Zavrieť

Porady

Hladam investora / ticheho spolocnika - LiveChat Studio

Hladam niekoho schopneho investovat peniaze do otvorenia livechat studia.

Alebo niekoho kto chce kupit uz zabehnute livechat studio-
administrativa/kamery/pocitace/osvetlenie/ucty na livechat serveroch/atd. + know-how !

Taktiez ponukam pomoc otvorit livechat studio sam na seba ako nato, kolko Vas to bude stat , kde sa registrovat. Ako ziskat modelky ako ich vyplacat atp.


Poskytujem zaruky, statistiky nasich zarobkov 2-4 roky dozadu.


Viac emailom alebo sem na porade.
Naco sa bude dat odpovedat verejne odpoviem.


Peter
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

baldy22 je offline (nepripojený) baldy22

baldy22
tak do tohto by som nesiel ja som mal studio 2 roky a skoncil som uz asi pred 4 rokmi s tym pretoze sa to neoplati, kurz dollara voci euru je o nicom kedysi modelky a modely zarabali velmi krasne peniaze ale po poklese kurzu je to o nicom, a uz je obrovska konkurencia a baby v zahranici robia take veci aby zarobili co kedysi nebyvalo, je tazko najst baby na to aby dobre zarabali

livePeter je offline (nepripojený) livePeter

livePeter
Prispevok od baldy22 nepovazujem za realny nakolko si myslim ze je to bud konkurencia (nick vznikol dnes) alebo niekto kto v danom podnikane nevedel chodit . Ak by sa to neoplatilo a bolo to tak ako pise vysledne zarobky ktore viem zaujemcom ukazat by neboli take plusove. Statistiky niesu robene v exceli ale priamo z livechat-serverov ! Modelky nieje potrebne zhanat, najdu si Vas pri dnesnej nezamestnanosti same .


PEter

mattto je offline (nepripojený) mattto

mattto
Nerozumiem tomu. Hľadáš investora na otvorenie štúdia, alebo predávaš štúdio?

V akom meste zariaďuješ to nové?

livePeter je offline (nepripojený) livePeter

livePeter
Preco tomu nerozumies mam studio predpokladam ze sa tematike rozumies. Mam ucty , dohodnute best podmienky(%) na serveroch to som ochotny predat niekomu , pomoct zacat fungovat zarabat, aj po pravnej forme voci statu... atd fakt to nechcem cele tuna rozoberat viac informacii dostanu zaujemcovia .

A v akom meste ? Musi ti stacit ze to bude Vych Slovensko . no ak bude zaujemca z Piestan tak tam pojdem dohodnut ukazat , otvorit , nieje problem.


Peter

mattto je offline (nepripojený) mattto

mattto
robí ti problém slovenčina alebo logika?

píšeš, že hľadáš investora na OTVORENIE štúdia - t.z. zháňaš prostriedky potrebné pre otvorenie/zariadenie štúdia. V druhej vete píšeš, že máš všetko vybavenie a ideš predávať zariadené štúdio.

baldy22 je offline (nepripojený) baldy22

baldy22
pred 6 rokmi sa na tom zarabalo 800 000 SK kazde dva tyzdne, studia s ktorymi som spolupracoval boli najvynosnejsie v strednej Europe ale teraz uz to nefunguje, viem o strankach na ktorych sa pracuje...kto neveri nech mi napise poslem mu linky, pred 4 rokmi este na tych strankach pracovalo najviac 40 online modeliek, dnes ich je cez 2500 online v jednom case, a tie veci ktore tam robia, tak uz posunuli hranice velmi daleko, verte alebo nie ale sa presvedcite sami, vela stastia, uverite ak sa presvedcite na vlastnej kozi, nech sa dari

Hladam investora / ticheho spolocnika - LiveChat Studio

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.