Zavrieť

Porady

PORADA PORADÍ

Pozdravujem Vás,
chcete sa o niečom poradiť s poraďákmi ? Potrebujete, aby vás nasmerovali, pomohli, pochopili..prípadne nejako spravili výcuc s niečim - čo ľahko samy nájdete na www.google.sk ?

Áno poradia...pomôžu, ale len dovtedy - pokiaľ neprejavíte troška svoj názor..potom sa to zvykne nechcene zvrtnúť aj do urážok...výsmechov poraďákov...priletia si vzájomne hned na pomoc
A VAŠU TÉMU DRZO ZAVRÚ či je vyriešená - alebo nie . A čo potom Vy ? Ostanete šokovaný rovnako ako aj ja dnes .

Tak pozdravujem každého...a hlavne nech dostanete radu - akú potrebujete, držím palce.
3 komentárov     zbaliť
wirgi založil si k 1 problému 4 tému, no chudák starosta, ak tak vypisuješ aj na obecný úrad
miroslav42 wirgi, pokiaľ máš takýto názor na starostu, ktorý je skorumpovaným alkoholikom...rád by som ti zaslal jeho vyjadrovanie - aké zaujíma stanoviská k riečeniu vážnych problémov - tak by si veru inak písal.
miroslav42 veľmo zle rátaš, k jednej téme som založil 2 podtémy..alebo ako ? diskalkúlia ?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

miroslav42 je offline (nepripojený) miroslav42

miroslav42
ešte v rýchlosti spomeniem, že aj pokiaľ sa to zdá byť OK...napokon BAN - vykopnú vás...ako nepotrebnú onucu - lebo som zadal tému, kde si nik nevedel radiť...nastali výsmechy..podpichovanie...a napokon aj obviňovanie. No a vzbúriť sa proti roju ? Nemá zmysel. Uštvú Vás a poštípajú žihadielkami
Pekný večer všetkým.
Túto tému si zavriem sám - aby som nebol opäť ponížený.
buchač .....neskoro ....už sa stalo .... :-)
miroslav42 tak to sa dalo čakať - až taký blb nie som - ked som videl ten váš roj nápomocný

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

trisestri
dakomu poradi,dakomu nie-je to dobrovolna sluzba zalozena na slobodnom zvazeni a moznostiach clenov-ak je niekto nespokojny z danymi radami,nemal by zakladat z urazenej jesitnosti zbytocne prispevky,je to tvoj nazor a staci mozno jeden.
trisestri dostal som neuzitocne,aj to hovori nieco o tom ze zadavatel temy robi sam to z coho obvinuje druhych,alebo kona z urazeneckej jesitnosti.
miroslav42 ješitnosť ??? tá s tým nemá nič spoločné.netreba zbytočne nejakým spôsobom tiež ľudí na stránke dehonestovať...prípadne mať blbé poznámky. Pokuta nás poteší??? Vyjadril sa tvoj kolega. NIE.Apeloval som len na nečinnosť starostu !
vulxy ale prekonal svetovy rekord v rychlosti vyriesenia temy....to uz je nieco
miroslav42 vulky dííík, aspoň som sa zasmial konečne...a áno máš pravdu - odpoveď som konečne dostal a za tú rýchlosť by mala byť odmena nie pozdravujem

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.