Zavrieť

Porady

AUKRO nezistil dodávateľa -zablokoval účet

Dobry den,neviem či som zadala správnu kategoriu, ale chcem sa opýtať či niekto nevie niečo v tom zmysle,ze dodávateľ a nákupná cena je tajomstvo predajcu? registrovala som sa na aukre,kde som ponukala napr. značkové mobily za výhodnú cenu,jedného pekného dna mi úplne od veci zablokovali účet,chceli jedno overenie,druhé overenie takú fotku hentakú fotku, všetko som poslala účet stále blokovaný..nakoniec vypýtali odomna adresu a meno dodávatela a faktúry kde bude vidieť moje nákupné ceny. poslala som e zo skrytými údajmi o cenách a meno firmy. Toto oni udali ako dôvod a účet uz samozrejme nemám. podla mna to proste týpek administrátor chcel zistiť pre svoju vlastnú potrebu.v pravidlach nič také nemajú. niaké podmieky som neporušila,ani som nemala nijaký negatívny ohlas od zákaznikov. dalej uz so mnou ani nekomunikoval..a ked som sa pýtala nezáväzne iného admina,tak mi odpísal,ze takéto informácie nepozadujú..

má s tým niekto skúsenosti,alebo čo si o tom myslíte?


vdaka
Naposledy upravil nokia007 : 17.02.13 at 12:18
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    skus pisat na allegro.pl, je to materská firma, možno to dajú doporiadku
    nokia007 vyskušam..

    AUKRO nezistil dodávateľa -zablokoval účet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.