Zavrieť

Porady

máte záujem o školenie?

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Záujemci o školenie hlasujte prosím o Vám vyhovujúcom termíne školení.

Počet hlasujúcich
76. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Streda 24.11.2004

    17 22.37%
  • Streda 1.12.2004

    14 18.42%
  • Streda 8.12.2004

    5 6.58%
  • Streda 15.12.2004

    8 10.53%
  • Streda 12.1.2005

    34 44.74%
  • Streda 2.2.2005

    11 14.47%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Koncom novembra budem pravdepodobne robiť (upozorňujem, že platené) školenie k legislatívnym zmenám v oblasti mzdového účtovníctva pre rok 2005. Nový zákon o zdravotnom poistení, zákon o starobnom dôchodkovom sporení atď.
Členovia Porady, mali by ste záujem ?
Miesto školenia Bratislava.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 30.09.04 at 12:37
Usporiadat
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
A co tak ZA?
0 0
sylva sylva

sylva je offline (nepripojený) sylva

Ďakujem pekne. Teším sa na stretnutie. je mi jedno, či to bude 12. alebo 13.1. Pekný deň a ešte krajší víkend želá Sylva.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Lubica - nevadí, prídite teda 12.1. do BA.

Vlaďa - z Porady len 11-ti , spolu k dnešnému dňu eviduje www.compservice.sk cca 70 prihlášok na školenie v Košiciach.

Daska - školenie v ZA je 18.1. pod hlavičkou Poradcu podnikateľa, viď skoršie príspevky v téme.

Sylva - prezrel som šanón s prihláškami a napočítal som 13 prihlášok na 12.1., ak to tak zostane, žiaden doplňujúci termín 13.1. potrebný nebude.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 03.12.04 at 10:48
0 0
oref oref

oref je offline (nepripojený) oref

Chystá sa aj niečo v TN? Myslím, že záujemcov by sa našlo.
Pekný deň
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
oref - ak sú nejakí záujemcovia okrem Vás, nech sa ozvú. Uvidíme, či je ozaj záujem.
0 0
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
ricij
Faxom alebo mailom v prílohe.
... ... Ricij, pošli číslo faxu alebo mailovú adresu. Som za každú srandu:p
0 0
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
Katty
no zdravím anitka tak už viem kto siiii, kolegu si dobre pamätáme on mal zopár otázočiek...ty si bola tichučko ako myška
Katty, zdanie klame. Ak by som zostala, už by som sa Ti taká tichučká nezdala. To bol len taký taktický manéver na začiatok.... A Ty si bola ktorá?
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

čau anitaaaaa

ja som bola tá ružová vlavo vzadu vedľa Richarda pa paaa pekný víkend balíím
0 0
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
bepo
anita-už viem,kolega tam ostal sám vojak v poli.Ja som bol napravo stôl pred tebou.
Tušila som.... Ani neviem prečo ale k Tebe som hneď priradila BEPO . Kolega mi sľúbil poznámky. Ale vraj ich má v hlave a nie na papieri. No a ja nemám ešte spôsob, ako mu tie poznámky z hlavy vytĺcť...
0 0
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
bepo
anita-už viem,kolega tam ostal sám vojak v poli.Ja som bol napravo stôl pred tebou.
Tušila som to.... Ani neviem prečo, ale hneď na začiatku sa mi k Tebe hodilo Bepo. Kolega mi sľúbil poznámky, ale tvrdí, že ich má v hlave a nie na papieri. No a ja neviem ako mu tie poznámky z hlavy vytĺcť
0 0
pozit pozit

pozit je offline (nepripojený) pozit

Dobrý deň pán Mihál,
som nový člen porady a toto je môj úplne prvý, prvučičký príspevok, takže dúfam, že to zvládnem a naučím sa "s poradou" pracovať, lebo doteraz som len dychtivo čítala takmer všetky príspevky.
Ale k veci:
- strááááášne by som sa chcela aj ja zúčastniť školenia v Bratislave 12.1., lebo máte perfektné referencie, tak som zvedavá. Odfaxujem alebo odmailujem záväznú prihlášku-návratku, len ma zaujíma, či tam môžem napísať, že poplatok za školenie uhradím v hotovosti pri prezentácii, lebo tak sme zvyknutí. Budete aj vtedy so mnou záväzne rátať? Už sa mi totiž raz stalo, že som sa prihlásila na školenie a prišlo nás tam tak veľa, že sme sa nezmestili a organizátori pustili len tých, čo mali dopredu zaplatené. Také niečo už nechcem zažiť. Ja určite, určite prídem (samozrejme, ak sa dožijem)!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
pozit, potešil ma Váš príspevok.
Zopár ľudí, ktorí na školeniach už boli - hlavne na BA 1.12., by Vám mohli popísať, že z organizačnej stránky to nebolo pravé orechové a preto sa snažím viac si ustriehnuť a lepšie naplánovať školenie v BA 12.1. K dnešnému je síce len 13 prihlášok ale predpokladám, že záujem bude vyšší a potom nastane problém - ten priestor je dimenzovaný tak na 50 ľudí, s prižmúrením oka možno 70. Ak prihlášok bude viac, budú musieť "moji" ľudia obvolať prihlásených a presmerovať ochotných na uvažovaný doplnkový termín 13.1. Takže asi tak mienim riešiť tú pre mňa príjemnú situáciu, ak bude o školenie veľký záujem - aby sa "na každého dostalo".
...zaplatiť môžete aj tam v hotovosti, len Vás poprosím o zaslanie prihlášky - aby bolo jasné, koľko ľudí sa hlási atď...viď vyššie.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Pán Mihál, stačí poslať prihlášku a platbu na termín 12.01. po 1.januári? vtedy hádam budem vedieť môj program na január..
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Stačí, ale ak sa mi 11.teho na poslednú chvíľu prihlási kopa ľudí, bude to veselé, viď vyššie príspevok posit!
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
nakolko so novym clenom porady neviem ako sa prihlasit na skolenie, ale mala by som vazny zaujem o skolenie 18. 1. v Ziline poradte prosim. Dakujem
0 0
pozit pozit

pozit je offline (nepripojený) pozit

Jozef Mihál
pozit, potešil ma Váš príspevok.
Zopár ľudí, ktorí na školeniach už boli - hlavne na BA 1.12., by Vám mohli popísať, že z organizačnej stránky to nebolo pravé orechové a preto sa snažím viac si ustriehnuť a lepšie naplánovať školenie v BA 12.1. K dnešnému je síce len 13 prihlášok ale predpokladám, že záujem bude vyšší a potom nastane problém - ten priestor je dimenzovaný tak na 50 ľudí, s prižmúrením oka možno 70. Ak prihlášok bude viac, budú musieť "moji" ľudia obvolať prihlásených a presmerovať ochotných na uvažovaný doplnkový termín 13.1. Takže asi tak mienim riešiť tú pre mňa príjemnú situáciu, ak bude o školenie veľký záujem - aby sa "na každého dostalo".
...zaplatiť môžete aj tam v hotovosti, len Vás poprosím o zaslanie prihlášky - aby bolo jasné, koľko ľudí sa hlási atď...viď vyššie.
Pán Mihál,
ďakujem pekne za odpoveď, prihlášku som pred chvíľkou odfaxovala, tak dúfam, že prešla v poriadku a je čitateľná. Tak so mnou rátajte!!!

Prajem pekný deň!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Daska - školenie v Žiline organizuje Poradca podnikateľa. Informácie si nájdete na www.epi.sk
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

p.Mihál, vladan pred časom oznámila, že má faktúru. Kto jej poslal? Asi by mi v mojom vlastnom účtovníctve nepomohol k výdavkom len výpis z účtu (platila som cez internet) . Alebo na mieste činu dostanem nejaké "lajstro"?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Paula, školenie v Košiciach organizuje www.compservice.sk, skúste im prosím zavolať, čo s faktúrou. My sme v BA a NR faktúry dávali účastníkom priamo na školení - teda tým, čo vopred zaplatili, a ostatným - čo platili v hotovosti na školení - faktúry posielame dodatočne.

Inak po skúsenostiach z predošlých akcií mienim v KE pre Poradcov vyčleniť "svoje" čestné miesta, aby ste boli pokope a počas nudnejších chvíľok školenia ste sa mohli pobaviť. Dúfam, že po školení sa nerozpŕchnete a že spolu posedíme.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 08.12.04 at 06:11
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ešte jedna maličkosť - na školení sa rozdáva 31 husto-stranový študijný materiálik v ktorom nájdete všeličo zaujímavé.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať