Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???




Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zubárka spustí vŕtačku a vraví pacientovi: - Pamätáte sa, pán minister, ako ste ma v škole ťahali za vrkoče?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Na ISS poklesol tlak, MI6 to objasnila videla tam agentov Petrova a Bošilina pri pokuse do nej fuknúť NOVIČOK
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Na stanici Verejnej bezpečnosti dostali nový písací stroj. Preto si urobili malú oslavu a súdruh kapitán slávnostne prestrihol pásku.
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
Na ISS poklesol tlak, MI6 to objasnila videla tam agentov Petrova a Bošilina pri pokuse do nej fuknúť NOVIČOK
A Vladimír Vladimirovič zistil, že tesnenie zožrala mandelinka z Ameriky - AMERICKÁ SABOTÁŹ
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pýta sa muž manželky: - Drahá, čo by si spravila, keby som vyhral v lotérii? - Zobrala by som ti polovicu a odišla od teba! - Uhádol som 3 čísla, tu máš 2 eurá, kufre máš pri dverách.
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V škôlke - detičky na nočníčkoch....
Jeden maličký vraví druhému:
"Včeja som našiel pjimejos za jadijatojom.
A druhý sa pýta:
A čo je to ten jadijátoj?
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Príde Cigán do krčmy, chlapi pozerajú hokej, tak sa ich spýta: - Ako hrajú naši? - Vaši nehrajú...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1537448646086.jpg  
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dedko príde k doktorke pre Viagru. - A na čo vám to bude, dedko? - zasmiala sa doktorka. - Padajú mi tepláky...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

V krčme je bujará nálada, keď sa odrazu postaví chlap na stôl a hlučne sa pýta: - Viete, čo má spoločné smrť svokry a slivovica? - No, najprv vám to vyrazí dych a potom máte taký príjemný pocit...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1537976154171.jpg  
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Matky išli k svätému Petrovi, aby veci okolo pôrodu spravodlivejšie rozdelil. Ten nakoniec rozhodol, že matky budú rodiť a otcovia budú mať pôrodné bolesti. Po chvíli sa vráti jedna a hovorí nech to je po starom, lebo ako by sa vysvetlilo, že ona rodí a sused sa váľa od pôrodných bolestí
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Muž v lietadle si zavolá letušku a sťažuje sa: - Podám na vašu spoločnosť žalobu! Stále dostávam to isté miesto. Nemôžem si pospať, lebo na oknách nie sú rolety a nikto mi ani raz neponúkol alkohol...! Letuška si dá ruky vbok a povie: - Ale pán kapitán, netárajte a radšej pilotujte..!
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nebol to Tomtom,?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
že čo za blbosť, potom som lepšie mrkol na čísla už ani tie bulharské metre im nekonkurujú
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

7 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Sudca sa pýta poškodeného, ktorý bol vážne zranený pri dopravnej nehode:

- Prečo ste po nehode prehlasoval, že sa vám nič nestalo?

- Pán sudca, to bolo tak. Ja som išiel na koni, keď do nás obžalovaný vrazil autom. Zastavil a keď videl, že má kôň zlomenú nohu, vytiahol pištoľ a zastrelil ho. Potom sa ma opýtal, či sa mi tiež niečo nestalo.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať