Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Niektorí ľudia sú ako oblaky. Keď nevidím v debate ich nick, hneď je krajší deň. ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zubárka spustí vŕtačku a vraví pacientovi: - Pamätáte sa, pán minister, ako ste ma v škole ťahali za vrkoče?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Na ISS poklesol tlak, MI6 to objasnila videla tam agentov Petrova a Bošilina pri pokuse do nej fuknúť NOVIČOK
1 0
Tweety Tweety

Na stanici Verejnej bezpečnosti dostali nový písací stroj. Preto si urobili malú oslavu a súdruh kapitán slávnostne prestrihol pásku.
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
Na ISS poklesol tlak, MI6 to objasnila videla tam agentov Petrova a Bošilina pri pokuse do nej fuknúť NOVIČOK
A Vladimír Vladimirovič zistil, že tesnenie zožrala mandelinka z Ameriky - AMERICKÁ SABOTÁŹ
0 0
Tweety Tweety

Pýta sa muž manželky: - Drahá, čo by si spravila, keby som vyhral v lotérii? - Zobrala by som ti polovicu a odišla od teba! - Uhádol som 3 čísla, tu máš 2 eurá, kufre máš pri dverách.
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

.
0 0
misoft misoft

V škôlke - detičky na nočníčkoch....
Jeden maličký vraví druhému:
"Včeja som našiel pjimejos za jadijatojom.
A druhý sa pýta:
A čo je to ten jadijátoj?
1 0
Tweety Tweety

Príde Cigán do krčmy, chlapi pozerajú hokej, tak sa ich spýta: - Ako hrajú naši? - Vaši nehrajú...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1537448646086.jpg  
7 0
Tweety Tweety

Dedko príde k doktorke pre Viagru. - A na čo vám to bude, dedko? - zasmiala sa doktorka. - Padajú mi tepláky...
1 0
Tweety Tweety

V krčme je bujará nálada, keď sa odrazu postaví chlap na stôl a hlučne sa pýta: - Viete, čo má spoločné smrť svokry a slivovica? - No, najprv vám to vyrazí dych a potom máte taký príjemný pocit...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1537976154171.jpg  
6 0
pavol54 pavol54

Matky išli k svätému Petrovi, aby veci okolo pôrodu spravodlivejšie rozdelil. Ten nakoniec rozhodol, že matky budú rodiť a otcovia budú mať pôrodné bolesti. Po chvíli sa vráti jedna a hovorí nech to je po starom, lebo ako by sa vysvetlilo, že ona rodí a sused sa váľa od pôrodných bolestí
1 0
Tweety Tweety

Muž v lietadle si zavolá letušku a sťažuje sa: - Podám na vašu spoločnosť žalobu! Stále dostávam to isté miesto. Nemôžem si pospať, lebo na oknách nie sú rolety a nikto mi ani raz neponúkol alkohol...! Letuška si dá ruky vbok a povie: - Ale pán kapitán, netárajte a radšej pilotujte..!
2 0
misoft misoft

Nebol to Tomtom,?
0 0
misoft misoft

2 0
pavol54 pavol54

misoft
že čo za blbosť, potom som lepšie mrkol na čísla už ani tie bulharské metre im nekonkurujú
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

7 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Sudca sa pýta poškodeného, ktorý bol vážne zranený pri dopravnej nehode:

- Prečo ste po nehode prehlasoval, že sa vám nič nestalo?

- Pán sudca, to bolo tak. Ja som išiel na koni, keď do nás obžalovaný vrazil autom. Zastavil a keď videl, že má kôň zlomenú nohu, vytiahol pištoľ a zastrelil ho. Potom sa ma opýtal, či sa mi tiež niečo nestalo.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať