Zavrieť

Porady

inštalácia win xp homo

Ahoj rozmýšla som či napísat alebo nie nechcem otravovat, ale potrebujem poradit prestal mi ist windows xp profesional,tak som nainštalovala nový orig. windows homo ale ten som mala iba mesiac nemohla som nájst klúč tak som ho tam nedala po mesiaci mi prestal fungovat potom som ho nainštalovala ešte raz dala som aj klúč aj sa to nainštalovalo,len mi to nejde spustit mám tu iba pozadie ale bez ikon tak že tu nemôžem nič robit potom som ho ešte raz inštalovala ale dala som iba opravit aspon si myslím a on sa mi nainštaloval miesto profesionala ,ale v mode tak že nemôžem ani s ním nič robit ako mám spustit windows homo mám ho nainštal.dva krát
Naposledy upravil babicka1 : 21.02.13 at 22:38
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Nainštaluj ho ešte raz a pred inštaláciou daj tú partíciu ,kam inštaluješ naformátovať.Stačí vybrať NTFS rýchly formát.

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    ahoj mne sa to inštaluje trochu inak vložím cd potom dám inštaláciu objaví sa tabulka upragovat alebo niečo podobné,alebo inštalovat win.potom tabulka na klúč potom setup option -štát ,getu dated setup files a potom to robí samé až sa reštartuje počítač potom sa objavi windows setup,,potom welkome setup potom to ide chvílu ako sú tu tie tabulky dá sa c, alebo d ja som dala c,potom sa inštalujú súbory dost z toho sa popreskakuje potom completed successfully reštartuje sa a objavi sa samozrejme c ako som dala ,ale safe mode čierna obrazovka iba s tabulkou windows xp setup cannot run under Safemode. setup will restart now.ok.a toto sa stále opakuje nemôžem s tým nič urobit ,ked dám inštalačku ešte raz ale lec cez mode lebo inak to nejde a dám tento raz cez d tak to pôjde zase tak ako som napísala ibaže sa objavíobrazovka windows a stále hladá niečo ,a nie a nie sa dalej spustit nepýta ani meno nič také ked to zreštartujem ukáže sa tabulka že sa vyskytla nejaká chyba a koniec viac si neviem rady
    Naposledy upravil babicka1 : 21.02.13 at 22:39
    misoft Po inštalácii sa musí nastaviť v BIOS bootovanie z HDD - inak ide od začiatku a pýta sa na opravu, alebo inštalovanie.

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Najskôr musíte skontrolovať či máte nastavenú správnu cestu odkiaľ sa má spustiť inštalácia. Reštart, pri štarte stláčať DEL alebo F2, tak sa dostanete do biosu. Skontrolovať cestu podľa návodu( posielam ešte jeden) s nastavením biosu. Vložiť CD dať reštart, pri nábehu čiernej obrazovky a otázkou či bootovať z CD stlačiť ľubovoľnú klávesnicu ako je to uvedené v návode. Ďalej pokračovať podľa pokynov návodu. Jedna otázka, prečo sa trápite a nezavoláte si odborníka, za nejakých 30-50 € Vám to spraví. Ale keď už ste sa na to dali, tak zdar boh.
    http://pc.poradna.net/a/view/403824-...krok-za-krokem

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    môj odborník odišiel do cudziny príde ale za mesiac a iného zatial nemám tak sa to pokušam sama dík inak za rady

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    XP homo ?
    To je z tej edície Homo - Hetero - Bi ?
    vlado 33 Dobre, nechajme to nech to bude home edition.

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Pozerám, že ste z Trnavy. Zoznam ľudí ktorý by Vám mohli pomôcť: http://www.pcservis.sk/mesto/trnava

    inštalácia win xp homo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.