Zavrieť

Porady

Ide o ohováranie?

Zdravim. Chcel by som sa spytat nasledovne - pohadal som sa so susedou a dopocul som sa, ze o mne nasledne rozsirila, ze som mal (mam) psychicke problemy. Ja som tieto naozaj v minulosti mal, ale dost ma uraza, ze o nich niekto verejne hovori pred inymi ludmi (dalsimi susedmi).. predsalen je to taka hakliva tema... v zakone vsak je, ze ohovaranim sa rozumie iba povedanie nepravdivej informacie.... ako je teda mozne vylozit tento stav? Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    spire011 Pozri príspevok
    Zdravim. Chcel by som sa spytat nasledovne - pohadal som sa so susedou a dopocul som sa, ze o mne nasledne rozsirila, ze som mal (mam) psychicke problemy. Ja som tieto naozaj v minulosti mal, ale dost ma uraza, ze o nich niekto verejne hovori pred inymi ludmi (dalsimi susedmi).. predsalen je to taka hakliva tema... v zakone vsak je, ze ohovaranim sa rozumie iba povedanie nepravdivej informacie.... ako je teda mozne vylozit tento stav? Vdaka.
    ...a psychické problémy kto dnes nemá ???
    Háklivé je to iba pre toho , kto si to vezme k srdcu a uráža sa ...

    Netreba robiť tajnosti okolo toho ... keď priznáš farbu v debate s nejakým iným susedom a dokonca povieš , že psychoš Ti fakt pomohol , tak každému vezmeš vietor s plachiet ...

    Normálny jedinec pochopí , situáciu , že si tam nešiel z pasie ...
    Debilovi nevysvetlíš nikdy ....

    P.S.:
    ...a vždy sa dá vendetta použiť ......VŽDY ...

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    spire011 Pozri príspevok
    Zdravim. Chcel by som sa spytat nasledovne - pohadal som sa so susedou a dopocul som sa, ze o mne nasledne rozsirila, ze som mal (mam) psychicke problemy. Ja som tieto naozaj v minulosti mal, ale dost ma uraza, ze o nich niekto verejne hovori pred inymi ludmi (dalsimi susedmi).. predsalen je to taka hakliva tema... v zakone vsak je, ze ohovaranim sa rozumie iba povedanie nepravdivej informacie.... ako je teda mozne vylozit tento stav? Vdaka.
    To, že píšeš v minulom čase je výborné. Presvedč všetkých, že si v poriadku a to bude pre ostatných dôkaz, že suseda si vymýšľa.
    Nenechaj sa ňou "rozhodiť" iba Ti to ublíži, ak si labilný. "Just" buď k nej milý - nech ju porazí, veď nebude vedieť prečo si taký a bude sa tým zaoberať vo svojom vnútri a bude mať menej času na ubližovanie..
    Držím palce - niet nad dobré susedské vzťahy.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    S kým nevieš výjsť, s tým sa nebav, vyhni sa mu, nevracaj sa do minulosti, ži si svoj život. Stojí ti zato stupňovať spor?

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    dostal si dobre a uzitocne rady,nema zmysel podnikat nejake pravne kroky-netrap sa tym,lebo je to zbytocne,ohovaranie a hlupe reci bohuzial vzdy boli a budu.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no, žeby neetické chovanie?! otázne je, či suseda hovorí pravdu... t.j. či vedela o tvojom probléme, alebo si ho vymyslela... a zhodou okolností trafila klinec po hlavičke...

    každá senzácia trvá tri dni... hoď dôslednú reč so susedou a možno k rozumu príde... predsa len, dávať trestné oznámenie, čo sa bude ťahať x rokov a následne budete len eskalovať zlé vzťahy...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    spire011 Pozri príspevok
    Zdravim. Chcel by som sa spytat nasledovne - pohadal som sa so susedou a dopocul som sa, ze o mne nasledne rozsirila, ze som mal (mam) psychicke problemy. Ja som tieto naozaj v minulosti mal, ale dost ma uraza, ze o nich niekto verejne hovori pred inymi ludmi (dalsimi susedmi).. predsalen je to taka hakliva tema... v zakone vsak je, ze ohovaranim sa rozumie iba povedanie nepravdivej informacie.... ako je teda mozne vylozit tento stav? Vdaka.
    tak odkiaľ to suseda potom mohla vedieť.......že by v minulosti bola viac ako len suseda?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.