Zavrieť

Porady

Zveri dieta sud do starostlivosti otca?

Dobry den prajem, je mozne aby zveril sud do starostlivosti 4mesacne dieta otcovi?Otec ma lepsie zabezpecenie pre syna ako jeho matka ktora je momentalne na materskej.Z prveho manzelstva ma matka 6.r syna ktory chce tiez ist k svojmu otcimovy,ktoreho vola ocik.Vlastny otec na na neho prispieva mesacne 30,-€ a ja som mu umoznil dobru skolku,bral som ho na vylety,robil mu oslavy narodenin.A narodil sa nam syncek ale ma 4 mesiace a on to pocituje tak, ze matka ked ho dava spinkat tak place aj 30min.kym zaspi a dlzka jeho spanku je asi hodinku.Ked ho uspavam ja tak zaspinka do piatich minut
a spinka aj 2hodinky.Napapa sa pohraje a zasa kludne zaspinka.Ale ako dokazat sudu za je lepsie zvolit ho do mojej starostlivosti.Dakujem za kazdu odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Toto je jednostranné posúdenie , bolo by dobré si prečítať aj to čo poviem matka .
    A nakoniec 4 mesačné detičky sú nevyspytateľné , nemôže zaspať možno aj preto , že ho niečo ťaží , možno ho bolí bruško, je smädné a podobne.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Vlado79 Pozri príspevok
    Dobry den prajem, je mozne aby zveril sud do starostlivosti 4mesacne dieta otcovi?Otec ma lepsie zabezpecenie pre syna ako jeho matka ktora je momentalne na materskej.Z prveho manzelstva ma matka 6.r syna ktory chce tiez ist k svojmu otcimovy,ktoreho vola ocik.Vlastny otec na na neho prispieva mesacne 30,-€ a ja som mu umoznil dobru skolku,bral som ho na vylety,robil mu oslavy narodenin.A narodil sa nam syncek ale ma 4 mesiace a on to pocituje tak, ze matka ked ho dava spinkat tak place aj 30min.kym zaspi a dlzka jeho spanku je asi hodinku.Ked ho uspavam ja tak zaspinka do piatich minut
    a spinka aj 2hodinky.Napapa sa pohraje a zasa kludne zaspinka.Ale ako dokazat sudu za je lepsie zvolit ho do mojej starostlivosti.Dakujem za kazdu odpoved.

    Skus tymto argumentovat na sude!-)

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    O tom dosť pochybujem, prednosť má určite matka. Ak chceš syna do vlastnej starostlivosti, si pripravený ostať s ním na materskej ty?

    vratnik je offline (nepripojený) vratnik

    vratnik
    Možné to je, treba ale riadne zabojovať. Niektorí chlapi to riešia tak, že si svoje dieťa hneď na začiatku zobrali k sebe a dokázali sa oň lepšie postarať. Veľká chyba bola v tom, že si bol tak veľkorysý, že si akceptoval ženou s cudzím dieťaťom a staral sa cudzie dieťa ako o vlastné. Takéto vzťahy nebrať.
    willma to že aj cudzie dieťa chce ísť ku nemu o niečom svedčí

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    skús podať návrh na zverenie - pokiaľ drobec nie je dojčený, tak skús zabojovať - možno motyka vystrelí.

    Vlado79 je offline (nepripojený) Vlado79

    Vlado79
    Ja ju nechcem pripravit o deti.Matka je psychicky nevyrovnana osobnost.Na vsetko reaguje akoby jej chceli vsetci ublizit sprava sa agresivne,povysuje sa na kazdeho aj na svoju matku.Vyrastala v rodine kde ona bola nevlastny surodenec.Ked sme sa spoznali tak jej syn z 1.manzelstva mal 4,5.r a po asi mesiaci ma zacal volat ocik.Jeho vlastny otec si na neho spomenie asi 4x v roku.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Držím vám obom palce, aby ste sa vždy vedeli v pokoji dohodnúť v prospech detí. K tomu okrem lásky treba aj pokoj a veľa, veľa sebazaprenia na oboch stranách. Hľadaj aj odbornú pomoc nezainteresovanej osoby. Predpokladám, že matka sa ho nechce zrieknuť, ináč by si tu nepísal.

    Vlado79 je offline (nepripojený) Vlado79

    Vlado79
    Syn uz nieje dojceny.Matku este vytaca aj to ze je nevyspata,ze musi v noci vstavat.Maly spi asi od 21:00 do 01:00 a potom zasa zaspinka a vstava okolo 6-7:00 rano.Vtedy sa napapa a potom starsieho do skolky.V sept.nastupuje do skoly.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    vratnik Pozri príspevok
    Možné to je, treba ale riadne zabojovať. Niektorí chlapi to riešia tak, že si svoje dieťa hneď na začiatku zobrali k sebe a dokázali sa oň lepšie postarať. Veľká chyba bola v tom, že si bol tak veľkorysý, že si akceptoval ženou s cudzím dieťaťom a staral sa cudzie dieťa ako o vlastné. Takéto vzťahy nebrať.
    Vratnik, neponáhľaj sa tak s odsudzovaním...vďaka nemu poznalo to "cudzie" dieťa láskavého otca...nehovoriac o tom, že on vlastné dieťa...

    Vlado79 je offline (nepripojený) Vlado79

    Vlado79
    Pred detmi sa nehadame.Aj ked na mna zacne kliat a urazat ma radsej sa idem snimi hrat ale uz sa to neda vydrza a ja sa len premaham aby spm nevybuchol este ze mam taku silnu volu.

    mlisa je offline (nepripojený) mlisa

    mlisa
    psychicky nevyrovnanu osobnost musis vediet nejako preukazat, nie len tvrdit. A zvlast ak je zena 4 mesiace po porode, mozu tam byt vplyvy ktore sa za normalnych okolnosti neprejavia, ale hormonalne zmeny pri tehotenstve a porode vedia narobit poriadnu sarapatu.
    Nic v zlom, ale to zaspavanie tiez beriem s rezervou, ze "on to berie tak". Moj trojrocny synovec tiez doma spava zle (uz od narodenia), pri starkej ten problem nema a nedovolim si tvrdit ze by to bolo jeho rodicmi (druhe babo spava ok).
    Stvromesacne dieta je podla mojho osobneho nazoru prilis malicke na odobratie od matky, ak na to nie je zavazny dovod. Nie ze by som zhadzovala starostlivost a lasku otcov, ale napriklad dojcit asi nevies.
    Ale je uplne jedno co ti napisem ja alebo hocikto iny, konkretnu situaciu vzdy posudi sud a najma socialny pracovnik, ktory sa podrobne zoznami so situaciou, a nebude sudit podla troch viet. tak len drzim palec, nech to dopadne dobre, (nech uz to znamena cokolvek)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.