Zavrieť

Porady

dovolenkove apartmany na prenajom

Ahojte

Mam nasetrenych cca 100 000e a dlho som rozmyslal ako ich investovat aby nestratili svoju hodnotu a popripade sa aj dako zhodnotili do buducna.
Rozhodol som sa ze si kupim apartman s moznostou prenajmu spravcovskou firmou. Take tie apartmany s recepciou, full servisom, welnessom niekde bud v tatrach ale pri znamych lyziarskych strediskach ako jasna, malino brdo...
Trosku som sa informoval a bolo mi povedane ze zmluva na prenajom sa podpisuje vzdy len na rok s tym ze zisk z prenajmu je plateny pausalne a teda s ohladom na obsadenost vsetkych apartmanov +- to moze robit tak 200-400e mesacne
vyzera to celkom ako fajn ma s tym ale niekto realne skusenosti? Na internete je kopec ponuk na predaj takychto apartmanov takze neviem mozno to az take vyhodne nebude alebo mozno vecsina beznych ludi len ludia nemaju peniaze na daco take.
Co si o tom myslite?
Naposledy upravil ivka70 : 13.06.18 at 07:55
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    Dobry den, je to uz sice davno, ale chcem sa opytat, ci ste nakoniec do toho projektu isli a ak ano, ci sa vam to oplatilo, Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.