Zavrieť

Porady

ratanie ceny kurier

DPD ma cenu na baliky do 10 kg 2,90 a do 30 kg 3,90 bez DPH, k tomu palivovy priplatok, dobierka, ked mi vsak prisla faktura, tak som zostala v soku, boli mi tam priratane sluzby v hodnote 4 €, co vobec netusim, za co je, cize z 3,90 je skoro 8 €,
jasne, ze zajtra budem volat, len mi to nejde do hlavy, co to je, v zmluve sa nic nespomina.
Dakujem za reakcie
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

xtriadax Pozri príspevok
Mali sme s nimi aj zmluvu a bola to katastrofa. Ako som už písal vždy bol problém s faktúrou. Každá faktúra sa reklamovala a bez výsledku. Odpoveď že je to správne. Ich zástupca len sľuboval a nikdy nič nevybavil.
Na to je jednoduche risenie. Prestat platit. Hned to zacnu riesit, je to vysusane.
0 0
peter_hornik peter_hornik

peter_hornik je offline (nepripojený) peter_hornik

misomiso - zaujimave. U nas zatial vsetko vzdy OK, bez chyb, dlhodobo dobre vztahy.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kolko stoji dorucenie balika do 10 kg z dobierkou kurierom?
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

misomiso Pozri príspevok
Na to je jednoduche risenie. Prestat platit. Hned to zacnu riesit, je to vysusane.
Prestal som platiť tak neprišli pre balíky
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

trisestri Pozri príspevok
kolko stoji dorucenie balika do 10 kg z dobierkou kurierom?
DPD classic tuzemsko: max. cena 10 kg balíka je 7,50 € + dobierka napr. do 170 € je 1,50 €. Cize 9 € bez DPH. Cely cennik je tu. Ak mas zmluvu, tak je to menej.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

neviem ci som v spravnej teme .....mal by som taku otazku,ako to funguje pri zasielani tovaru prepravnou spolocnostou?...ja musim odviezt balik na ich depo?...som si vzdy predstavoval ze auto co rozvaza zaroven aj bere baliky ale teraz zistujem ze asi nie....viete mi napisat v kocke ako to funguje....najblizsie depo mam 30km,vdaka
0 0
peter_hornik peter_hornik

peter_hornik je offline (nepripojený) peter_hornik

ano, robia vyber balikov - teda ty sa s konkretnym kurierom v tvojej oblasti dohodnes a on sa zastavi. alebo si objednas vyzdvihnutie telefonom v depe den vopred, aby si vedeli nastavit trasu. (plati pre mensie mesta atd, kde ich nebeha X kazdy den).
1 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

peter_hornik Pozri príspevok
ano, robia vyber balikov - teda ty sa s konkretnym kurierom v tvojej oblasti dohodnes a on sa zastavi. alebo si objednas vyzdvihnutie telefonom v depe den vopred, aby si vedeli nastavit trasu. (plati pre mensie mesta atd, kde ich nebeha X kazdy den).
vdaka ,este otazocka... to vyzdvihnutie baliku kurierom plati aj pre bezneho obcana?ci iba pre firmy?...ide o to ze chcem vratit vadny vyrobok(TV)do eshopu a tazke to je aj velke ,myslel som na slovpostu ale radsej by som keby prisiel pred dom kurier kde sa to v pohode nalozi a nemusim to tahat autom cez cely okres....
0 0
peter_hornik peter_hornik

peter_hornik je offline (nepripojený) peter_hornik

Plati samozrejme aj pre beznych ludi, staci zavolat na centralnu infolinku niektorej z kurierskych firiem a objednat si dopravu. Treba ale ratat s cennikovymi cenami, viz napr vyssie aktualny cennik DPD. Platis potom v hotovosti kurierovi, na zaklade hmotnosti, ktoru nahlasis na infolinke. Hmotnost je zvacsa na original krabici televizora.

Doplnenie - dalsia moznost je kontaktovat dany eshop a poziadat, nech oni poslu kuriera a ty im to preplatis, nemusis potom riesit hotovostnu platbu, hmotnost a aj cena bude nizsia.
Naposledy upravil peter_hornik : 10.03.13 at 17:00 Dôvod: Doplnenie
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať