Zavrieť

Porady

Rana pod pás od poraďáka

Pozdravujem všetkých na stránke, zadal som tému s ktorou som skutočne potreboval poradiť, pretože ma o to poprosili viacerí z našej obce.
Ujal som sa toho, ale musím konštatovať, že za dobrotu - na žobrotu.
Pred malou chvílkou som bol samotným poraďákom zahnaný tak nemilo a nepríjemne do kúta, že to potrebujem riadne predýchať. Namiesto nasmerovania...rady....pomoci..alebo niečoho podobného som sa dočkal "obvinenia" no čo už...aj to sa stáva

Prajem pekný podvečer, a dík ozaj za radu
3 komentárov     zbaliť
miroslav42 prečo nedáte priestor ľuďom - ako bol CIEN, aby sa robnako vyjadrili pokiaľ majú nepríjemnú skúsenosť ? Radšej ste tému uzavreli ako vyriešenú - a toto je spravodlivé ???
miroslav42 na základe čieho hlasovania ??? Vášho ??? ešteže stihol niečo napísať aspoň ten Cien
cien Typická "Porada" asi by to tu občas mal prevetrať nejaký admin... je to tu pole neorané. Škoda, názov láka
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

cien je offline (nepripojený) cien

cien
Pridávam sa k zakladateľovi. Momentálne to nie je môj prípad, ale často sú tu témy, kde človek žiada normálnu radu a dostane akurát výsmech a podozrievanie, že všetko je inak, žiadanie o podrobnostiach prípadu, ktoré nie sú dôležité a aj to dotyčný odmietne, je z neho pomaly mafián. Bolo to tak vo viacerých témach, niektorí nie sú schopní pochopiť, že nie každý sa vyzná vo všetkom. Veď preto sa sem chodíme poradiť nie? Jeden z bodov by mal byť aj taký, že ak neviem poradiť, som aspoň ticho...
miroslav42 vďaka CIEN, aj SALSA...bolo by tu isto viac komentov...ale čo už-je to presne ako v téme v ktorej som žiadal, aby ma niekto nasmeroval a poradil

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
miroslav42 Pozri príspevok
Pozdravujem všetkých na stránke, zadal som tému s ktorou som skutočne potreboval poradiť, pretože ma o to poprosili viacerí z našej obce.
Ujal som sa toho, ale musím konštatovať, že za dobrotu - na žobrotu.
Pred malou chvílkou som bol samotným poraďákom zahnaný tak nemilo a nepríjemne do kúta, že to potrebujem riadne predýchať. Namiesto nasmerovania...rady....pomoci..alebo niečoho podobného som sa dočkal "obvinenia" no čo už...aj to sa stáva

Prajem pekný podvečer, a dík ozaj za radu
Miroslav, nemýľ si Poradu s bezplatnou právnou poradňou, Porada je diskusné forum v duchu hesla "SPOLU VIEME VIAC" - ak chceš dostať radu, nauč sa prijímať názory iných - a nemusíš vždy s nimi súhlasiť.
miroslav42 no ozaj ako v úli...tak toto som si nemyslel

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Keby všetci tu na porade brali doslovne tie slovné spojenia - vieš ty, koľko by tu bolo takýchto tém, ako práve táto tvoja?

Tisíce!
miroslav42 Na to ste založili stránku - aby ste luďom POMOHLI a nie ich ešte DEHONESTOVALI, pozdravujem

miroslav42 je offline (nepripojený) miroslav42

miroslav42
Takto by sa PORADACI chovať NEMALI !!!!!!!!!!

Nejaký ETICK7 KÓDEX aj pre Vás by tu mal byť nie chlapci....alebo ste obaja v spojení s tými podvodníkmi o ktorých píšem - takto mi to z toho plynie !

miroslav42 je offline (nepripojený) miroslav42

miroslav42
Verinikasad, som v obraze - ja som o bezplatné poradenstvo nežiadal. Prosil som o radu, oporu v zákone, a patrične som danú problematiku vysvetli. Kdesi som v inom príspevku čítal : čím viac hláv tým viac rozumu.
Ale toto som nečakal, a hlavne v takom prípade, ak si dvaja poraďáci navzájom pinpogujú výsmešné komenty - napokon dochádza aj k úpravám vyjadrení.
Slušne som potreboval poradiť...ale dakujem. Nech sa chlapcom daríííí

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Taký "bod" v Etikete Porady existuje. Vzhľadom k tomu, že som mu nevedel dať "relevantnú" radu, tak som len poznamenal svoj názor v komentároch.
No samotný miroslav42 už týmto
Na to ste založili stránku - aby ste luďom POMOHLI a nie ich ešte DEHONESTOVALI, pozdravujem
uráža všetkých členov Porady (teda aj teba cien).
A ešte niečo:
misoft
Keby všetci tu na porade brali doslovne tie slovné spojenia - vieš ty, koľko by tu bolo takýchto tém, ako práve táto tvoja?
- kde je tu nejaká urážka, výsmech?
miroslav42 zadal som téééému - opakujem - obuli ste sa domňa - tam sú výsmechy - neprekrúcaj ok?

miroslav42 je offline (nepripojený) miroslav42

miroslav42
dakujem za podporu CIEN, posmechy ... navzájom si ozaj pinpongovanie ...a napokon aj výsmešné narážky - no neviem.Na uváženie....

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
miroslav42 Pozri príspevok
Verinikasad, som v obraze - ja som o bezplatné poradenstvo nežiadal. Prosil som o radu, oporu v zákone, a patrične som danú problematiku vysvetli. Kdesi som v inom príspevku čítal : čím viac hláv tým viac rozumu.
Ale toto som nečakal, a hlavne v takom prípade, ak si dvaja poraďáci navzájom pinpogujú výsmešné komenty - napokon dochádza aj k úpravám vyjadrení.
Slušne som potreboval poradiť...ale dakujem. Nech sa chlapcom daríííí
Nečítala som všetky tvoje príspevky, nie som znalá v tejto problematike, ale dovolím si napísať pár riadkov na "obhajobu" poraďáka marjankaj, zrejme kvoli jeho poslednému príspevku si založil túto tému.
Nevidím v tom príspevku žiadny výsmech, Jano je poraďák, ktorý rozdáva množstvo rád "zadarmo", ale zrejme si neposkytol dostatok informácii, tak ťa nakoniec odporučil na právnika. Čo je na tom také zlé ?
Ak ti vadí štýl jeho písania - aj na to si musíš na Porade zvyknúť.
buchač ...kua ...a to som sa ja ešte nerozbehol ... :-)
miroslav42 na toto si teda budem zasa ja kua dlho spomínať ...

miroslav42 je offline (nepripojený) miroslav42

miroslav42
Misoft,
zavolaj si ešte dalších na pomoc ok?

Pripomienka v danom probléme v ktorom som žiadal o radu.
Stačia mi dvaja padúchovia v obci, ktorí len mútia zlú krv...a ešte aj tu človeku stúpne tlak.

H O U K nech sa vám darí, a hlavne dvaja na jedného...privolaj si dalších...pozdravujem ťa
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
veronikasad Vidím, že si sa pekne rozbehol v rozdávaní neužitáčných, tak ja pridávam vyriešené ...
misoft Drahý "kolega" na Porade - nechcem byť vulgárny, ale keby som spustil, tak by som z Porady vyletel ako špinavé prádlo. Za toto MI TY vôbec NESTOJÍŠ! Howgh! (tak sa to správne píše!)
miroslav42 nie som tvoj kolega, vdaka Bohu - a svojou vulgárnosťou by si len predviedol, čo v tebe drieme, ale aj tak dík za PORADENIE
  zbaliť

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
cien Pozri príspevok
Pridávam sa k zakladateľovi. Momentálne to nie je môj prípad, ale často sú tu témy, kde človek žiada normálnu radu a dostane akurát výsmech a podozrievanie, že všetko je inak, žiadanie o podrobnostiach prípadu, ktoré nie sú dôležité a aj to dotyčný odmietne, je z neho pomaly mafián. Bolo to tak vo viacerých témach, niektorí nie sú schopní pochopiť, že nie každý sa vyzná vo všetkom. Veď preto sa sem chodíme poradiť nie? Jeden z bodov by mal byť aj taký, že ak neviem poradiť, som aspoň ticho...
...myslíš hentú blbosť ???
http://www.porada.sk/t209203-nepravd...ml#post2243491

...poradiť ???...šak jasné ...to je fakt ...

Ale komu nieto rady , tomu nieto pomoci ....

Alebo ako ja vraviem a to platí pre viacerých prispievajúcich ...

Radšej si to poseriem podľa svojho , ako podľa toho , čo mi radia ostatní....????

Lež nie je to výsmech , ale holý fakt !!!
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
miroslav42 prečo je to zatvorené - asi by ste (pardón za výraz) padli na zadok, koľký by tu vyjadrili svoje názory...ale čo už...VYRIEŠEN0...VYMAZAŤ...ZNIČIŤ
alaya1 Moroslav, mozes vypisat, kto vyklikal temu?
cien Buchač, ty sa radšej upokoj. Je tam dosť jasne napísané, že mňa sa to momentálne netýka. Ak sú moje problémy pre teba blbosť, tak si moju tému nevšímaj. Ale neprovokuje zbytočne
cien Apropo, týmto tvojim prejavom si podstatu tejto témy dokonale potvrdil... smutné
  zbaliť

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man marjankaj
Čo? Tak rýchlo si prišli po teba? Ani ŠTB nebola taká rýchla.
miroslav42 áno - užívam si väzbu :P ...alebo Euráče z pokuty - na ktoré si narážal ?

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
alebo ste obaja v spojení s tými podvodníkmi o ktorých píšem
Práve si nás obvinil a to OTVORENE
16. A. Neurážam sa, ak iný člen Porady vyjadrí iný názor, ako je môj. Neurážam člena Porady, ktorý so mnou nesúhlasí.
A aby si nebol prekvapený - budem žiadať admina stránky, aby ti dal BAN!
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
marjankaj Kašli naňho. Nech si poradí sám.
misoft Žiadosť o BAN bola zaslaná!
miroslav42 no chlapci - predviedli ste sa dakujem, inak v mojom príspevku padlo obvinenie na moju osobu pokiaľ už tak do detailov
  zbaliť

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.