Zavrieť

Porady

kto ma eshop na webareal? problem s EPH

Dobry den,
je tu niekto, kto ma problem s xml suborom pri odosielani na stranke posty? S webarealom je komunikacia velmi zdlhava a k nicomu som sa uz mesiac nedopracovala, tak sa chcem opytat tu, ako riesite online podanie harku.
Stale mi vyhadzuje chybu, ze nie je platna hodnota pri druhu zasielky. Musim harok vytvarat rucne.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    tibesi je offline (nepripojený) tibesi

    tibesi
    Ja osobne z eshopu zasielam poistený balík. Tiež mi to nefungovalo, ale pri niekolkonasobnej metode pokus-omyl mi pomohlo to, že som ako druh zásielky nezadal "poistený balík" ale len "balík". Pri porovnaní s ručným vyplnením na stránke pošty som totiž zistil, že už oni v ponuke nemajú ten balík poistený, ale len ako balík, nakoľko podľa nových pravidiel pošty, platných od prvého januára sú všetky balíky automaticky poistené na 30€, ak teda si nezadáš na viac €.

    martina833 je offline (nepripojený) martina833

    martina833
    Aj ja som neskor na to prisla.... maju tam este kopec takychto chyb, ale kaslu na to, ked im pisem.

    kto ma eshop na webareal? problem s EPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.