Zavrieť

Porady

Zbaviť sa domáceho tetovania

Dobrý deň,

deti mojej známej prišli domov s "domácim", t.j. ručne robením tetovaním (ihlou namočenou do obyčajného atramentu), a teraz by sa toho chceli zbaviť. Toto tetovanie však už nejde nijako dole a v tetovacom štúdiu chcú za jeho odstránenie dosť vysoké čiastky, ktoré si sama nemôže dovoliť. Kdesi som počul, že takéhoto domáceho tetovania je možné zbaviť sa i tak, že sa dotyčnému poriadne vyšúcha "rana" soľou. Počuli ste niekto o niečom podobnom? Myslíte, že to môže pokožke uškodiť? Príp. napadá vás iný spôsob jeho odstránenia?

Ďakujem
Usporiadat
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
Dann69 Pozri príspevok
Deti majú 13 a 14 rokov. Niektoré tie tetovania majú už niekoľko mesiacov (ba tuším dokonca i rokov), postupom času to už oľutovali, ale z vlastného vreckového (cca 10 euro / mesiac) si na to isto nenašetria. Ich matka na to peniaze tiež nemá. To, že to tetovanie samo nezmizne, im potvrdil známy, ktorý sa v tom vyzná.

Zaujímali by ma naozaj len seriózne nemoralizujúce rady - najmä čo sa týka toho odstraňovania prostredníctvom tej soli, príp. nejakých bylinných obkladov či mastí na zredukovanie.
Za mojich mladých časov sa používala kuchynská soľ, štípe ako sviňa ale zíde to a zostane nepekná jazva.
0 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
Naposledy upravil kezeso : 16.01.13 at 14:11
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Toto je rozstreľovací laser,tento typ máme na pracovisku.Vyžaduje ale viac sedení,jedno nestačí.
0 0
Daj si bong hah Daj si bong hah

Daj si bong hah je offline (nepripojený) Daj si bong hah

Je to uplne ľahké sám som si už odstránil 4 čo som mal približne 2-3 roky
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Daj si bong hah
Je to uplne ľahké sám som si už odstránil 4 čo som mal približne 2-3 roky
To sa rodičia realizovali, keď ťa dali tetovať v takom veku ?

...no schválne...ako si sám odstránil ?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Daj si bong hah
Je to uplne ľahké sám som si už odstránil 4 čo som mal približne 2-3 roky
Mal si napísať "sám som SA odstránil.... a až po šiestich rokoch si to zistil....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať