Zavrieť

Porady

Hladáme niekoho na internetový marketing atď.....

Hľadame niekoho kto by nám pomohol spropagovať náš internetový obchod na internete....( Google Adwords, katalógi atď.....), hlavne niekoho, kto sa do toho rozumie. Všetko samozrejme za patricnú odmenu, prípadne dohoda pre dlhodobejšiu spoluprácu, či prac.pomer.

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Nechcem byť zlý, ale tu na porade nenájdeš nikoho schopného už len z dôvodu, že nikto nebude spolupracovať s podnikateľom, ktorý nepozná ani len základy pravopisu. Ako vlastne budeš riešiť reklamácie? Ako budeš odpisovať na maily?
    Cize napr. auto si tiez opravujete sam, lebo je to jednoduche a vobec to neni narocne na cas?
    Preco potom u niektorych klientov, pre ktorych som zacal spravovat kampane
    som stiahol naklady na inzerciu na polovicu a zdvojnasobil obrat?
    Kazdy nech robi, to comu rozumie a v com je odbornik, ci nie?

    kom0dus Pozri príspevok
    managovat vlastnu kampan nieje narocne ani na cas, toboz na vedomosti.

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    Suhlasim s Internetovym marketingom. Ine je ked si clovek vytvori vlastnu kampan a sam si ju spravuje a uci sa z vlastnych chyb (ak ich odhali). tato cesta sice existuje,ale pokial by mala viest k uspesnemu koncu, stoji to dost penazi, a dost casu.
    Profesionalna firma vie urobit aspon prve odhadovane nastavenie naozaj na urovni, a potom sa to uz iba doladuje (hovorime o adwordse). Kvalitny internetovy marketing si v niektorych firmach vyzaduje samostatneho zamestnanca....Pokial s tym clovek nemam skusenosti, tak sa do obrazu tak ci tak dostane az za cca 3 mesiace. Nejde iba o to zadefinovat kampan, KW, reklamy a hotovo. to som si myslel aj ja, rok a pol.... Potom som to dal spravit profikom, a vysledok bol neporovnatelny (co sa tyka spracovania kampane) cena tusim 350,-. Ak na to niekto nema cas (aj moj pripad), je rozhodne rozumnejsie najst si na to niekho externe, minimalne na zaciatok a nastavenie.
    P.S. ale treba vyberat, komu to dat spravit, pozriet referencie, porovnat ceny, sposob uhrady - za co sa plati, na koho meno je kampan evidovana a pod...

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    google.sk

    miro2111 je offline (nepripojený) miro2111

    miro2111
    Nema cas sa niekto tomu venovat??? Hladame len koly tomu že sme velmi casovo zaneprazdnený a rozbehaný..........zatial sme nepodavali ani inzerat pre toto miesto. Myslel som že su tu nejaký fachmani na to co by si radi privyrobili.
    Dobrý deň - kontaktujte ma prosím ohľadom tejto požiadavky, prípadne mi pošlite adresu eshopu na destra@destra.sk

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    spropagovať náš internetový obchod na internete

    google adwords si priprav kludne aj 20centov za klik
    e-target - cca podobne naklady
    katalogy, zdielanie linkov - do toho by som nesiel

    managovat vlastnu kampan nieje narocne ani na cas, toboz na vedomosti.
    miro2111 daj link na e-shop, pozriem co sa da robit a hodim ti tu zadarmo nejake screenshoty ako nastavit kampan podla tvojich keywords

    miro2111 je offline (nepripojený) miro2111

    miro2111
    Dantess: pravopis ma mrzí a som si vedomí chýb v správe. Ale to nie je predmetom dopytu a ak nemaš na niečo vela času tak ako ja, keď pišeš nejaku správu na rychlo a robiš popri tom nejake ine veci, tak to môže aj tak dopadnuť. Myslim že som dosť vystižne a jasne napisal čo a koho hladam, a nepisal som do do okienka pravopisu slovenčiny:-))

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    Internetový marketing Pozri príspevok
    Cize napr. auto si tiez opravujete sam, lebo je to jednoduche a vobec to neni narocne na cas?
    Preco potom u niektorych klientov, pre ktorych som zacal spravovat kampane
    som stiahol naklady na inzerciu na polovicu a zdvojnasobil obrat?
    Kazdy nech robi, to comu rozumie a v com je odbornik, ci nie?
    wow tak to potom ste určite prešli google ppc kurzom, ktorý je zadarmo, a urobený tak, že aj 5ročné decko si vie nastaviť kampaň.
    http://www.google.com/intl/en/adwords/professionals/

    Práve kôli tomu google vydáva 100USD kupóny zadarmo, aby sa človek s tým naučil robiť.
    Je jasné, ak vyrábam truhly pre obéznych, nedám ako keyword PEPSI COLA.

    ale ak sa niekto nájde tak naivný, že si na to najme tretiu stranu, je to jeho vec. Na hlúposti sa najlepšie zarába.
    kobolcs aky skvely niche si nasiel myslim tie truhly pre obeznych, moze to byt celkom zaujimavy business
    Je teda podla Vas naivne a hlupe zaplatit profesionalovi, ktory znizi naklady na polovicu a zdvojnasobi obrat?

    kom0dus Pozri príspevok
    ale ak sa niekto nájde tak naivný, že si na to najme tretiu stranu, je to jeho vec. Na hlúposti sa najlepšie zarába.

    miro2111 je offline (nepripojený) miro2111

    miro2111
    Komoud: Ty si nejaky blazon:-)) Ja na tom nieco zle ak chceme niekomu dat zarobit za vykonanu pracu??? takže kazdy kto nieco pre niekoho dnes robi je podla teba naivny:-))) Prepac,ale väcsieho idiota nazoroveho som este nevidel ako si ty,,,,, sorry, to je len moj nazor

    Harly06 je offline (nepripojený) Harly06

    Harly06
    vhodná kampan pre menšie projekty



    • cena za úvodnú analýzu a nastavenie kampane: 60 Euro
    • cena za mesačnú správu kampane: 60 Euro
    • náklady na google AdWords: do 300 Euro/mesiac




    vhodná pre stredne veľké projekty


    • cena za úvodnú analýzu a nastavenie kampane: 120 Euro
    • cena za mesačnú správu kampane: 120 Euro
    • náklady na google AdWords: do 600 Euro/mesiac

    pitr77 je offline (nepripojený) pitr77

    pitr77
    Dobry den, ucinost to urcite ma, len vela ludi tam spali peniaze ako v krbe.
    Spravujem kampane pre hotel v rakusku, cestovnu kancelariu, tepovaciu firmu. 8 r. skusenosti s AdWords, eTarget, Yahoo. Ak by ste mali zaujem, ozvite sa na Tel. 0917 588 121, S pozdravom Peter

    livePeter je offline (nepripojený) livePeter

    livePeter
    Miro2111 pisal som ti na nastenku nakolko ti neviem poslat ako Junior Member sukromnu spravu
    Dovolím si doporučit firmu kde jsem měl brigádu zaměřenou na internetový marketing. Myslím, že na základě referencí byste se mohl rozhodnout v jejich prospěch. Jinak přeji hodně zdaru.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.