Zavrieť

Porady

Pomoc ľuďom

Z témy: http://www.porada.sk/t190787-prosim-pomozte.html
Melnick Pozri príspevok
...Pri hľadaní témy o ľudoch, ktorí potrebujú pomoc som mala problém, lebo som žiadnu nenašla a prehrabávala som sa fakt dlho a pretože som bola v časovej tiesni, využila som tému, názov ktorej vystihoval, to, čo som hľadala ... ( a nemyslím, že sa hrabem v mŕtvolách - tá poznámka je morbídna, a z pohľadu, problému, kvôli ktorému som ju opäť otvorila, už úplne.)
Našťastie som dostala link na článok o jednej rodine, ktorá pomoc potrebuje, takže to, kde poputuje pomoc je nateraz vyriešené.
Tiež som žiadnu takúto tému nenašla, preto ju zakladám

Môžete sem písať o ľuďoch, ktorí potrebujú finančnú alebo materiálnu pomoc, o zbierkach (fin/mat) alebo aj ak chcete niečo darovať a hľdáte niekoho, komu by sa veci hodili
Naposledy upravil Llívia : 10.01.13 at 12:04
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A mne je ľúto teba! Žiaľ! Prosím ťa, daj si dole tie ružové okuliare, aby si videla svet reálne.

Stále si to nepochopila.
Tie cumle nie sú dôležité, nie sú potrebné na prežitie, ale financie sú. A ty tu upriamuješ pozornosť (síce autista, tí majú svoj vlastný svet) na dieťa, pritom ťa necháva ľahostajnou to, že mladý človek, otec, ktorý nevie, ako dlho na tom svete bude, nemá so svojou rodinou ako vyjsť s príjmom a štát sa mu obrátil chrbtom a navyše SP cynicky mu navrhne splátky (podľa príjmu) až na 20 rokov. TOTO je podstatné a podstatné je aj to, že mu ľudia pomohli, aby mohol ŽIŤ!
Teraz si spytuj svoje svedomie!
Naposledy upravil misoft : 19.01.17 at 11:16
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kazdy ma moznost pomahat,kde a ako chce. Ako si dovolis tvrdit, ze som lahostajna ? Ty ma poznas, vies co v zivote robim a pre koho? Ze to nevypisujem po nete, ze nie som teatralna? Ved si ten odkaz mohol pripnut ty, ty si mohol byt iniciatorom pomoci tomuto cloveku. Preco si to neurobil? Len si to vyťiahol po tom, ako si zdehonestoval moj prispevok pomoci. Panovi bola pomoc poskytnurta za jednu noc., Dlh ma vyrovnany. Prispel si aj ty zo svojho vysluhoveho dochodku? Ci len mlatis tu na Porade prazdnu slamu?

Znevazujes prosbu matky choreho dietata. Co ty vies, co je pre toto dieta dolezite v zivote. Ved ked ta to nezaujalo, preco si to neprehliadol, ale vyvolavas konflikty. Bohu dakuj za to, ze tvoje dieta, nie je takto postihnute.

Teatralne si z Porady odisiel, potichu sa za dva dni navratil. Aky si ty clovek. Pomahaj, apeluj, ale nechaj aj inych,. Pre mna je toto skoncene, Som z teba zhnusena.

P.S. Toto nie je po prvykrat, co ti vadi prispevok na pomoc dietatu v tejto teme.
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mne nevadí, ak sa žiada o pomoc pre dieťa, ktoré to potrebuje. Ale pomoc, ktorá mu možno zachráni život, pomôže mu vyliečiť sa.... ale toto - cumle - TOTO nie je ten prípad.
I keď je to autista (a potom by som rodičov obdivoval) - neznamená to, že cumle sú pre neho tak dôležité.

Nehnevaj sa - ja mám pocit, že ty uplatňuješ princíp falošného súcitu - a o to je to smutnejšie. Obraciaš pozornosť na nepodstatné, málo dôležité, ale dôležitejšie veci, príbehy, problémy sa ti len mihnú pred očami a ty ich ani neregistruješ.
1 3
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pomoc ľuďom



08.01.13 13:35LlíviaLlívia
Pochváliť




Tiež som žiadnu takúto tému nenašla, preto ju zakladám

Môžete sem písať o ľuďoch, ktorí potrebujú finančnú alebo materiálnu pomoc, o zbierkach (fin/mat) alebo aj ak chcete niečo darovať a hľdáte niekoho, komu by sa veci hodili
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Mne nevadí, ak sa žiada o pomoc pre dieťa, ktoré to potrebuje. Ale pomoc, ktorá mu možno zachráni život, pomôže mu vyliečiť sa.... ale toto - cumle - TOTO nie je ten prípad.
I keď je to autista (a potom by som rodičov obdivoval) - neznamená to, že cumle sú pre neho tak dôležité.

Nehnevaj sa - ja mám pocit, že ty uplatňuješ princíp falošného súcitu - a o to je to smutnejšie. Obraciaš pozornosť na nepodstatné, málo dôležité, ale dôležitejšie veci, príbehy, problémy sa ti len mihnú pred očami a ty ich ani neregistruješ.
Misoft, ťažko posudzovať. Čo je pre niekoho podstatné, je pre iného nepodstatné. A naopak.
Ja tie cumle pripúšťam.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1




ľudiaľuďom.sk

Natálka sa stala úplnou sirotou po tom, ako jej pri tragickej nehode minulý víkend zahynuli rodičia aj brat. Natálka ide pravdepodobne bývať k babičke, no dom, v ktorom majú žiť je v katastrofálnom stave, nemajú sociálne zariadenie, zavedenú vodu a kúria len drevom. Pomôžme sirote Natálke v najťažších chvíľach života
1 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Mimo témy
alaya1
Pomoc ľuďom



08.01.13 13:35LlíviaLlívia
Pochváliť




Tiež som žiadnu takúto tému nenašla, preto ju zakladám

Môžete sem písať o ľuďoch, ktorí potrebujú finančnú alebo materiálnu pomoc, o zbierkach (fin/mat) alebo aj ak chcete niečo darovať a hľdáte niekoho, komu by sa veci hodili
...ak chcete niečo darovať... S tým sa neobhájiš Tá veta znamená, že ak ty chceš niečo darovať a nie, že niekto chce, aby si mu niečo darovala. A ani materiálna pomoc to nie je

Ale inak ti tú žiadosť o cumle schvaľujem. Ak to je skutočná žiadosť a nie podvod.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Llívia
Mimo témy
alaya1
Pomoc ľuďom



08.01.13 13:35LlíviaLlívia
Pochváliť




Tiež som žiadnu takúto tému nenašla, preto ju zakladám

Môžete sem písať o ľuďoch, ktorí potrebujú finančnú alebo materiálnu pomoc, o zbierkach (fin/mat) alebo aj ak chcete niečo darovať a hľdáte niekoho, komu by sa veci hodili
...ak chcete niečo darovať... S tým sa neobhájiš Tá veta znamená, že ak ty chceš niečo darovať a nie, že niekto chce, aby si mu niečo darovala. A ani materiálna pomoc to nie je

Ale inak ti tú žiadosť o cumle schvaľujem. Ak to je skutočná žiadosť a nie podvod.

tento prispevok ma vysoku vypovednu hodnotu ...
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ak ma niekto zaujem maju aj svoju stranku


https://www.facebook.com/Charity-sho...8965999754358/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja uz zase zbieram do vreca...."menia sa skrine" doma...letne za zimne....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prosim, aby ste sa zdrzali neprimeranych komentarov.
https://nadaciaadeli.sk/miroslava-mikolasova/
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

vedel by, prosím, niekto pomôcť:
Helena Hollá

PROSBA O POMOC
PRE JEDNU RODINU V HMOTNEJ NÚDZI POTREBUJEME FUNKČNÝ SPORÁK AJ S RÚROU. NÁJDE SA DARCA, KTORÝ HO UŽ NEPOTREBUJE A DARUJE HO?
ĎAKUJEME
upresňujem - Nové Zámky
Naposledy upravil Terezia13 : 04.05.19 at 14:58
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať