Zavrieť

Porady

import výpisov SLSP do Pohody

Prosím Vás poraďáci máte niekto skúsenosti s importom bankových výpisov do Pohody.
Už dva dni riešime so zákazníckou podporou ale nastavenie v Pohdode SLSP Internetbaking by
som mala mať v poriadku banka mi poslala súbor s príponou txt a to mi nejde natiahnuť.a ponúka mi výpisy vo formáte i CC formát, HB a ABO
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Onko je offline (nepripojený) Onko

Onko
zuziku Pozri príspevok
Prosím Vás poraďáci máte niekto skúsenosti s importom bankových výpisov do Pohody.
Už dva dni riešime so zákazníckou podporou ale nastavenie v Pohdode SLSP Internetbaking by
som mala mať v poriadku banka mi poslala súbor s príponou txt a to mi nejde natiahnuť.a ponúka mi výpisy vo formáte i CC formát, HB a ABO
Slovenská sporiteľňa nazýva Clearingový formát "CC", v Pohode sa tomu hovorí "CLR", ten by Ti teda malo ísť použiť. Inak do Pohody sa dá načítať aj formát ABO, ten môžeš prípadne skúsiť, len musíť v Nastaveniach zmeniť "SLSP Internetbanking (CLR)" na "formát ABO".

srska je offline (nepripojený) srska

srska
nepoznám ib slsp ale z taba idú "i:výpisy" v xml formáte a cez aplikáciu "ivýpisy" sa dajú konvertovať do potrebného formátu pohody.

citujem z pohody:
... Na úspešný import výpisov je potrebné zmeniť danú koncovku na txt. Stiahnutý súbor potom prostredníctvom povelu homebanking naimportujete do agendy banka ekonomického systému Pohoda.

import výpisov SLSP do Pohody

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.