Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???




Téma je uzavretá.
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

ivuliatko
Životná múdrosť:

"Hnačka a Alzheimer sú veľmi nepríjemná kombinácia. Utekáš, a nevieš kam...."

Na tú istú nôtu: Radšej s Parkinsonom trochu rozliať, ako s Alzhaimerom zabudnúť vypiť!
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
No feši
11053477_1005827692770759_2713724554865530191_n.jpg  
2 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Nejlepší inzerát na PRODEJ OJETÉHO VOZU


Prodá se VŮZ. Auťák NIC MOC, ale CENA je SYMBOLICKÁ: za patnáct tisíc může bejt váš. Rok výroby 1996. Dávám FÉR INZERÁT, nechci si vymejšlet. Stav je celkově pochybný. Najeto má podle tachometru 52 tisíc, ale spíš to asi má být 152 tisíc. A jestli na férovku, tak 252 tisíc.
Podstatné je, že to jezdí. Při rozjíždění trochu vržou plechy, jak se třou o sebe, ale jízda ve městě fakt bez problémů. Akorát že v tom je v létě pekelný vedro. Na světlech klidně předjede i lecjakej cizí bourák, když řidič trochu zaspí. A vůbec jezdí normálka.
Jaké rychlosti vozidlo dosáhne, závisí čistě na vašem pudu sebezáchovy. Já osobně jsem to několikrát vyhnal na 130 a vždycky jsem dojel.
BOURAČKU to žádnou NEMĚLO. Oba přední blatníky jsou jen trochu máčknutý. Nejspíš to někdo potlouk ještě přede mnou. I když já jsem taky jednou do něčeho vrazil, ale to jsem jel dóst pomalu. Levý blatník má na půlce jenom šedou základní barvu. Je to dobrý, když auto hledáte na plným parkovišti, nejde si ho splíst a vozítko s tím VYPADÁ COOL. Jinak většina karosérie vypadá úplně normálně. Celá byla vyměněná v r. 2000, ale podle stavu byste to ani neřekli.



Vnitřek si někdo přede mnou nechal nejspíš na zakázku vyložit linem. Ale DÁ SE TO. Někde vevnitř sedadla řidiče něco prasklo, takže je o malinko níž než by mělo, a něco ostrýho občas člověka píchne do zad. Nepřišel jsem na to, co to může být, protože teoreticky nic takovýho tam bejt nemá. Člověk se MUSÍ UMĚT OPŘÍT.Dveře u spolujezdce docela často zapadávaj. Musíte s nima trhnout, DAJ SI ŘÍCT. Dálkový ovládání centrálního zámku je trochu umrtvený, vydrolila se výplň pod hlavním tlačítkem, takže je lepší to stlačit klíčem. Klíč je stejně zvlášť, protože prasklo to ouško co ho na ovládání drželo. Chtěl jsem to vyměnit v servisu, ale byli arogantní a blbě se smáli. V zásadě ale CENTRÁL I DÁLKOVÝ FUNGUJOU.
Poslední půlrok jsem v autě už nekouřil, před tím ale jo a docela hodně. Určitě v něm kouřil i předchozí majitel a ne sám a zřejmě při zavřenejch oknech, protože strop má divnou šedou barvu, což nehodlám skrývat. Chci to PRODAT POCTIVĚ A FÉR.
Disky jsou špatný. Nevím, jaký jsou to pneumatiky, jestli zimní nebo letní, ale extra sjetý nejsou a V ZIMĚ TO nijak zvlášť NEKLOUŽE. Smyk jsem teda nikdy nedostal.
TOPENÍ HŘEJE, s tím je vše OK. Hřeje teda i v létě, i když je vypnutý, takže když jedete víc než 110 v sandálech, trochu to pálí na pravým palci, ale žádná tragédie to není. Já jsem tak rychle mockrát nejel.
Z pojistkovýho panelu vedou záhadný dráty, ze kterých nebyl moc moudrej ani elektrikář. Nevím, proč tam jsou, pamatuju si jen to, že bez nich by se prej něco netočilo. Bylo by asi lepší celej panel vyměnit, protože některý kontakty jsou podložený sirkama, a to není moc bezpečný.



Rád bych tu napsal, že jsem tomu autu věnoval veškerou možnou péči a lásku, ale opakuju, chci ho PRODAT NA FÉROVKU, takže – není to pravda. Věnoval jsem muj akorát tak pár vzteklejch nadávek. Nikdy jsem se jeho útrob ani nedotkl a a kapotu jsem otevíral jen abych tam dolil nějakou kapalinu, která někde zmizela, nebo jsem chvíli civěl do motoru, než jsem přišel na to, že mám koupit benzín. Na to jsem zapomněl: JE TO BENZÍŇÁK.Komu by se to mohlo hodit: Je to VÝBORNEJ TRENAŽÉR pro ty, co začínaj. Po tomhle bude řízení každýho auta vyrobenýho po roce 1982 opravdu velkým ulehčením. Taky by bylo dobrý NA HRUBÝ PRÁCE až do definitivní amortizace. Naložený cihlama až po střechu a s upoceným chlapem za volantem bude to auto VYPADAT LIBOVĚ a tak nějak normálka. Není to pro dívčinu v jehlovejch lodičkách. Taky by bylo dobrý pro nějakýho nadšence, kterej s potěšením tráví velkou většinu dne v garáži. V tom se meze nekladou, protože vyměňovat a opravovat se na tomhle autě dá všecko. Ale znova zdůrazňuju, že NORMÁLNĚ JEZDÍ.
Je to v bojích zocelený pirátský škuner drsných mravů. Jak pravil Hattori Hanzó, když předával svůj nejlepší meč Nevěstě: „Kdyby ses na své cestě střetla s Bohem, Bůh bude vejpůl!“
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

keď sa chce, tak sa dá
https://www.facebook.com/ZaujimavySv...type=1&theater
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

5 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
vodka.jpg  
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety


selfie tyč - level "francúz"
6 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Trvá 7 sekúnd, až sa jedlo dostane z úst do žalúdka...Ľudský vlas udrží 3 kg. Dĺžka penisu je trojnásobok dĺžky palca. Stehenná kosť je pevná ako betón. Ženské srdce bije rýchlejšie než mužské. Ženy žmurkajú dvakrát viac než muži. Používame 300 svalov len, aby sme udržali rovnováhu, keď stojíme. Žena sa dočítala až sem....ale Muž stále pozerá na svoj palec
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


.... a Žena pozerá do zrkadla a počíta žmurknutia....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A o tom vlase je to dobra k...ina.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nááááá.... istotne to bol vlas Supermana.....
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Rozdiel medzi Twitterom a Googlom
twit.jpg  
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...poznám také čo sú "twitter"...alebo "kávové zrno" " ťavý pysk"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Aanika
Trvá 7 sekúnd, až sa jedlo dostane z úst do žalúdka...Ľudský vlas udrží 3 kg. Dĺžka penisu je trojnásobok dĺžky palca. Stehenná kosť je pevná ako betón. Ženské srdce bije rýchlejšie než mužské. Ženy žmurkajú dvakrát viac než muži. Používame 300 svalov len, aby sme udržali rovnováhu, keď stojíme. Žena sa dočítala až sem....ale Muž stále pozerá na svoj palec
späť to niekedy netrvá ani 7 sekúnd
2 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

lujza.j
...poznám také čo sú "twitter"...alebo "kávové zrno" " ťavý pysk"
nááále ako sa ty dobre vyznáš v pi...
(..kantnostiach )
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j nechcela si napísať "ťavia noha" ? :-)))))))))))))
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
...poznám také čo sú "twitter"...alebo "kávové zrno" " ťavý pysk"
ťaví pysk -môže nepríjemné - na strane 184 je rybací pysk (kapor nemá veľké zuby horšie by to bolo s piraňou)
A tento poznáš pán vypúšťa pivo k plotu, príde koza a jeho reakcia:
Koza ideš!
Koza no heš
kozá.
kozáááá
kozička
kozička mojáááá.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať