Zavrieť

Porady

skusenost so strankou vyhernetipy.com

chcel by som sa opytat ci si niekto kupil od nich tipy,ake mal skusenosti
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Ak by mali vyherne tipy, tak by ich sami praktizovali. tomuto fakt niekto uverí? OH MAJ GAŠ

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    No ak sa tým budú riadiť všetci, tak nikto nebude prehrávať a stávkové kancelárie skrachujú.
    Ak by však vyhrával iba ten čo to vymyslel, tak si to nevšimnú. Veď zarobia na ostatných.

    Ak by si niekde našiel diamant, tak to rozhlásiš všetkým, aby aj ostatní zbohatli? Trochu zvláštna logika.

    cezzar je offline (nepripojený) cezzar

    cezzar
    Dantess Pozri príspevok
    Ak by mali vyherne tipy, tak by ich sami praktizovali. tomuto fakt niekto uverí? OH MAJ GAŠ

    no praveze oni tam maju statistiku tipov,ktore posielaju a nie vsetky vyjdu,ale ide oto ze su v pluse,lebo tie zapasy aj zverejnuju

    exoos99 je offline (nepripojený) exoos99

    exoos99
    zdravim, neviem ake ma skusenosti niekto iny ale ja som si to teraz v septembri aktivoval tie tipy. ze 49 eur bez zaruky ..... september zatial na ich stranke ku dnesnemu dnu nie je updatnuty, je tam iba po 10.9. kedy boli v minuse 383 EUR, momentalne k dnesnemu dnu minus 900 eur.... u mna minus 500 ale tak raz si hore raz si dole len tento mesiac maju fakt zly... a posielaju tipy pravidelne a tak su aj aktualizovane na stranke...... inac par zapasov nestastne uslo, stav by bol u mna 0 ale tak teraz to je sracka...... skuste okomentovat kto cez ních tipujete

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    mne to uz zo svojej podstaty pride ako ofajc.
    Keby som mal nejaku neuveritelnu schopnost produkovat dobre "vyherne" tipy, naco by som investoval, cas, energiu a peniaze, aby som ich poskytoval dalsim ludom, ked jednoducho mozem svoje tipy vyuzivat sam a zarabat na nich?

    Mne napadaju dve odpovede:
    1. som altruista, s neutichajucim nutkanim pomahat inym
    2. pomocou dovercivych ludi si zabezpecim vcelku jednoduchy a zaruceny prijem
    vyhernetipy su ofajc na ludi.. nemaju ziaden servis, zbieraju free/platene tipy na internete a posuvaju ich dalej.. ziadna raketova veda.. ich majitel (matej saktor) to robi uz asi rok a stale sa najdu ludia co su ochotni to platit klobuk dole...
    za ten rok vystriedali asi 5 zdrojov. Vzdy zacnu davat nejaky a potom na to dotycny pride a zrusi im to, tak hladaju novy a takto to pokracuje stale dookola.. oni zapasy netipuju, ziju iba z "clenskeho".. idealny biznis...

    takze ziadna historia neexistuje (to ze napr.jul bol v + neznamena ze august bude v + tiez, pretoze v auguste su tipy od ineho cloveka, atd.)

    moje odporucanie - nekupovat, riskujete svoje peniaze na zapasy, ktore nemate nijako podlozene - neviete preco ich mate podat....

    tak ako to uz bolo napisane, ak niekto vie ako zarobit, nepotrebuje to sirit medzi ludi..

    mam zaplateny poradensky tipersky servis zo zahranicia, je v pluse, ale nepotrebujem ho sirit medzi ludi z jednoducheho dovodu, radsej si to zaplatim sam a zisk mam sam, sa tesit ze sa mi niekto posklada na mesacny prispevok a kazde rano sa bat ze na to dotycny pride a zrusi mi too a nakoniec nebudem mat nic...

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    podmienkou pre stávkovanie v stávkových kanceláriach je SLEDOVAŤ tie športy na ktoré výsledky chcem tipovať
    a kto to sleduje,pre neho je nejake "našepkávanie" zbytočné....

    cezzar je offline (nepripojený) cezzar

    cezzar
    hej 99 mesacne, ale ked si pozres historiu tak to vychadza do plusu pekny balik,keby si podla nich tipoval
    Braňo samozrejme, ak máš voľných niekoľko stoviek eur na tipovanie.
    VIEM VSETKO Historia nie je realna v tomto pripade, niesu tam realne podane tikety
    lujza.j si robíš reklamu?
    seventip Nie, určite nie ja len konštatujem čo som mal skusenosti s takýmito vecami.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.