Zavrieť

Porady

Hyperzlava

Pozor vsetkym Hyperzlava skoncila.
Vytunelovali peniaze este od vianoc az do dnes.
Zakaznici nedostanu svoj zaplateny tovar ani sluzby a toboz vylet
A podnukatelia svoje peniaze za ponuknute sluzby , tovar
Usporiadat
antonak.miro antonak.miro

antonak.miro je offline (nepripojený) antonak.miro

Podnikatelia sú povinný zakúpenné zľavy spotrebiteľom poskytnúť (dodať)! http://www.s-c.sk/hyperzlava-sk-cz-skoncila/
1 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Pomaly, ale isto skrachuje 99% zľavových portálov.
0 0
ivanicka2 ivanicka2

ivanicka2 je offline (nepripojený) ivanicka2

Firmy, spoločnosti, podnikatelia zo SR!
Ste poškodený? Dĺžia aj Vám?
0 0
ivanicka2 ivanicka2

ivanicka2 je offline (nepripojený) ivanicka2

Poškodený zo SR - HyperZlava.sk


Predával som cez nich niečo vyše roka. Splatnosť pohľadávok mi samozrejme neustále posúvali vyše mesiaca. Zostalo mi tam 2.500 €.
Ešte 11.2.2013 mi napísal pán Peter Chudovan.


-----Povodna sprava-----

Od: Peter Chudovan <peter.chudovan@hyperzlava.sk>
Prijata: 11.02.2013 13:30
Pre: Vladimír Ivanička <vladimirivanicka@azet.sk>
Predmet: Re: FW: HyperSleva.cz - Faktura


Dobrý deň pán Ivanička ospravedlňujem sa za omeškanie platieb zo strany našej spoločnosti .Podľa vyjadrenia majiteľa spoločnosti Hyperzľava budú všetky záväzky spoločnosti vysporiadané do 15.02.2013.


Slováci čo budeme s nimi robiť? Ako postupovať, aby sme sa dostali k svojim peniazom?
Môj e-mail je: VladimirIvanic*ka@azet.sk
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

Dantess Pozri príspevok
Pomaly, ale isto skrachuje 99% zľavových portálov.
preco by museli skrachovat? Pokial to nie su diletanti co daju do reklamy a dalsich nakladov daleko viac ako si mozu dovolit tak mozu slusne fungovat.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Dubak, lebo o to už nieje záujem, Všetci už boli na milion masažach, nažrali sa všade so zlavou a jednoducho o to už nije taký záujem, aby uživili toľko portálov.
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

ale budu este fungovat dost dlho, vyprofiluju sa, mensi zaniknu ale urcite nie 99%. Uz len preto ze ten kto bol raz na masazi za nizku cenu bude hladat dalsiu za podobnu cenu, podobne s ubytovanim a pod. nebude to take zivelne ale fungovat to bude. A aj poskytovatelia sluzieb sa snad naucia kedy je vhodne vyuzit takyto sposob propagacie.
0 0
majiva majiva

majiva je offline (nepripojený) majiva

To je síce pravda, ale ako si overíme platnosť kupónu keď nie sú prístupné žiadne linky na overovanie kupónov. Zákazník môže situáciu využiť a kupón použit viac krát kedže nie je kde si ho overiť!?
0 0
astek222 astek222

astek222 je offline (nepripojený) astek222

predbehovali ste sa v ponukách kto dá o 1 cent menšiu cenu.Mali ste rátať aj s touto alternatívou.Nie len zarábať a byť najlacnejší.Treba na 2500 eur zabudnúť a ísť na daľší portál a podliezť cenu len nech predávate...
0 0
majiva majiva

majiva je offline (nepripojený) majiva

Astek2222, čo máte Vy za problém? to že my sme využili takýto spôsob propagácie podniku? Tu nešlo o zarábanie, predávanie za kažu cenu ale o prezentáciu. Ešte nikto nikdy na zlave totiž nezarobil. Ale možno Vás nejaký zľavový portál odmietol, práve preto že ste na tom chceli len zarobiť a to vás žerie!
0 0
astek222 astek222

astek222 je offline (nepripojený) astek222

prosím ťa to čo za blbosť tu píšete... nikdy nikto nezarobil.... predával som cez hyperzlava.sk minimálne rok a pol a ostali mi dlžný 1050 eur.No neplačem tu hore dole však 15 krát tolko som aj zarobil
0 0
jozouu jozouu

jozouu je offline (nepripojený) jozouu

Dobry den,

14.2.2013 som zakupil v Hyperzlave.sk kupon, avsak som si ho nestihol ulozit (v maile mam iba uz-nefunkcnu linku na pdf). Bez kuponu na tovar (zrejme) nemam narok, ku kuponu sa vsak uz neviem dostat. Viete niekto poradit, ako to riesit? Koho mam kontaktovat? Kupon sice nestal vela (5.88€), ale predsa by som rad dostal tovar alebo naspat peniaze. dakujem
0 0
Alany Alany

Alany je offline (nepripojený) Alany

tiez by som rada zistila,ako sa dostanem k svojim peniazom..ked mi poslali email s poukazom a ten mi ani neotvorilo..iba ma prehodilo na stranku,ze skoncili..dakujem
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
A ak ste za kupony platili kartou ?? pri SKY Europe tieto platby vrátili banky ???

Ja nemam osobne kupón , len to berte ako teoretickú možnosť !
0 0
mvalkova mvalkova

mvalkova je offline (nepripojený) mvalkova

ja som dostala kupón ,objednávku som poslala firme Trendy - nábytok oni mi už poslali predbežnú faktúru že tovar mi bude odoslaný . Včera som sa ich písomne spýtala že kedy mi bude tovar poslaný ,tak odpovedali jednoducho citujem :Dobrý den,
USB nebude odeslán, protože Hyperzlava zkrachovala a my bychom nedostali zboží zaplacené.
S pozdravem

Zdeněk Macek
Trendynábytek.cz - Moderní internetový obchod
info@trendy-nabytek.cz | www.trendy-nabytek.cz
tel.: +420 227 031 177
tel/fax: 493 034 541
0 0
mvalkova mvalkova

mvalkova je offline (nepripojený) mvalkova

ja som si kupón v PDF tiež neotvorila ,ale som ho opísala z názvu :Voucher .....číslo pri tom asi 5 miestne urobila som objednávku <info@trendy-nabytek.cz> všetko prebehlo v poriadku už mi poslai aj predbežnú faktúru ,až na to, že mi včera napísali s Trendy - nábytku ,že tovar im nezaplatí Hyperzlava lebo krachli, tak oni mne nepošlú tovar ...myslím si že je to ich povinnosť poslať mi tovar ,predsa ja ako fyzický osoba nemôžem zato že oni predávali tovar na rizikovom portály nie ??? poradte mi
0 0
Informations Informations

Informations je offline (nepripojený) Informations

Ahojte,

zľavový portál HyperZľava.sk skrachoval ... a to sa dozviem len vlasnou iniciatívou ani emailom sme nedostali žiadnu správu nič. Vzhľadom na to že na danej stránke mam zakúpené zľavy ktoré som do dnešného dňa neobdržala a nebolo ich málo tak som trašne vytočená a sklamaná cekovo zo zľavových portálov a nemá to svoju úroveň ani dôverihodnosť.

Písala som na portál zlavy.odpadnes.sk kde mali tiež tuto hyperzlavu zahrnutu a dostala som takuto odpoveď:

Dobrý deň,

www.odpadnes.sk je len agregátor zliav, nie zľavový portál, my len zverejňujeme zľavy portálov, s ktorými máme uzavretú dohodu o spolupráci.

S Hyperzlavou nespolupracujeme, resp. sme už nespolupracovali od minulého roka. Články a informácie, ktoré sme uverejnili na našej stránke, boli pre všetkých, aby sa vyhli nákupom na uvedenom portály.

Pri objednávkach zasielate peniaze priamo na zľavový portál a ten zasiela aj zľavové poukazy. My ako agregátor nemáme právo ani možnosť takéto úkony robiť.

Bohužiaľ, nevedeli sme zákazníkov upozorniť, že niečo také hrozí, pretože ako som už písala, s portálom Hyperzľava sme v uvedenom čase nespolupracovali.

Ak máte zakúpené poukazy a vouchre Vám boli zaslané, dodávateľ je povinný poskytnúť Vám zakúpenú službu, resp. tovar.

Ak by ste mali ešte nejaké otázky pokojne ma kontaktujte.



--
S pozdravom

Ing. Veronika Bartová
Reklamačné oddelenie

odpadnes.sk prevádzkuje obchodná spoločnosť
ADV Europe, s.r.o., viac info na www.adv.sk
A následne som si pýtala kontakt na niekoho zodpovedného a dostala som túto odpoveď:

Dobrý deň,

bohužiaľ, s Hyperzľavou sa už neskontaktujete. Bolo by dobré, keby sa všetci s rovnakým problémom spojili a nahlásili na SOI žiadosť o vrátenie peňazí, ktoré ste zaslali na účet portálu a nedostali ste od neho nijakú odozvu, ani voucher.



--
S pozdravom

Ing. Veronika Bartová
Reklamačné oddelenie

odpadnes.sk prevádzkuje obchodná spoločnosť
ADV Europe, s.r.o., viac info na www.adv.sk
takže z jednej strany máme nárok na vrátenie penazí alebo zakúpenej služby ale z druhej strany nie ... pokiaľ by sme chceli každý osobitne vrátenie penazí nikam sa nedostaneme ... Trebalo by zozbierať niekoľko ľudí ktorý majú podobnú nepríjemnu skúsenosť a posunúť to ďalej. Viem že nikomu sa nechce ísť do ťahaníc a opletačiek ale keď každý zaujme tento prístup tak si nikdy nedosiahneme svojich spotrebiteľkých práv a nedostaneme čo nám patrí.
0 0
Miuna Miuna

Miuna je offline (nepripojený) Miuna

Áno, máte pravdu. vy ako spotrebiteľ nemôžete niesť zodpovednosť za krach portálu. Dodávateľ je povinný Vám tovar dodať. V opačnom prípade máte možnosť obrátiť sa na príslušné orgány.
0 0
Miuna Miuna

Miuna je offline (nepripojený) Miuna

Dobrý deň. Žiaľ myslím, že v tomto prípade má Ing. Bartová pravdu. Portál odpadnes.sk nemá povinnosť Vám vrátiť peniaze. Vaša posledná možnosť je neustále kontaktovať a urgovať dodávateľa, alebo sa obrátiť na SOI, resp. Spotrebiteľské centrum.
0 0
Žabka 24 Žabka 24

Žabka 24 je offline (nepripojený) Žabka 24

Ja som si objednala tovar z tej stránky ešte minulý rok asi v novembri a doteraz nemám ani peniaze ani tovar, na maily mi neodpovedajú....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať