hlavne vo chvíľach, keď Samko chce vidieť nejaký obrázok a my ho nemáme. To u neho agresivitu ešte povzbudzuje. Žiaľ, na úradoch nám povedali, že keď nerozpráva, nemá na neho nárok. Márne som im vysvetľovala, že práve preto ho potrebuje. Budeme vďační každému, kto nám pomôže,“ uzavrela s nádejou v hlase mama chlapčeka.
Pomôžte Samkovi aj vy!
Zaslaním darcovskej SMS v hodnote 5 € s textom SRDCE na číslo 871 alebo online kliknutím tu:
POMÔŽEM
Prispievať môžete do piatka 8.4.2016. Peniaze vyzbierané nad sumu 700 € – potrebnú na stolový počítač s tlačiarňou – Nadácia Pontis prerozdelí medzi ďalšie detské príbehy v Srdci pre deti



0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak ste tuto temu, ktora mala sluzit na nieco uplne ine pekne domrvili!.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Tak ste tuto temu, ktora mala sluzit na nieco uplne ine pekne domrvili!.
mas pravdu. Ospravedlnujeme sa a zjednavam napravu
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

CHARITATÍVNY KALENDÁR 2017 PODAJ DALEJ.








Ahojte! prekvapenie od oz podaj dalej a Jano Štovka...Charitatívny kalendár na rok 2017!!! Kúpou kalendára podporíte oz POdaj ďalej a samozrejme popri tom podporíte aj rodniky s potravinovou pomocou..Cena kalendara 9.90eur velkost A3..objednavky na kalendar nam mozte posielat do spravy na stranku podaj dalej https://www.facebook.com/Podaj-%C4%8Falej-518343078333097/…
ALEBo priamo sumou 9.90plus postovne 1,50 ak chcete kalendar poslat postou na of cislo uctu podaj dalej IBAN: SK6683300000002000838857
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
kde vas poprosíme zadat vasu adresu meno pocet kusov tel.cislo...


2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

uz nachystané tretie mega vrece.....dve uz majú bezdomovci v útulku.....decko odviezlo.
8 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

FB profil Amélie Pomahačová
Už jsem to zkoušela jednou, ale neuspěla jsem, Zkusím to tedy znovu. Jeníček miluje dudlíky. Má poruchu autistického spektra, LMR, ADHD a jednou z jeho radostí jsou dudlíky. S ničím jiným si tolik nevyhraje. Má je místo lidí a postaviček. Za 14 dní mu bude 10 let a chtěl by k narozeninám další "dudánky". Neválí se vám doma nějaké po dětech??? Silikonové, latexové, s krytem i bez něj...Budeme vděční za jakýkoliv kousek do sbírky....klidně i ruční výroba:-)) Aktuální počet je asi 230 ks... Předem děkuji.

Snad zaslany jeden dudlicek v obalke nikomu nezrujnuje penazenku.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž neviem, neviem..... radšej si overuj! Podľa mňa .... opäť jedna ******na....
Snímok 2 2017,01,18 11_01.jpg  
1 1
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

misoft mám pocit, že je to to isté čo tu https://www.ludialudom.sk/vyzvy/3662 akurát ma prekvapuje, že aj ked tam dali odkazy na danú podvodníčku tak ludia ludom stále nezrušili výzvu. Ten link uvedený je už neaktuálny lebo podvodníčka s nickom @shiroitora ušla z modrého koníka.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Nuž neviem, neviem..... radšej si overuj! Podľa mňa .... opäť jedna ******na....
vies, co? Naco reagujes. ak nechces pomoct, nikto ta to nenuti, ako vies, ze to nemam overene!!: Pisal si, ze nemas FB, tak pre teba je to nedostupne. Pre mna je normelne dostupna.

Neide o prachy, ale o jeden, hoci aj pouzity dudel.



To akoze tie pouzitze dudle spenazuje, ci? Sa uz spamatajte, ludia.
Naposledy upravil alaya1 : 18.01.17 at 10:47
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

alaya1
misoft
Nuž neviem, neviem..... radšej si overuj! Podľa mňa .... opäť jedna ******na....
vies, co? Naco reagujes. ak nechces pomoct, nikto ta to nenuti, ako vies, ze to nemam overene!!: Pisal si, ze nemas FB, tak pre teba je to nedostupne. Pre mna je normelne dostupna.
Xanti
misoft mám pocit, že je to to isté čo tu https://www.ludialudom.sk/vyzvy/3662 akurát ma prekvapuje, že aj ked tam dali odkazy na danú podvodníčku tak ludia ludom stále nezrušili výzvu. Ten link uvedený je už neaktuálny lebo podvodníčka s nickom @shiroitora ušla z modrého koníka.

Zastanem sa Duškiho, je to podvodníčka ako Brno !!!!!!!! Vyfliaskať a dať do väzenia!!!
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1 - nič ma do toho - ale ty podsúvaš (a Xanti aj našla niečo iné) stránky s "inzerátmi", "žiadosťami" a "prosbami" aj možných podvodníkov - preto píšem "radšej overuj!"
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ty si na to ako prisla Eva
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

alaya1
ty si na to ako prisla Eva
..je toho plný net...a niekto, kto najskôr prosí a ľutuje sa po sociálnych fórach a neskôr maže po sebe stopy......myslím si svoje..... aj Tebe pekný deň !
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

evuš
alaya1
ty si na to ako prisla Eva
..je toho plný net...a niekto, kto najskôr prosí a ľutuje sa po sociálnych fórach a neskôr maže po sebe stopy......myslím si svoje..... aj Tebe pekný deň !

Tato pani ma tuto ziadost na svojej FB stranke aj s fotkami chlapceka, mysliet si mozes naozaj co chces, len to nemusis prezentovat navonok,, a Bohu dakujme ti, co nemusime prosit ludi o pomoc, hoci aj o pouzity dudel.

Som z Vas zhrozena.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

alaya1
evuš
alaya1
ty si na to ako prisla Eva
..je toho plný net...a niekto, kto najskôr prosí a ľutuje sa po sociálnych fórach a neskôr maže po sebe stopy......myslím si svoje..... aj Tebe pekný deň !

Tato pani ma tuto ziadost na svojej FB stranke aj s fotkami chlapceka, mysliet si mozes naozaj co chces, len to nemusis prezentovat navonok,, a Bohu dakujme ti, co nemusime prosit ludi o pomoc, hoci aj o pouzity dudel.

Som z Vas zhrozena.
Ala, asi sme sa nepochopili .... ja som narážala na tú pani, čo po sebe maže stopy!!!!! Nie, na mamičku, čo prosí o dudlík pre svojho synčeka.... ak máš na ňu kontakt, tak rada dáky dudel kúpim a osobne jej ho pošlem...ak sme sa nepochopili, prepáč....ale ja som narážala na tú, čo spomínala Xanti
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

evuš
alaya1
misoft
Nuž neviem, neviem..... radšej si overuj! Podľa mňa .... opäť jedna ******na....
vies, co? Naco reagujes. ak nechces pomoct, nikto ta to nenuti, ako vies, ze to nemam overene!!: Pisal si, ze nemas FB, tak pre teba je to nedostupne. Pre mna je normelne dostupna.
Xanti
misoft mám pocit, že je to to isté čo tu https://www.ludialudom.sk/vyzvy/3662 akurát ma prekvapuje, že aj ked tam dali odkazy na danú podvodníčku tak ludia ludom stále nezrušili výzvu. Ten link uvedený je už neaktuálny lebo podvodníčka s nickom @shiroitora ušla z modrého koníka.

Zastanem sa Duškiho, je to podvodníčka ako Brno !!!!!!!! Vyfliaskať a dať do väzenia!!!
ty si reagovala na Misofta, on na moju spravu, najdi si pani na nete.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

@alaya1: keď by si chcela poukazovať na pomoc pre inch - prečo si nenaviedla na toto?
http://www.tvnoviny.sk/domace/185500...-krasnou-sumou
Svalový dystrofik - dostáva 33,60 € ako hmotnú núdzu, manželka 226€ materské. A nemá nárok na invalidný - dôvod - nemá "odpracované roky" - osoba, ktorá sa ledva hýbe si má odpracovať, alebo dlh splatiť - teda ďalší cynizmus našich zákonov z dielne socialne zmýšľajúcej vlády.
A pokiaľ by si si všimla - tam ľudia zareagovali ihneď.
Nie ako ty, odkazom na dudlíky, cumlíky - oni to nepotrebujú, nie je to životne dôležité...

I takto robíš medvediu službu nejakej "persóne", ktorá a) to nepotrebuje, b) možno s tým chce kšeftovať, c) jeden z ďalších podfukov, ktorých je Knihe Fasov plná kedveš....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
@alaya1: keď by si chcela poukazovať na pomoc pre inch - prečo si nenaviedla na toto?
http://www.tvnoviny.sk/domace/185500...-krasnou-sumou
Svalový dystrofik - dostáva 33,60 € ako hmotnú núdzu, manželka 226€ materské. A nemá nárok na invalidný - dôvod - nemá "odpracované roky" - osoba, ktorá sa ledva hýbe si má odpracovať, alebo dlh splatiť - teda ďalší cynizmus našich zákonov z dielne socialne zmýšľajúcej vlády.
A pokiaľ by si si všimla - tam ľudia zareagovali ihneď.
Nie ako ty, odkazom na dudlíky, cumlíky - oni to nepotrebujú, nie je to životne dôležité...

I takto robíš medvediu službu nejakej "persóne", ktorá a) to nepotrebuje, b) možno s tým chce kšeftovať, c) jeden z ďalších podfukov, ktorých je Knihe Fasov plná kedveš....

je mi ta luto.
5 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať