Zavrieť

Porady

Urážky a ohováranie

Dobrý den, chcela by som sa spýtať ako sa môžem brániť proti sústavnému urážaniu. Od bývalej priateľky mojho manžela dostávame urážlivé maily. Najskôr urážala a ohovárala len jeho, ale ked nereagoval, tak začala aj mne robiť zle takým istým sposobom. Trvá to už tri roky. Ignorovali sme to, ale pritvrdila. Začala to robiť verejne, na internete, na svojej facebookovej stránke. Majetkovo sú vysporiadaní. Dokonca použiva aj moje meno štýlom že "odkaz pre ....." a kydá a klame s úmyslom poškodiť moje meno na verejnosti. Dokonca si dala urobit nahradných kluč od nášho bytu ( maju spoločnu dceru a ta ma kluce) a ked sme neboli doma prišla k nam, odfotila si moje spodné pradlo a vyvesila ho na internet samozrejme so štiplavým komentarom. A to nie je všetko, nedá sa všetko napísať, ale je to neúnosné. Chcela by som sa spýtat, či su to len priestupky proti občianskemu spolunažívaniu alebo tieto skutky naplnili trestný čin ohovárania. Dakujem za rady, poradte, som zúfalá a neviem ako sa mám brániť.
Usporiadat
vrtelka vrtelka

vrtelka je offline (nepripojený) vrtelka

alaya1 Pozri príspevok
Nabadas ju robit to, co neche aby robili jej. Myslis, ze je to prinajmensom logicke? O etike tu nemoze byt ani reci.
maš pravdu, ja nechcem klesnut na jej uroven..
0 0
ajka432 ajka432

ajka432 je offline (nepripojený) ajka432

a co tak nero zbijat vztahy, neboli by ani pomsty
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ajka432
a co tak nero zbijat vztahy, neboli by ani pomsty
si si istá, že ten vzťah rozbila ona??? Inak riešiš vec starú polroka.
1 0
vrtelka vrtelka

vrtelka je offline (nepripojený) vrtelka

ajka432, willma ma pravdu, odsudit človeka je najľahšie, takže najskor si over fakty a potom kritizuj..a len tak mimochodom, už spolu nežili dva roky, ked sme sa spoznali, akurat boli v kontakte, kedže maju spolu dceru...lenže na tomto svete žije veľa závistlivých ľudí ..našťastie sa uvedomila, ospravedlnila a dufam, že už bude všetko ok.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať