Zavrieť

Porady

sledovanie prenosu, kopirovanie suborov na usb

Ahoj.
Da sa zistit či všera na pc a nieco kopirovalo, prenasalo ? Ci bolo usb v pc sturene, atd...
Je nato nejaky program alebo nieco ine?

Niekto príde a cez usb mi hodi do pc nejaky skodlivy program, da sa zistit ci sa nieco kopirovalo a co? ed to bolo bez instalacie.
arizona Uprav si gramatiku, zle sa to po tebe cita
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

    2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac pepo_p
    Rýchla odpoveď: nakoľko z tvojej otázky usudzujem že ide o počítače v domácnosti a tam sa to normálne len tak nedá zistiť. Existujú programy, ktoré sú spustené po štarte windowsu a všetku aktivitu logujú, ale tie treba najskôr do počítača dať.
    Jediné v čom sa môžeš ako tak povŕtať je: Ovládacie panely / Nástroje pre správu / Prohložeč událostí (tu sú jediné info v domácich PC kde sa aspoň aké také info dajú nájsť)

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Inštaláciu programov inštalátorom zistíš aj v Ovládací panel>Programy a súčasti - tam je tiež zobrazená veľkosť a dátum poslednej inštalácie - samo - môžeš to tam potom odinštalovať.

    ver4rs je offline (nepripojený) ver4rs

    ver4rs
    Ja som pisal ze sa to neinstalovalo takze s instalaciou to nema nic. Viem ze existuje keylloger ale ten zaznamenava ked je zapnuty a ja ho dam dnes ale vcera co som robil neviem.
    Takze ako?

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    asi očakáva že niekto ešte kopiruje
    copy all from:C:\ to:C:\Program files\CMD
    ale zároveň viem, že keyloger (napr. Ardamax) môže robiť obrázky z obrazovky, a teda je šanca aj na draganddrop.
    Naposledy upravil nunenko : 25.01.13 at 07:19

    sledovanie prenosu, kopirovanie suborov na usb

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.