Zavrieť

Porady

máte záujem o školenie?

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Záujemci o školenie hlasujte prosím o Vám vyhovujúcom termíne školení.

Počet hlasujúcich
76. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Streda 24.11.2004

    17 22.37%
  • Streda 1.12.2004

    14 18.42%
  • Streda 8.12.2004

    5 6.58%
  • Streda 15.12.2004

    8 10.53%
  • Streda 12.1.2005

    34 44.74%
  • Streda 2.2.2005

    11 14.47%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Koncom novembra budem pravdepodobne robiť (upozorňujem, že platené) školenie k legislatívnym zmenám v oblasti mzdového účtovníctva pre rok 2005. Nový zákon o zdravotnom poistení, zákon o starobnom dôchodkovom sporení atď.
Členovia Porady, mali by ste záujem ?
Miesto školenia Bratislava.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 30.09.04 at 12:37
Usporiadat
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
Jozef Mihál
Mňa spoznáte podľa toho, že prídem neskoro, splašene budem zapájať notebook do projektora a nadávať, že to nefunguje a pod.
Až na to "prídem neskoro" to aj sedelo. Si myslím, že to máte nacvičené ako choreografiu na úvod školenia. Bolo to moc moc moc fajn. Len ma mrzí, že som musela odísť skôr. Šéf ma odvolal kvôli výkazom do banky. Ráno ich dostal a poobede o 14.00 ich mal odovzdať. Súvaha, výsledovka k 30.9.2004.... však to poznáte....
A ktoríže ste to boli Poraďaci? Žiadne nálepky s označením som u nikoho nevidela...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ďakujem anita.
Aj ja myslím, že bolo fajn. Ale veľmi mi je ľúto, že som Poraďácke "dozvuky" po školení musel predčasne opustiť.
Pre neúčastných - po školení zostalo "tvrdé jadro" Richard, Accad, Luebchenko, Katty, Iva, Annamac, Luba2, Viki, Bepo...a...čo bolo ďalej neviem, v tomto čase už musím doma deti strážiť...
...na rozdiel od ostatných mám to šťastie, že si to ešte minimálne trikrát zopakujem...
0 0
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
Pôvodca textu príspevku: Jozef Mihál
Mňa spoznáte podľa toho, že prídem neskoro, splašene budem zapájať notebook do projektora a nadávať, že to nefunguje a pod.


Ale p. Mihál veď ste nás všetkých vítal už vo dverách
Bolo to výborné.
A technika keď zlostí, tak zlostí - ale to sú maličkosti.
Som rada, že som bola a že som spoznala aj zúčastnených poraďákov.
AHOJTEEEEEE
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Mno a ja si pripravím do Košicoch zásobu lentiliek. Koho tam uvidíme?
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... no dúfam, že menovku nemusím mať ... Riči, no uvidíš tam napríklad mňa
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ricij, ja si prosím lentilku (košickú) plnenú klobáskou.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Anita-to "moc neskoro" som tentokrát zobral ja na seba.A ty si bola ktorá?
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

ricij, aj ja budem pritomna v Kosiciach
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

Čaute "tvrdí jadrááci" dokedy ste to tam včera ťahali? Ostala by som dlhšie ale fakt som musela ísť, čakala ma "tvrdšia práca" na domčeku. Teším sa na ďalšie spoločné poraďácke školenia. Ešte raz vďaka p. Mihálovi, teraz mám jasno ako to s nami všetkými po novele bude
0 0
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
bepo
Anita-to "moc neskoro" som tentokrát zobral ja na seba.A ty si bola ktorá?
Bepo, podľa všetkého si sedel kúsoček odomňa. Moje miesto bolo od okien druhý rad stolov a od prednášajúceho tretí stôl. Sedeli sme pri stole dvaja. Kolega a ja. Kolega v tmavom obleku a ja v zelenom kostýme. Kolega zostal do konca ja som odišla. Žeby si bol ten, čo sedel odomňa vpravo? Hnevám sa ani neviem na koho, že som nemohla zostať. Mám sto chutí ísť do Košíc. Len neviem ako by som sa tam dostala...
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
anita
Mám sto chutí ísť do Košíc. Len neviem ako by som sa tam dostala...
Faxom alebo mailom v prílohe.
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

no zdravím anitka tak už viem kto siiii, kolegu si dobre pamätáme on mal zopár otázočiek...ty si bola tichučko ako myška
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

anita-už viem,kolega tam ostal sám vojak v poli.Ja som bol napravo stôl pred tebou.
0 0
sylva sylva

sylva je offline (nepripojený) sylva

Pomóc,zaspala som dobu.Môžem sa ešte prihlásiť do Bratislavy na 12.01.2005 ??? Ešte si zistím, či mi bude ochotný zaplatiť školenie zamestnávateľ alebo si to zaplatím sama.Dám vedieť kôli identifikácii. Ďakujem.Sylva
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
sylva - prihlásiť sa môžete. Po skúsenostiach zo stredy ale neviem neviem, ako to dopadne, asi sa tam všetci prihlásení na 12.1. nezmestia. Takže možno vyhlásim "doplnkový" termín, zrejme na štvrtok 13.1. Uvidíme.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Pán Mihál , minulý týždeň som poslala svoju prihlášku na 12.1.. Môžete sa mi pozrieť či to už k vám prišlo? A ešte sa chcem spýtať, či sa dá platiť aj v hotovosti, alebo len cez účet.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nika, áno, prihláška je u nás. Platiť sa dá aj v hotovosti - ale len v Sk. Platba kreditkou žiaľ možná nie je.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 03.12.04 at 10:40
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Košičania - zatiaľ ste vraj prihlásení 11-ti. Teším sa, že to konečne bude školenie, z ktorého sa nebudem ponáhľať domov (viď dnes v Nitre) a budem mať dosť času si s Vami posedieť.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 02.12.04 at 15:08
0 0
Lubica Lubica

Lubica je offline (nepripojený) Lubica

A čo s takými resp. s takou čo sa aj prihlásila , zaplatila ale nedostavila pre súrne pracovné povinnosti a celý deň zúrila že to nestíha, dúfam že ten doplnkový termín v BA bude a tak sa hlásim.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jozef Mihál
Košičania - zatiaľ ste vraj prihlásení 11-ti.
11-ti z Porady, alebo dokopy? ... ináč mne už prišla faktúra z Compservisu a už je aj uhradená, takže aj ja sa veľmi teším :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať