Zavrieť

Porady

Eventová agentúra

Chcela by som vedieť, čo je potrebné na založenie eventovej agentúry. Je lepšie ju mať ako živnostník, alebo s.r.o. ?? Ak ako živnostník tak na akú živnosť a čo k tomu ďalej budem potrebovať? Pokiaľ by som bola nezamestnaná a až potom ju založila, je možné že by mi na ňu dali aj príspevok z ÚPSVaR?? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    I. V. B. je offline (nepripojený) I. V. B.

    Podnikateľ I. V. B.
    Podla mna si hned na zaciatku kladiete zbytocne prekazky na zaciatok podnikania. Na porade su odpovede na vsetky vase otazky. Treba len listovat. A do dvoch dni mate vsetky odpovede.

    Aby som Vas odbremenil, tak Vam strucne odpoviem.
    Nechajte si zalozit sro akoukolvek firmou. Stoji to do 300€. Zariadia vsetko za vas.

    Zoznam zivnosti: http://www.finance.sk/download/242-z...nych-zivnosti/

    Vela stastia v podnikani.

    sroservis je offline (nepripojený) sroservis

    sroservis
    ide o volnu zivnost - organizovanie kulturnych a inych spolocenskych podujati, dajte si aj reklamne a marketingove cinnosti, ak budete prevadzkovat aj vlastne zariadenie, kde sa budu eventy konat, tak aj prevadzkovanie kulturnych, spolocenskych a zabavnych zariadeni.
    co sa tyka podnikania na sro alebo na zivnost, je tu toho naozaj vela - ak len zacinate spodnikanim, nemate s danou cinnostou skusenost, chcete len skusit, ci to pojde, ohlaste si zivnost, je to lacnejsie, vyuzijete odvodove prazdniny.
    Ak ste presvedceny, ze to pojde, chcete si od zaciatku budovat korporatnu identitu, povedomie o vasich sluzbach, pokojne si zalozte aj sro. Jej velkou vyhodou je obmedzene rucenie.
    Pekny den

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.