Zavrieť

Porady

CSI Las Vegas na Pluske

Ahojte, pozeral niekto v pondelok 14.1. večer od 21:30 CSI Las Vegas? V polovičke mi zgegol signál a neviem, ako diel skončil. Nepozerám pravidelne, ale táto časť ma zaujala. Išlo o stratenú rodinu - našiel sa len jeep, stratil sa manžel, dcéra a malý syn. Dopozerala som po to, keď našli na povale garáže telo malého syna a matka sa stala podozrivou č.1. Ešte som videla ako zčli porovnávať otlačky z debny, kde dieťa našli.. a šlus. Keď mi niekto stručne napíše, kto bol vrah, budem rada. Som zvedavá..
witch nejako mi to zle zaradilo, nechcela som taký tématický okruh!??
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
witch Pozri príspevok
Ahojte, pozeral niekto v pondelok 14.1. večer od 21:30 CSI Las Vegas? V polovičke mi zgegol signál a neviem, ako diel skončil. Nepozerám pravidelne, ale táto časť ma zaujala. Išlo o stratenú rodinu - našiel sa len jeep, stratil sa manžel, dcéra a malý syn. Dopozerala som po to, keď našli na povale garáže telo malého syna a matka sa stala podozrivou č.1. Ešte som videla ako zčli porovnávať otlačky z debny, kde dieťa našli.. a šlus. Keď mi niekto stručne napíše, kto bol vrah, budem rada. Som zvedavá..
Dcréu našli živú, detto manžela. Žili spolu a vychovávali dcérino dieťa.
Chlapca zabila nechtiac jeho sestra (dcéra). Matkin brat ju sexuálne zneužíval. Zostala tehotná, jej malý brat to počul a vyhrážal sa, že to povie matke. Sestra sa bála, že matka bude za to viniť ju, tak tresla malému po hlave baterkou a nechtiac ho pri tom zabila. Potom aj s otcom ušli. Na konci ešte matka zabila manžela, lebo si myslela, že on zabil ich syna.
Naposledy upravil Llívia : 16.01.13 at 12:29
Slayer666 No krasa.

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci witch
Llívia Pozri príspevok
Dcréu našli živú, detto manžela. Žili spolu a vychovávali dcérino dieťa.
Chlapca zabila nechtiac jeho sestra (dcéra). Matkin brat ju sexuálne zneužíval. Zostala tehotná, brat to počul a vyhrážal sa, že to povie matke. Sestra sa bála, že matka bude za to viniť ju, tak tresla malému po hlave baterkou a nechtiac ho pri tom zabila. Potom aj s otcom ušli. Na konci ešte matka zabila manžela, lebo si myslela, že on zabil ich syna.
Ďakujem za odpoveď!
Naposledy upravil witch : 16.01.13 at 12:30 Dôvod: zmena textu

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
witch Pozri príspevok
A otec sa kam podel?
Upravila som príspevok - otec živý, zdravý, ale len skoro do konca diela.
witch Aj ja som upravila, tvoja úprava sa mi zobrazila najprv len v citácii..

CSI Las Vegas na Pluske

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.