Zavrieť

Porady

Nepravdivé obvinenie na verejnosti

cien cien

cien je offline (nepripojený) cien

Ahojte,
chcem Vás požiadať o radu. Pohádal som sa so susedou (ona hádku vyvolala, hoci tvrdí opak). o pár dní pred cca 10 inými susedmi tvrdila, že som ju chcel zbiť. Okrem toho každému zvlášť vykladá, že sa ma teraz bojí a že som ju skoro zbil. Síce sme na seba kričali, ale k ničomu podobnému ani zďaleka nedošlo, nepadli ani žiadne vyhrážky a pod.
Je reálne vyhrať prípadný súdny spor ak podám trestné oznámenie za falošné obvinenie a ohováranie? Prípadne na koho sa obrátiť? Urobila zo mňa násilníka pred celým panelákom, čo mi prekáža.
Ďakujem
Usporiadat
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

cien, ale neuraz sa. A nie je v tom niečo ako jej vymyslený blízky vzťah ku Tebe a Ty si to doteraz nepochopil a preto sa tak realizuje, aby upozornila na seba?
0 0
MarcoM MarcoM

MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

Treba sa jej opýtať keď budete medzi štyrmi očami tak ako v tomto videu, odporúčam v ruke držať nôž, palicu, kvetináč...

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

inak neverím, že si jeden chlap nevie poradiť s nejakou susedou.....aká je frekvencia vašeho stretávania....je ledva stretnem toho čo býva oproti.....niektorý to preháňajú so susedskými kamarátstvami a potom to môže dopadnúť možno aj takto.....ked ja som si vedela poradiť so susedom...tak chlap s tým má aký problém.....nie si náhodou trochu precitlivelý....
5 0
cien cien

cien je offline (nepripojený) cien

Kvaka Pozri príspevok
Písal si, že nevieš, už čítam, ale nie je v tom niečo konkrétne? Neurazil si ju nejako? Možno si ju odmietol?
Ani nie, neodmietol. Ak potrebovala, pomohol som. Nevieme na to prísť, kde je problém. Proste sa otočila o 180° a všetko obracia proti nám plus ešte aj vymýšľa a klame. K urážke nedošlo, to určite nie, no fakt neviem. A z nej to nedostanem, možno časom, alebo ak to začnem radikálnejšie riešiť. Aj ďalší susedia sa pýtali, čo sa to s nou deje, či jej preplo, alebo čo to je.
0 0
cien cien

cien je offline (nepripojený) cien

branislavp Pozri príspevok
cien, ale neuraz sa. A nie je v tom niečo ako jej vymyslený blízky vzťah ku Tebe a Ty si to doteraz nepochopil a preto sa tak realizuje, aby upozornila na seba?
Neurazil som sa skôr si ma pobavil. Toto myslím nebude problém, medzi nami je vekový rozdiel 36 rokov. A jej nevraživosť a klamstvá a absurdné obvinenia sú namierené proti mojej rodine, nielen proti mne. Z množstva vecí obvinila manželku, ale neboli až takto závažné, sú skôr absurdné.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

no nabuduce ked ju stretnes a zacne po tebe vykrikovat, vytiahni mobil a upozorni ju, ze si ju teda nahras a nech ti povie s cim ma problem a ked budes mat cas tak si to vypocujes. lebo momentalne si taky unaveny z prace, ze by si nemusel dobre pochopit o co jej ide
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Tak troška , keďže táto story nemá konca, ja by som na tvojom mieste susedku zavolal na návštevu na fľaštičku šampusu a koláčik a na 100 % sa rozhovorí,vyriešite kompromisom a bude po probléme. Ale snaha musí byť obojstranná. Len ak sa jej vyhrážaš súdom a inými hovadinami, tak tie fľaštičky budú potrebné možno dve . Niekedy je potrebné zvoliť cestu ľahšieho odporu a predovšetkým použiť trocha diplomacie.
0 0
cien cien

cien je offline (nepripojený) cien

mareko Pozri príspevok
Tak troška , keďže táto story nemá konca, ja by som na tvojom mieste susedku zavolal na návštevu na fľaštičku šampusu a koláčik a na 100 % sa rozhovorí,vyriešite kompromisom a bude po probléme. Ale snaha musí byť obojstranná. Len ak sa jej vyhrážaš súdom a inými hovadinami, tak tie fľaštičky budú potrebné možno dve . Niekedy je potrebné zvoliť cestu ľahšieho odporu a predovšetkým použiť trocha diplomacie.
Myslím, že to by bolo zbytočné a hlavne ak by to niečomu pomohlo, tak iba na chvíľu. Pretože sme vlastne nikdy nemali konflikt, len ona sa takto otočila a nevie povedať prečo, resp. nevie povedať dôvod toho, prečo toto robí. Stále hovorí o našich chybách, ktoré sú vymyslené a absurdné a nedá si povedať, že je to blbosť. A to sú zrejme jej dôvody, ktorým verí, hoci sú absurdné.... žiadna fľaštička to nespraví, hoci ju by to vraj potešilo, akurát by potom povedala, že sme ju chceli otráviť alebo niečo podobné.
0 0
Jurino Jurino

Jurino je offline (nepripojený) Jurino

Vzácny druh párnokopytníka
Ty kokso, vidíš. Ja mám zase podobnú skúsenosť. Na mňa suseda bola podať oznámenie na polícií za to, že som jej napísal listy do schránky, aby sústavne nerušili pokojné bývanie susedov v priľahlých bytoch v mene Spoločenstva vlastníkov bytov a občas som si taktiež nahlas vo svojom byte aj rezko zahrešil, čím som zrejme porušil nejaké nepísané ustanovenie a teraz sme najlepší kamaráti. Stačilo jedno náhodné stretnutie vo vestibule domu so susedov v spoločenstve postarších sliepočiek holokrčiek. No a odrazu má život nový zmysel...
0 0
Jurino Jurino

Jurino je offline (nepripojený) Jurino

Vzácny druh párnokopytníka
cien
mareko Pozri príspevok
Tak troška , keďže táto story nemá konca, ja by som na tvojom mieste susedku zavolal na návštevu na fľaštičku šampusu a koláčik a na 100 % sa rozhovorí,vyriešite kompromisom a bude po probléme. Ale snaha musí byť obojstranná. Len ak sa jej vyhrážaš súdom a inými hovadinami, tak tie fľaštičky budú potrebné možno dve . Niekedy je potrebné zvoliť cestu ľahšieho odporu a predovšetkým použiť trocha diplomacie.
Myslím, že to by bolo zbytočné a hlavne ak by to niečomu pomohlo, tak iba na chvíľu. Pretože sme vlastne nikdy nemali konflikt, len ona sa takto otočila a nevie povedať prečo, resp. nevie povedať dôvod toho, prečo toto robí. Stále hovorí o našich chybách, ktoré sú vymyslené a absurdné a nedá si povedať, že je to blbosť. A to sú zrejme jej dôvody, ktorým verí, hoci sú absurdné.... žiadna fľaštička to nespraví, hoci ju by to vraj potešilo, akurát by potom povedala, že sme ju chceli otráviť alebo niečo podobné.
V mojom prípade to dokonca dopadlo tak, že suseda podala trestné oznámenie na polícií, kde si vymýšľala, že sledujem jej deti z okna a keď ide jej syn zo školy, keď sa vracia domov. Naposledy im vraj volal syn, že sa bojí výjsť sám hore do bytu nahor, pretože som ho celý čas sledoval vonku )) Pritom som v tom čase bol v práci, čo som dosvedčil mojim dochádzkovým systémom v práci vedeným v MW. Zvláštne, že tieto osoby si vždy vyberú tú najľahšiu obeť. Napr. dvoch holohlavých susedov s pittbulom na reťazi zdraví z 20 metrov.
Nie je to jej sestra? Aj ja mám takú podobnú paranoidnú susedku, ale už viem ako na ňu. Rozdiel v jej profile s tvojou susedkou je v tom, že táto chodí s tými výmyslami bežne aj na policajnú stanicu. Vždy, keď sa s ňou udobríme, či už cez správcu, formou písomnej dohody, tak o pol roka ju mám naspäť ako bumerang. Ja už fakt zvažujem to oznámenie, ale zatiaľ to akceptujem, kým nie som 24 hodín denne v bytovke. Ak by som doma napr. podnikal, asi by som to už nevydržal. Naša susedka na mňa podávala oznámenie, že sa vyhrážam jej manželovi fyzickou likvidáciou aj napriek tomu, že je o mňa o 1 m vyšší ...uviedla, že keď jej syn je na toalete, tak začnem búchať po stene, čoho sa zľakne. Nakoniec to dopadlo tak, že policajt zhodnotil situáciu a povedal, že on by pod nimi nevydržal bývať ani len rok. My to už s ňou ťaháme 3 roky. Aj blázni musia nad niekym bývať, ber to ako výzvu "Čo ťa nepoloží, tak ťa posilní"
Alebo si to nahraj a utekaj na políciu, ja som to robil takto a pomohlo to, keď som nemal čas venovať sa jej (veď musím aj do práce chodiť), tak sa jej venovali policajti, smola je však v tom, že je o 3 roky mladšia, takže slobody sa tak skoro nedočkám ako ty.
Naposledy upravil Jurino : 02.05.14 at 23:36
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať