Zavrieť

Porady

Cross - fit

Ako sa Vám pozdáva novodobý nazvem to "fenomén" Cross-fit ? Napadá ma mnoho otázok, ale hlavne chcel by som vedieť Váš názor na otvorenie takejto menšej haly zameranej práve na tento druh športu. Jedná sa o rekonštrukciu nehnuteľnosti v mojom vlastnictve. Myslíte si, že tento šport je len "poblúznením" dnešnej doby alebo má nejaké výhliadky? Osobne si myslím, že je to skôr ako zimná príprava hokejistov a futbalistov na udržanie kondície. Mám priestory a kapitál, a mnoho ľudí mi to spomínalo, tak ma to aj celkom začalo zaujímať MOŽNO ako vhodná myšlienka na investovanie. Posilovňovne tu budú stále, otázne je či sa udrží aj takéto niečo. Možno v spojení v inými cvičeniami. Dakujem za všetky názory
Naposledy upravil MRichardM : 07.02.13 at 01:17
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    I. V. B. je offline (nepripojený) I. V. B.

    Podnikateľ I. V. B.
    Niekto sa dava otazky na poradu a iny v tom istom case zariaduje cross fit telocvicnu.
    Mimochodom, odpovede mate v otazke.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    podla mna je cross-fit hlupost, ale to iste som si myslel aj o zumbe a ta tiez mala svoje uspesne obdobie...

    ale stavat cely biznis plan len na jednom cviceni (obzvlast ak potrebujes rekonstruovat) je nezmysel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.