Zavrieť

Porady

Nefungujuce postove s sluzby`

Dobry den prajem,

poprosil by som Vas o pomoc. V skratke vysvetlim moj problem s postou a postovymi sluzbami.
Pri posielani penazi na adresu prostrednictvom Slovenskej posty si vzdy zvolim z ich postovych sluzieb dorucenie do vlastnych ruk a tiez o potvrdenie - takzvanu dorucenku, ze dotycny tie peniaze prevzal. Za tuto sluzbu si na poste riadne zaplatim. Avsak!! Z 12x co som tuto sluzbu vyuzil mi prisla dorucenka iba jeden krat!! Opakovane som problem riesil ako reklamaciu na Poste. Posta mi po prevereni reklamacie odpisala, ze peniaze boli dorucene ale potvrdenie o doruceni mi uz nedali. Ked sa toto opakovalo, prestalo ma bavit kazdy mesiac spisovat na poste reklamaciu a rozhodol som sa napisat priamo staznost na poskytovanie postovych sluzieb priamo na centralu Slovenskej posty. Odpisali mi, moju staznost uznali ako odovodnenu a vyjadrili sa, ze postove dorucovatelky budu preskolene a teda mi prislubili ze tato situacia sa uz nebude opakovat...
Co si myslite ze sa mi stalo opat??? Znova sa mi nedostalo sluzby za ktoru som si riadne zaplatil!! A mna toto uz naozaj nebavi v tejto bananovej republike sa stazovat opat na tom istom mieste!!! Moja otazka znie: Kde mozem tuto ved postupit vyssie? Existuje nejaky kontrolny organ pod ktory Slovenska posta spada? Nejaka inspekcia? Pochybujem ze na ministerstve dopravy post a telekomunikacii sa takouto mojou staznostou budu vobec zaoberat... SKuste mi prosim poradit, som bezradny... Ako slednu moznost si nechavam lamparen, ale ja to potrebujem teraz riesit dakym kompetentnym. Vdaka, Tono
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tono50 je offline (nepripojený) tono50

    tono50
    Super, dik za info. Je tam sekcia podania a staznosti, co je vsak na skodu veci, ze pri tejto sekcii tam nieje uvedena forma ani kontakt, kde je mozne tieto podnety/staznosti zasielat... Skusim asi ich vseobecny kontakt postovy.urad@posturad.sk


    Aj tak vdaka.

    Nefungujuce postove s sluzby`

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.