Zavrieť

Porady

Uctovanie provizie za gastrolistky

Ahojte,

mozete mi napisat nazor na uctovanie provizii za nakup gastrolistkov:
1. Uctovat proviziu ako sucast ceny jedla na ucet 213 alebo uctovat proviziu priamo do nakladov?
2. Nechat preplacat cenu provizie prepocitanu na jeden listok zamestnancovi, ked sa mu predavaju gastrolistky alebo danu proviziu vzdy hradit z rozpoctovych prostriedkov organizacie bez naslednej refundacie od zamestnancov, t.j. na naklady firmy?

Upravuje tutu oblast nejaky vseobecne zaväzny pravny predpis?

Nezaujima ma danove hladisko ale nazor na naklady a rozpoctove prostriedky v rozpoctovej organizacii pri obstaravani gastrolistkov v suvislosti s proviziou.

Vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    moska je offline (nepripojený) moska

    moska
    ja províziu účtujem priamo do nákladov ako službu.Žiadna refundácia od zamestnanca, celú hradí organizácia. Na účet 213 ide len suma za stravný lístok. Na ceninách musí byť toľko, koľko je hodnota stravného lístka.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    moska Pozri príspevok
    ja províziu účtujem priamo do nákladov ako službu.Žiadna refundácia od zamestnanca, celú hradí organizácia. Na účet 213 ide len suma za stravný lístok. Na ceninách musí byť toľko, koľko je hodnota stravného lístka.
    ...doplním - v zmysle ZP je zamestnávateľ POVINNÝ zabezpečiť stravovanie zamestnancov. Ak to nevie inak, iba takto, provízia je nákladom zamestnávateľa. Predsa zamestnávateľ podpisuje zmluvu a teda súhlasí so zmluvnými podmienkami (vrátane provízie). Inak, výška provízie závisí od počtu odobraných kupónov, od jednotlivých spoločností, ktoré tieto stravné kupóny poskytujú....a prečo ja ako zamestnanec by som mala platiť neschopnosť svojho zamestnávateľa nakladť s finančnými prostriedkami hospodárne.

    jadina je offline (nepripojený) jadina

    jadina
    Dakujem za Vase pohlady na danu temu a suhlasim s nimi. Ale mam obavy, ze MF SR ma na vec iny nazor. Len uz neviem najst metodicke usmernenie, v ktorom uviedli, ze provizia sa hradi z tej istej rozpoctovej podpoplozky ako samotne gastrolistky a z toho vyvodili zaver, ze je sucastou jeho ocenenia a teda ho maju zamestnanci preplacat?!?!?!?!? pre mna nepochopitelne....
    Na druhej strane zamestnanec väcsinou nevie z coho sa sklada suma, ktoru plati za gastrolistok (okrem velmi hlbavych a chytrych zamestnancov, ktori sa zaujimaju trosku viac:-))))
    Paula Tí veľmi hĺbaví, ktorí to vedia, neporadili?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zuzana Pozri príspevok
    Podľa mňa tá provízia sa má účtovať na 518 ako služba, nie?
    ÁNo, je to služba.

    Uctovanie provizie za gastrolistky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.