Zavrieť

Porady

V spalni sa mi začali vyskytovať hnede chrobaciky. na postelnom na zemi a tak sa to rozsirillo do dalsich izieb aj na chodbach ...a aj na obleceni...potrebujem pomoc ako sa ich zbavi :(((

Dobrý den,potrebovala by som poradit ako sa zbavit hnedych chrobacikov začali sa vyskytovať v spalni na postelnom na zemi a tak sa to rozsirillo do dalsich izieb aj na chodbach ...a aj na obleceni...potrebujem pomoc ako sa ich zbaviť ((
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Postriekať podlahu biolitom proti lezúcemu hmyzu ,a nebudú loziť.Tiež môžete celý dom postriekať biolitom proti muchám.Účinkuje na všetok hmyz.

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Prezrieť špajzu, vyhodiť staré strukoviny, orechy a pod.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Ja som ich nemala v kuchyni. Ložisko som našla v levanduli. Stačí biolit, nemusíš nikoho volať.

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Veď to je rôzne, ony tie potvory môžu byť zo všeličoho, napr., aj z kvetináčov zo zemi. Ale odtiaľ sú skôr malé mušky, chrobáčiky bývajú z potravinových produktov.

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Tam kade najviac lozia môžeš nalepiť aj obojstrannú kobercovú lepiacu pásku,nachytajú sa tam.Prípadne ak nechceš aby sa niekam dostali.Len aby to neboli ploštice tých sa vraj ťažko zbavuje.
    lujza.j predpokladám, že pri plošticiach by boli aj štipance...

    V spalni sa mi začali vyskytovať hnede chrobaciky. na postelnom na zemi a tak sa to rozsirillo do dalsich izieb aj na chodbach ...a aj na obleceni...potrebujem pomoc ako sa ich zbavi :(((

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.