Zavrieť

Porady

Nepoctivy podnikatel.... odstupenie od zmluvy

Mam taky problem, objednala som si u jedneho nemenovaneho podnikatela - stolara kuchynsku linku, mame spisanu aj zmluvu, zaplatila som mu ciastku ako zalohu na materialove vydavky (60% z ceny ) Problem je v tom, ze termin dodania mal byt v decembri. Mily panko teraz nedviha telefony, neodpoveda na maily, a my zatial nemame kuchynu a ani peniaze a pre nas sa nejedna o malu ciastku, je to dost skrt cez nas rozpocet, kedze sa uz musime stahovat a ostali sme bez kuchyne a aj bez penazi. Posielali sme mu aj doporuceny list a v nom Vyzvu s terminom na dokoncenie kuchyne, bohuzial termin nesplnil ......ideme posielat odstupenie od zmluvy, a nasledne, ak nam nevrati peniaze, tak sa budeme radit s pravnikom....Mate nejaky vzor odstupenia od zmluvy, alebo mi viete poradit, co tam napisat? A ako najlepsie postupovat, aby sme sa dostali k nasim peniazom? Dakujem za kazdu radu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Nepoctivy podnikatel.... odstupenie od zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.